9/21/2012

bohaterowie

Lola, Lol, L
Wzrost: 169cm
Waga: 50kg
Kolor oczu: zielono- szary
Kolor włosów: blond
Miejsce urodzenia: Norwegia, Oslo
Data urodzenia: 6 listopada 1994r
Wiek: 18lat
Znaki szczególne: pali papierosy, czasem skręty i inne używki
Rodzina: 
Ojciec – nieznany
Matka – Charlotte Martinez; sławna stylistka i makijażystka
Ojczym - Frederick Martinez; reżyser filmowy
Hobby: imprezy, spotkania ze znajomymi, modeling, 
Charakter: Lola jest rozpieszczonym dzieckiem, który ma bardzo dobry kontakt z matką i ojczymem; spędza z nimi wiele czasu. W dawnej szkole była najpopularniejsza. Jest złośliwa, chamska, tajemnicza, momentami wredna, lecz wie kiedy trzeba przystopować. Nie obchodzi ją krytyka innych i uważa, że życie jest zbyt krótkie na zamartwianie się tak błahymi rzeczami. Jest towarzyska i łatwo nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. W nowej szkole za wszelką cenę stara się zaistnieć, tak jak w poprzedniej, gdzie była królową. Zawsze dostaje to co chce i zrobi wszystko by osiągnąć swój wyznaczony cel. Nie wykorzystuje sławy rodziców, gdyż sama chce zapracować na swój wizerunek. Ciągłe  przeprowadzki doprowadziły do tego, że  nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Z czasem zaczyna rozumieć, że nie tylko sława jest ważna, lecz także przyjaźń. Wcześniej przez dwa lata mieszkała w Miami, gdzie „przyjaźniła” się z Ashley Moon, która tak samo jak ona była najpopularniejsza w poprzedniej szkole. W Chicago utrzymuje z nią kontakt telefoniczny i to właśnie jej zwierza się chyba ze wszystkiego.
Zwierzęta: ma perską kotkę Poppy i małego buldoga francuskiego Bacon'a

 
Jenny, Jens, Jenn, J

Wzrost: 166 cm
Waga:48 kg
Kolor oczu: niebieski
Kolor włosów: jasny blond
Miejsce urodzenia: Chicago, USA
Data urodzenia: 3 lipca 1994r
Wiek: 18 lat
Znaki szczególne: często powtarzane słowa „wspaniale”, szeroki uśmiech, słaba głowa do alkoholu
Rodzina:
Matka: Vivienne Malik; prowadzi modny butik
Ojciec: Vinny Malik; recepcjonista w znanym hotelu
Brat: Zayn Malik
Hobby: projektowanie ubrań oraz szkicowanie
Charakter: Jennifer w wieku trzech lat została zaadoptowana przez państwo Malik, którzy bardzo mocno ją kochają. Jest specyficzną osobą, która wiecznie się uśmiecha. Dusi w sobie wszystkie negatywne emocje oraz smutki, gdyż uważa, że nikt poza nią nie powinien się tym przejmować. Nie lubi prosić o pomoc. Ma swój wyidealizowany świat. Jest naiwna co oznacza, że łatwo ją oszukać. Osoby ze szkoły często udają jej przyjaciół tylko po to by dostać się do elity. Szybko przywiązuje się do ludzi i łatwo ją zranić. Jest uważana za słodką i kochaną. Należy do szkolnej elity, tak samo jej brat Zayn i przyjaciele: Niall ,Harry, Louis, Liam, Eleanor i Danielle. Jenny jest bardzo zafascynowana Lolą i zależy jej na przyjaźni z nią. Jest po uszy zakochana w Niallu, który tak jak reszta jej przyjaciół w ogóle tego nie zauważa. Jedynie o tym wszystkim wie Zayn, który nie chce by Jenny spotykała się z jego najlepszym przyjacielem. Jennifer ma swój szkicownik w którym rysuje swoje stroje i nie tylko. Zdarza się, że próbuje sama uszyć sobie jakieś ubranie. Niestety nie jest najzdolniejszą krawcową.
Zwierzęta: Dwa króliki; Hamburger i Aleksander Harold III 

