10/24/2012

8 rozdział

Z perspektywy Loli w tle
-Myślisz, że to na pewno dobry pomysł?- zapytała się mnie wysoka, blond kobieta, która ubrana była w krótką, czarną sukienkę, skórzaną, jasnobrązową kurtkę oraz czarne koturny. Spojrzałam na nią i zauważyłam, że mój pomysł nie podoba się jej. Jednak swoją decyzję już podjęłam i nie mam zamiaru jej zmienić.
-Mamo, zdecydowałam już kilka miesięcy temu- odpowiedziałam spoglądając na oświetlone przez uliczne latarnie butiki, które mijałyśmy tego późnego wieczoru. Odprowadzałam moją mamę na wieczór panieński jej przyjaciółki, która w następną sobotę bierze ślub. Moim skromnym zdaniem robienie takiej imprezy w niedzielę wieczorem jest beznadziejnym pomysłem, gdyż następnego dnia trzeba iść do pracy.
-Ale jesteśmy teraz w Chicago, a nie w Miami. Masz tutaj wiele możliwości. Spróbuj przynajmniej. Możesz złożyć podania i powiedzieć, że dopiero kilka tygodni temu się tu wprowadziłaś- zachęcała mnie Charlotte. Moja mama, która nie miała możliwości uczęszczać na studia z powodu moich narodzin, chciała, bym chociaż ja kontynuowała edukację. Zdecydowałam jednak, że zrobię sobie roczną przerwę i w tym czasie zdecyduję co chcę tak naprawdę robić.
-Mamo nie- odpowiedziałam ukradkiem zerkając na blondwłosoą kobietę. Widziałam, że przygląda mi się i o czymś rozmyśla- Wiem, że chciałabyś bym była grzeczną uczennicą, która idzie do Yale czy Princeton, ale niestety ja taka nie jestem- odpowiedziałam odwracając twarz w jej kierunku. Charlotte tylko uśmiechnęła się i przyglądając mi się od góry do dołu rzekła:
-Jesteś taka jak ja.
Po tych słowach przystanęła i przytuliła mnie. Moja mama jest nie tylko moim rodzicem czy opiekunem, ale także najlepszą przyjaciółką. Wie prawie o wszystkim. O relacjach jakie panują między mną i moimi znajomymi z elity, zna większość moich sekretów, pociesza mnie gdy trzeba, a ja pomagam jej gdy tylko mnie o to poprosi. To ona zawsze jest przy mnie. Gdy nasz uścisk zakończył się, ruszyłyśmy dalej.
-A jak tam ta blond dziewczynka…
-Jennifer- przerwałam wiedząc kogo na myśli ma moja rodzicielka. Nie ma ona dobrej pamięci do imion.
-Tak Jennifer. Jest wreszcie z tym Irlandczykiem?- zapytała spoglądając na mnie. Przecząco pokiwałam głową, spuszczając ją w dół. Od wczorajszego wieczoru, który tak naprawdę wiele zmienił jest ona z Nickiem. Od początku wiedziałam, że Jenny podoba się jemu, ale kto by przypuszczał, że będą razem. Wiem, że sama dałam jej pomysł z tym, by wykorzystywała Nicka do wzbudzenia zazdrości w Niallu, ale sama nie wiem dlaczego zaproponowałam coś takiego. Chyba pod wpływem alkoholu tylko na coś takiego było mnie stać. Chociaż i teraz nic nie przychodzi mi do głowy. Zastanawia mnie jak na tą informację zareagował Niall. Podobno Jenny, z którą rozmawiałam późnym popołudniem powiedziała każdemu, że związana jest z Nickiem.
-Czyli rozumiem, że nadal jest sama?- zapytała moja mama, próbując w ten sposób wyciągnąć ode mnie jakieś informacje.