Z, Malik
Wzrost: 175 cm
Waga: 68 kg
Kolor oczu: ciemno brązowy 
Kolor włosów: czarny 
Miejsce urodzenia: Chicago, USA
Data urodzenia: 12 stycznia 1994r
Wiek: 18 lat
Znaki szczególne: gryzienie dolnej wargi, palenie papierosów oraz skrętów, tatuaże i kolczyk w lewym uchu
Rodzina:
Matka: Vivienne Malik; prowadzi modny butik
Ojciec: Vinny Malik; recepcjonista w znanym hotelu
Siostra: Jennifer Malik
Hobby: rysowanie 
Charakter: Zayn jest najpopularniejszą osobą w szkole. Jest bardzo towarzyski, ale także trochę wredny i złośliwy. Lubi docinać ludziom, ale robi to tylko wtedy gdy ktoś go bardzo denerwuje. Często przeklina i żartuje. Jest świadomy tego, że podoba się wielu dziewczynom i zdarza mu się, to wykorzystać. Zayn jest liderem szkolnej elity i to on decyduje kto do niej należy, a kto nie. Na początku Lola wydaje mu się zadufaną w sobie dziewczynką, która nie wytrzyma chwili bez swojego telefonu i błyszczyka. Czyli prościej mówiąc ma ją za głupiego plastika Jednak zmienia o niej zdanie, gdy ta zaczyna przyjaźnić się z jego siostrą. Najlepszy kontakt ma z Niallem i Harry’m. To z nimi zna się od najmłodszych lat. Dopiero później poznał resztę swoich przyjaciół, którzy także są dla niego ważni. Nie chce by Jenny była z jego przyjacielem, gdyż uważa, że on na nią nie zasługuje. 
N, Nialler, Horan
Wzrost: 171 cm
Waga: 68 kg
Kolor oczu: mocno niebieski
Kolor włosów: 
naturalny: brązowy
obecny: blond 
Miejsce urodzenia: Mullingar, Irlandia 
Data urodzenia: 13 września 1994r
Wiek: 18 lat
Znaki szczególne: mocno niebieskie oczy, charakterystyczny akcent i śmiech, aparat na zęby
Rodzina:
Matka: Marie Horan; sławna prawniczka
Ojciec: Bob Horan; biznesmen 
Hobby: gra na gitarze klasycznej i basowej, pisanie piosenek, wcześniej jeździł na deskorolce i grał w kosza, ale zrezygnował z tego
Charakter: W wieku dwóch lat przeprowadził się wraz z rodzicami do Chicago, gdzie poznał mieszkającego po sąsiedzku Zayna. Rok później poznał też Jenny, która stała się siostrą Malika. Okazało się także, że Harry mieszka w tym samym wieżowcu co on. Tak zaczęła się ich przyjaźń. Niall jest otwartą osobą, która cały czas się z czegoś śmieje. Nie interesuje go co ludzie mówią na jego temat, chyba, że zależy mu na opinii danej osoby. Jako jedyny nie miał jeszcze nigdy prawdziwej dziewczyny, gdyż uważa, że przelotne romanse nie mają sensu. Nie widzi tego, że Jenny jest w nim po uszy zakochana. Niall jest osobą, która nie lubi wyżalać się ludziom. Swoje przemyślenia i smutki przemienia w teksty piosenek, które zapisuje w swoim zeszycie. Jak każdy lubi imprezować. Jest nieświadomy tego, że podoba się wielu dziewczynom.  Przyjaźń Nialla z Jenny jest bardzo mocna i niezrozumiała wśród ludzi. 
Hazza, H, Styles
Wzrost:178 cm
Waga: 73 kg
Kolor oczu: zielony
Kolor włosów: brązowy
Miejsce urodzenia: Holmes Chapel, Wielka Brytania
Data urodzenia: 1 lutego 1994r
Wiek: 18 lat
Znaki szczególne: brązowe loki, dołeczki w policzkach i słodki uśmiech, tatuaże
Rodzina:
Matka: Anna Styles; organizatorka wesel i różnych imprez dla bogatych ludzi 
Tata: Mike Styles; właściciel znanej i szanowanej restauracji
Hobby: gra w rugby 
Charakter: Harry jest osobą bardzo rozrywkową. W łatwy sposób zdobywa sympatię ludzi, w czym zapewne pomaga mu jego uroda. Często imprezuje, przez co doprowadza się do stanu nietrzeźwości. Jednak jego głowa nie jest słaba i alkohol szybko nie uderza mu do głowy. Nie przepada on za Eleanor, gdyż uważa, że wykorzystuje ona Louisa. Harry często zmienia dziewczyny. Jak na razie nie udało mu się znaleźć jeszcze tej jedynej. Kiedyś podobała mu się Jenny, jednak zrozumiał, że przyjaźń jest ważniejsza niż przelotny romans. Bardzo mocno zaprzyjaźni się z Lolą i to właśnie go obdarzy największym zaufaniem. Harry nie lubi gdy jego przyjaciele się sprzeczają, gdyż uważa, że kłótnie są zbędne. Jest rozgrywającym w szkolnym klubie rugby, ale nie przepada za swoją drużyną, gdyż  jego zdaniem są to głupie tępaki, których średnia przekracza ledwo 2.0. Oczywiście są małe wyjątki, ale i tak nie spędza z nimi wiele czasu. 
Lou, Tommo, Tomlinson
Wzrost: 175 cm
Waga: 68 kg
Kolor oczu: niebieski
Kolor włosów: brązowy
Miejsce urodzenia: Chicago, USA
Data urodzenia: 24 grudnia 1994r
Wiek: 18 lat
Znaki szczególne: zawsze postawiona grzywka
Rodzina:
Matka: Johannah Tomlinson; prowadzi salon kosmetyczny, do którego przychodzą znane osobistości
Ojciec: Larry Tomlinson; jest współzałożycielem restauracji ojca Harry’ego
W związku z Eleanor Calder
Hobby: robienie żartów
Charakter: Lou jest żywą osobą, która szybko się nudzi. Nienawidzi czekać. Z Harry’m i resztą osób zaczął przyjaźnić się w wieku pięciu lat, gdy jego tata zaczął współpracować z ojcem Stylesa. Tomlinson uwielbia żartować sobie z ludzi. Bywa czasem opryskliwy i stanowczy, jednak potrafi się opamiętać. Sarkazm i żarty w nieodpowiednim momencie to po części jego znak rozpoznawczy. Z Eleanor jest około dwóch miesięcy. Wiele osób odradzało mu ten związek, jednak on i tak zrobił tak jak chciał. Zawsze robi to na co ma ochotę. Często powtarza Jenny, że jeśli ktoś by ją skrzywdził w jakikolwiek sposób, to on by tą osobę zniszczył. Ma bardzo dobry kontakt z siostrą Zayna. Louis pierwszy pozna Lolę i już po pierwszej, krótkiej rozmowie stwierdzi, że jest ona osobą wartą zainteresowania.