-Nie. Jest z takim Nickiem- odpowiedziałam rozglądając się po okolicy. Na całe szczęście znajdujemy się blisko naszego domu, więc nie będę musiała sama długo wracać. Przed pójściem mojej mamy na wieczór panieński postanowiłyśmy odwiedzić Starbucks. Obie uwielbiamy tamtejszą kawę oraz desery, które tam proponują. Moją uwagę po drugiej stronie ulicy przykuł chłopak ubrany w szary sweter, z którego wystawał biały kołnierzyk, dżinsowe spodnie oraz białe conversy. Nieznajomy był pijany i ledwo trzymał się na nogach. Głowę spuszczoną miał w dół i gdy w pewnym momencie ją podniósł przeżyłam szok.
-Mamo- powiedziałam do blondynki, łapiąc ją za ramię i zatrzymując. Kobieta spojrzała na mnie, a ja kontynuowałam- Przypomniało mi się, że muszę zrobić coś na historię.
Mówiąc to cały czas spoglądałam na Louisa, który opierał się o uliczną lampę. Najwidoczniej nie czuł się najlepiej. Ciekawe gdzie tym razem poszedł się upić.
-Dobra, tylko nie siedź do późna- rzekła przytulając mnie, a następnie całując w policzek. Obie ruszyłyśmy w dwa różne kierunki. Gdy tylko moja mama zniknęła za rogiem przebiegłam przez ulicę, chcąc pomóc jakoś Louisowi. Kiedy przy nim przystanęłam od razu poczułam woń dużej ilości alkoholu. Boże Louis, co ty z sobą robisz.
-Ej Louis wszystko w porządku?- zapytałam się Tomlinsona, dotykając przy tym jego umięśnionego ramienia. Chłopak podniósł głowę i spojrzał na mnie. Rozpoznał mnie, gdyż uśmiechnął się i z trudem powiedział:
-Księżniczko, to ty?
Świetnie, zazwyczaj to tylko Zayn mnie tak nazywa. Normalnym dziewczynom podobałoby się to, ale nie mi. W sposób jaki to wypowiadają sprawia, że mam ochotę ich walnąć.
-Co ci się stało?- spytałam podtrzymując go. Brązowowłosy przytulił się do mnie i odpowiedział:
-Byłem w kasynie. Wiesz, że tam jest super?- zapytał spoglądając na mnie. Widziałam w jego oczach, że zbytnio nie rozumie tego co się dzieje. Mam tylko nadzieję, że nie zwymiotuję. Nie przepadam za tym widokiem oraz zapachem.
-Muszę wrócić do domu. Moi rodzice mnie zabiją jak nie wrócę- dodał spoglądając na nadgarstek, na którym myślał, że ma zegarek. Nie mogę pozwolić mu wrócić w takim stanie do domu. Zwłaszcza, że jego rodzice nie mają żadnego pojęcia o tym, że ich syn, który chce zostać prawnikiem, spożywa alkohol. Na dodatek w Stanach Zjednoczonych nie można spożywać alkoholu przed dwudziestym pierwszym rokiem życia, co oznacza, że robi to nielegalnie.
-Chodź, pójdziesz do mnie. Przenocuję cię- powiedziałam kładąc jego rękę na swoje plecy. Swoją także owinęłam wokół jego tali. Musiałam przecież pomóc mu jakoś dojść do mojego apartamentu.
-Ale twoi rodzice są w domu- rzekł chcąc jakość zniechęcić mnie do tego pomysłu. Ja jednak tak łatwo się nie poddam. Mimo, że chciałam tylko dostać się do szkolnej elity to jednak od jakiegoś czasu zaczynam się pomału do nich przekonywać. Nie do każdego, ale do większości.
-Nie ma ich. Oboje musieli załatwić ważne sprawy- odpowiedziałam pośpiesznie. Louisowi, któremu opornie szło stawianie kroków zatrzymał się i powiedział:
-To muszę napisać do rodziców.