El, E, Calder
Wzrost: 177 cm
Waga: 52 kg
Kolor oczu: brązowy
Kolor włosów: brązowy
Miejsce urodzenia: Chicago, USA
Data urodzenia: 16 lipca 1994r
Wiek: 18 lat
Znaki szczególne: mała, ledwo widoczna blizna koło ust, charakterystyczne pożegnanie czyli przesłanie buziaczka, pomachanie ręką i powiedzenie „Papatki” 
Rodzina:
Matka: Rebbeca Calder; pracuje w znanej gazecie z modą
Ojciec: James Calder; prowadzi galerię sztuki
W związku z Louisem Tomlinsonem
Hobby: moda
Charakter: Eleanor jest osobą, która wie bardzo dużo o modzie. To ona rozpozna Lolę, która miała swój udział w modelingu. Wie także bardzo dużo o jej sławnej mamie i tacie. Dla Calder najważniejszą rzeczą są drogie ciuchy, buty, kosmetyki, sława i gorąca kawa, którą pije bardzo często. Zazwyczaj droczy się z Harry’m, za którym zbytnio nie przepada. Przed pojawieniem się Loli, często rządziła Jenny i Danielle, jednak po pojawieniu się Martinez wiele się zmienia. Eleanor uważa, że przynależność do elity jest czymś najważniejszym i, że to właśnie tym powinna kierować się amerykańska młodzież. Często ludziom wydaje się, że jest „głupią i plastikową dziewczynką”, jednak tak naprawdę jest o wiele sprytniejsza i mądrzejsza niż się wydaje. Na siłę chce zaprzyjaźnić się z Lolą, jednak jej bardziej zależy na przyjaźni z Jenny. 