-Daj mi ten telefon- dodałam, chcąc napisać tą wiadomość za niego. Z trudem wyjął z obcisłych spodni swojego iPhone'a. Weszłam w ikonkę z wiadomościami i zauważyłam wiadomość od Eleanor, którą wysłała mu kilka godzin temu. „Baw się dobrze, na rodzinnej kolacji. Kocham cię”. Do swojej mamy, o tej godzinie
wysłał także informację, która nie zgadzała się z tym co napisała mu jego dziewczyna. „Jestem z Eleanor, wrócę późno”. Oj Louis powinieneś wiedzieć, że kłamstwo ma krótkie nogi i szybko wychodzi na jaw.
-Co mam napisać?- spytałam spoglądając na niego. Przez chwilę zastanawiał się co ma powiedzieć, aż w końcu wybełkotał.
-Napisz, że zostaję na noc u Eleanor.
Oczywiście napisałam to, o co mnie poprosił. Kiedy wysłałam wiadomość do jego mamy, oddałam Tomlinsonowi  telefon i po chwili ponownie trzymałam go w tali. Szliśmy powoli, gdyż Louis nie kontrolował swoich kroków. Co chwilę, gdy się potykał wybuchał napadem śmiechu, którego nie mógł oponować. Cały czas plótł też jakieś bezwartościowe bzdury, których w większości nie rozumiałam.
-A, i wiesz co Lourdes?- rzekł z trudem- Spotkałem dzisiaj nasze dwa gołąbeczki- dodał. Na samym początku pomyślałam, że chodzi mu o Danielle i Liama, jednak Louis wytłumaczył mi, że chodzi o kogoś innego.
-Jenny i Nick? Kto by w to uwierzył. Zawsze widziałem, że ona mu się podoba, ale nie sądziłem, że z nim będzie. Bo wiesz, Jenny z nikim nie chcę być. Ona jest wolnym strzelcem- powiedział, a ja wybuchłam śmiechem.
-Oczywiście Lou- odpowiedziałam, klepiąc go przyjacielsko w ramię. Dlaczego tylko ja i Zayn zauważyliśmy, że Jenny podoba się Niall? Inni są głupi czy ślepi? Codziennie zadaje sobie to samo pytanie.
-I oni sobie szli. Trzymając się za ręce. Śmiali się i w ogóle. I tak się na nich patrzyłem i myślałem, że coś tu kurwa nie gra- mówił spoglądając na mnie i przyglądając się mi od góry do dołu. Odwróciłam wzrok i szeptem powiedziałam:
-Tak, coś tu kurwa nie gra.
Louis najprawdopodobniej nie usłyszał moich słów, gdyż w ogóle na nie, nie zareagował. Szczerze? Żałuję, że zaproponowałam Jenny coś takiego. Sama nie wiem dlaczego. Brązowowłosy mówi, że była szczęśliwa będąc z Nickiem. Oboje byli. Może właśnie mój pomysł miał na celu spowodowania, by Jenny zrozumiała, że Niall nie jest jej jedyną miłością? Gdy doszłam wraz z ledwo żywym Louisem do mojego wieżowca moją uwagę przykuł młody, pofarbowany na brąz mężczyzna, który palił papierosa. Od razu rozpoznałam, że jest to Stanley, ochroniarz tego budynku. Najprawdopodobniej zauważył, że ciężko mi jest prowadzić Louisa, gdyż podszedł do mnie i zabrał ode mnie mojego przyjaciela, którego wprowadził do środka.
-A jemu co?- zapytał, gdy szliśmy w kierunku windy. Na szczęście o tej godzinie nie było zbyt wielu ludzi w holu. Większość sąsiadów zapewne poinformowałaby moich rodziców o tym co się tu teraz dzieje.
-Za dużo alkoholu jak na jeden wieczór- odpowiedziałam nie spoglądając na przyglądającego mi się ochroniarza. Kątem oka dostrzegłam, że Stanley chytro uśmiecha się. Nie wiedziałam o co mu chodzi.