L, Li, Payne
Wzrost: 175 cm
Waga: 74 kg
Kolor oczu: ciemno brązowy
Kolor włosów: brązowy
Miejsce urodzenia: Chicago, USA
Data urodzenia: 29 sierpnia 1994r
Wiek: 18 lat
Znaki szczególne: znamię na szyi 
Rodzina:
Matka: Ruth Payne; szanowany lekarz
Ojciec: Erick Payne; wykładowca w college 
W związku z Danielle Peazer 
Hobby: nauka, głównie przedmioty ścisłe
Charakter: Liam jest bardzo mądrą i opanowaną osobą, jednak kiedy coś zaczyna go denerwować potrafi okazać złość. Jako jedyny nie pije alkoholu, gdyż za nim nie przepada. To on zawsze pilnuje swoich przyjaciół by nie upijali się do nieprzytomności. W elicie dla wszystkich jest jak ojciec. Doradzi, pomoże i wesprze jednocześnie. Bardzo często w czasie rozmów przytacza jakieś życiowe mądrości, które od najmłodszych lat przekazują mu rodzice. Chłopaków, Jenny, Danielle poznał w przedszkolu, a Eleanor pojawiła się w ich paczce dopiero gdy miała trzynaście lat, gdyż wtedy przeniosła się z innej szkoły. Od tego momentu są zgranymi przyjaciółmi. Ze swoją dziewczyną jest ponad rok. Są bardzo szczęśliwą parą. 

D, Dan, Dannie, Peazer
Wzrosty: 170 cm
Waga: 49 kg
Kolor oczu: Brązowy 
Kolor włosów: brązowy 
Miejsce urodzenia: Chicago, USA
Data urodzenia: 10 czerwca 1994 r
Znaki szczególne: ciemna karnacja oraz loki 
Rodzina:
Matka: Dorotha Peazer; znana nauczycielka tańca, głównie jazzu
Ojciec: Mason Peazer; jest kucharzem w restauracji ojca Harry’ego i Louisa
Hobby: od najmłodszych lat tańczy i nadal uczęszcza na lekcje tańca międzi innymi  hip-hop, jazz i balet
Charakter: Jest ona osobą spokojną i wrażliwą. Potrafi jednak zabawić się na imprezie. Przyjaźni się z Eleanor, która ją wykorzystuje. Ma bardzo dobre kontakty z Jenny i kiedy pojawia się Lola, staje się poniekąd zazdrosna, gdyż zabiera ona jej najlepszą i tak naprawdę jedyną przyjaciółkę. Uwielbia tańczyć i to właśnie taniec jest dla niej najważniejszą rzeczą. Jest zakochana w Liamie. Ma bardzo dobre kontakty ze wszystkimi. Rzadko kiedy się odzywała, gdyż jest typem osoby, która zazwyczaj o czymś myśli. Często się uśmiecha, co sprawia, że każdemu poprawia się wtedy humor. 

N, Nicki, Ryan
Wzrost: 180 cm
Waga: 74 kg
Kolor oczu: brązowy
Kolor włosów: blond
Miejsce urodzenia: Chicago, USA
Data urodzenia: 7 stycznia 1994 r
Znaki szczególne: kręcone blond włosy oraz charakterystyczny uśmiech
Rodzina:
Matka: Violet Ryan; dekorator wnętrz
Ojciec: Ben Ryan; psychiatra
Hobby: gra w rugby
Charakter: Nick jest osobą wysportowaną, a zarazem inteligentną. Gra w rugby i to właśni z Harry’m się kumpluje. Jednak ich znajomość utrzymuje się tylko na treningach oraz meczach. Jest osobą żywą i radosną. Jednak łatwo się denerwuje i wzrusza. Nie wstydzi się uronić łzy. Podoba mu się Jenny i często zagaduje ją na szkolnych korytarzach. Ona jednak nie dostrzega jego zauroczenia, gdyż jest zaślepiona miłością do Nialla. Zdarza się, że spotkają się na mieście by Jennifer udzieliła mu korepetycji z geografii na którą razem uczęszczają. Jest zagubiony co powoduje, że ojciec każe mu zażywać różne leki. 