-Jesteście razem?- zapytał, a ja spojrzałam na Lou, którego niósł. Tomlinson jest przystojnym chłopakiem i nawet teraz, gdy jest ledwo żywy mógłby zawrócić w głowie nie jednej nastolatce. Ma także dziewczynę, więc szanse na to, by z nim się związać są nikłe. Mimo, że jest jednym z ładniejszych chłopaków jakich spotkałam, to i tak nie wyobrażam sobie nas jako pary. Zazwyczaj umawiam się z innymi chłopakami. Zwykle są typem niegrzecznego chłopca, a Louis niestety do takiego nie należy.
-Nie. Louis jest tylko moim przyjacielem- odpowiedziałam, gdy doszliśmy już do windy. Stanley nie mógł mi dalej pomagać, gdyż musiał pilnować porządku w holu. Ponownie złapałam mojego przyjaciela w talii i czekałam aż przyjedzie winda. Gdy się pojawiła, drzwi otworzyły się, a ja wraz z brązowowłosym weszłam do środka. Przed zatrzaśnięciu się wejścia zwróciłam się w stronę ochroniarza:
-Dzięki.
-Nie ma za co- odpowiedział salutując mi jak w wojsku i odchodząc w stronę drzwi, przy których musiał spędzać większość dnia. Trzymając Louisa oparłam się o ścianę. Mój kolega, którego postanowiłam przenocować spojrzał na mnie i z uśmiechem na ustach zapytał:
-On naprawdę myślał, że jesteśmy razem?
-No wiesz, nie przyprowadzam codziennie jakiegoś pijanego chłopaka, którego obejmuję- odpowiedziałam odwzajemniając uśmiech. Louis przyjrzał mi się od góry do dołu i odpowiedział:
-To chyba dobrze o tobie świadczy. Oznacza to, że jesteś grzeczną dziewczynką- dodał, a ja odwróciłam wzrok, gdyż przypomniała mi się sytuacja z przed kilku dni, gdy to Louis obdarował mnie pocałunkiem. Zapewne nie pamięta tego zdarzenia, gdyż był mocno upity. Ja nie mam zamiaru mu o tym przypominać. Ta wiadomość zniszczyłaby jego związek z Eleanor, a nie chcę by Louis, którego lubię był nieszczęśliwy. Winda zatrzymała się, a ja po raz kolejny musiałam prowadzić mojego kolegę. Jednak teraz Louisowi droga nie sprawiała aż takich problemów. Kiedy weszliśmy do mojego apartamentu zaprowadziłam Tomlinsona na dużą kanapę i już po chwili szłam w kierunku kuchni. Z lodówki znajdującej się tam wyjęłam zimną wodę, która na pewno zaspokoi pragnienie Lou. Wróciłam do salonu i zauważyłam, że chłopak Eleanor położoną ma głowę na oparciu kanapy. Bezszelestnie usiadłam obok niego i zauważyłam, że ma zamknięte oczy i powoli oddycha. Przyglądałam się jego zmęczonej twarzy i lekkiemu zarostowi. Trzeba przyznać, że Calder ma szczęście będąc z kimś takim. Lecz prędzej czy później ich związek zakończy się. Widać, że jest to tylko młodzieńcze zauroczenie, które już niedługo przejdzie. Przynajmniej mi się tak wydaje.
-Myślisz, że nie wiem, że tu siedzisz?- zapytał z radością w głosie Louis, który podniósł jedną powiekę i przyglądał mi się. Wyciągnęłam w jego kierunku napój i już po chwili podniósł głowę. Zabrał mi z ręki wodę i w powolny sposób pił z butelki.
-Dzięki- rzekł, gdy zakręcał pustą już prawie butelkę. Położył ją na stolik i w milczeniu przyglądaliśmy się sobie. Nie wiedziałam co mam powiedzieć i mogę przyznać się do tego, że czułam się nieswojo. Louis, który jeszcze pięć minut temu ledwo stał na nogach, w tym momencie zachowywał się tak jak zwykle po wypiciu małej dawki alkoholu. Czyżby w niesamowitym tempie wyzdrowiał? Nie wydaje mi się.