Wzrost: 
Ona- 174cm           On- 180cm 
Waga: 
Ona-54kg              On- 66kg 
Kolor oczu: 
Ona- niebieskie     On- Szare
Kolor włosów: 
Ona-blond               On- Kasztanowe 
Miejsce urodzenia: 
Charlotte – Oslo, Norwegia
Freddie – Chicago, USA
Data urodzenia: 
Ona-14 lutego 1978r
On- 3 stycznia 1980r
Wiek: 
Ona- 34lata            On- 32lata
Charlotte w wieku szesnastu lat zaszła w niechcianą  ciążę lecz mężczyzna, który ją zapłodnił uciekł i zostawił ją. Wraz ze swoimi rodzicami; światowej sławy aktorami, przeprowadzili się z małą Lolą do Nowego Jorku. Gdy Lourdes miała cztery lata Charlotte była już szanowaną stylistką gwiazd; pracując na planie filmu poznała swojego obecnego męża; dwa lata młodszego reżysera – Fredricka Martineza. Od czasu zdjęć do filmu zaczęli się spotykać, a niecały rok później wzięli ślub. Oboje podróżują po całym świecie, lecz postanowili, że aktualnie zamieszkają na stałe w rodzinnym mieście Freddiego wraz z Lolą. Na trzydzieste urodziny Charlotte dostała od męża perską kotkę Poppy, którą kocha całym sercem i zabiera ją ze sobą gdzie tylko może. Rok temu kupili również małego buldożka francuskiego-Bacon. Są to oczka w głowie Charlotte, bez których ona nie umie żyć. 
To mamy już bohaterów. Miejmy nadzieję, że ilość tekstów was nie zniechęciła. Jak widzicie zmieniłyśmy wiek bohaterów oraz kilka innych informacji. Historia odbywa się także w Chicago, a nie w Londynie. Zapraszam do czytania i komentowania oraz mam nadzieję, że blog przypadnie wam do gustu - Jenny ♥ i Lola xx 

14 komentarzy:

 1. Hahaha...
  Jakie imię "Aleksander Harold III".

  Czekam na rozdziały.
  Ile ich będzie ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy8:35 PM

  Czy któraś z tych postaci będzie z Harrym? to ważne więc proszę powiedziecie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. między nim, a jedną z postaci będzie się coś działo, ale czy będą ze sobą? tego nie mogę obiecać -jenny ♥

   Usuń
 3. Anonimowy9:17 PM

  Oczywiście ze przypadnie do gustu...
  po tym.co przeczytałam to na pewno....

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11:22 AM

  Jak zawszę co tu dużo mówić..
  Już nie mogę się doczekać jak rozwinie się akcja :>
  Kocham wasze blogi <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy2:57 PM

  jak nazywają się główne bohaterki w realu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy3:03 PM

  Postacie wyglądają na ciekawe.
  W ogóle nie mogę się już doczekać pierwszego rozdziału (;
  Nick... *o* <3 ~ Faye

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy1:55 PM

  Coś mi się zdaje że Zayn będzie z Lolą (przeciwieństwa się przyciągają) i że lola będzie sie z nim przyjaźniła

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że któraś z Was oglądała American Horror Story! Wiesz, ze Cię kocham! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. obie oglądałyśmy - jenny ♥

   Usuń
 9. No więc dopiero zaczynam czytać, ale szybko nadrobię te kilkanaście rozdziałów ;) Trafiłam na Waszego bloga przez you tube... Obejrzałam zwiastun nowego bloga, którego macie zamiar napisać, gdy skończycie tego ;) Podałyście mi link więc postanowiłam wejść no i... zaciekawiło mnie ;)

  http://and-little-things-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy11:05 AM

  What's up to all, for the reason that I am genuinely keen of reading this website's post to
  be uρdateԁ гegulаrlу.
  It incluԁeѕ good infогmation.


  Ηavе а look at mу ωeb ѕite
  ... Instant Payday Loans

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy9:11 AM

  Very energetic blog, I likеԁ that bit. Will there be a part
  2?

  Feel free to νisit mу sіte - payday loans

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy6:38 PM

  Jak na prawdę nazywa się Lola i Jenny? :*

  OdpowiedzUsuń