Chciałam spytać o coś Louisa, lecz on widząc mój twardy wzrok powiedział:
-Skłamałem.
Nie zrozumiałam o co mu chodzi więc spytałam:
-Co?
Przełknął głośno ślinę i unikając mojego wzroku odpowiedział:
-Nie byłem mocno pijany. Po prostu wypiłem kilka drinków i gdy wracałem do domu zauważyłem ciebie i twoją mamę. Jesteście naprawdę do siebie podobne- powiedział odbiegając od tematu- Pomyślałem, że rozpoznasz mnie i, że tylko wtedy będziemy mogli spokojnie porozmawiać- dodał, a ja zmarszczyłam brwi. Naprawdę nie rozumiałam tego, co on do mnie mówi. Ta sytuacja przypominała jeden z głupszych filmów. Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.
-Nie mogłeś po prostu za mną krzyknąć?! Porozmawialibyśmy na ulicy, albo poszli w jakieś ustronne miejsce- powiedziałam zdenerwowana tym co zrobił Louis.
-Nie. Musimy porozmawiać teraz- rzekł chwytając moje ręce w swoje dłonie. Oboje spojrzeliśmy na nie, jednak żadne z nas nie puściło ich- Pamiętam, że cię pocałowałem i pamiętam, że nie żałuję…
-Ale...- zaczęłam lecz on pośpiesznie mi przerwał.
-Tak, mam dziewczynę. Czy żałuje, że cię pocałowałem? Nie, bo kurwa mi się podobało. Czy żałuje, że zdradziłem Eleanor? Tak, cholernie mocno żałuję. Czy zrobiłbym to jeszcze raz? Tak, nawet nie wiesz jak bardzo- mówił patrząc mi przy tym w oczy. Nie wiedziałam co mam mu odpowiedzieć więc kontynuował.- I od pierwszego dnia gdy tu jesteś, czuje się inaczej. Jesteś inna niż te wszystkie dziewczyny, jesteś wyjątkowa i to sprawia, że mam cholerną chęć cię dotknąć, przytulić i nawet kurwa pocałować. Podobasz mi się Lola- rzekł szeptem spuszczając wzrok.
-Co?- zapytałam zdziwiona tym wszystkim. Jak mogłam tego nie zauważyć? Dlaczego zauważyłam wszystko inne, oprócz tego. Może właśnie tak to wszystko działa? Zauważamy uczucia innych osób, oprócz tych które dotyczą nas samych?
-Podobasz mi się Lola- wyszeptał, a ja spuściłam wzrok. Nie wiedziałam co mam powiedzieć. Lou nie czekał na moją reakcję, tylko podniósł palcem mój podbródek, po czym delikatnie pocałował mnie w usta. Przełknęłam ślinę. Czy powinnam? Wiem, że jest z Calder, jednak teraz jestem w 90% pewna, że ich uczucia, przynajmniej z jednej strony nie są prawdziwe. Brązowowłosy zsunął swoje dłonie na moje biodra przyciągając mnie do siebie. Nie przerywając pocałunku posadził mnie sobie na kolanach. Nasze oddechy przyspieszyły, czułam bicie jego serca. Czułam jego wargi na karku, przez co przeszedł mnie przyjemny dreszcz. Niezgrabnie zaczęłam rozpinać guziki jego koszuli. Już po chwili zarówno moja, jak i jego koszulka leżały na ziemi. Powoli zaczynaliśmy zatracać się w tym, co robimy, nie zwracając uwagę na otoczenie. Nie obchodziła nas nawet Poppy przyglądająca się nam z zaciekawieniem ze swojej pufy. Kiedy na chwilę oderwaliśmy się od siebie Lou spojrzał mi w oczy oblizując wargi. Wplotłam palce w jego kasztanowe włosy schodząc z jego kolan. Zmusiłam go tym do wstania z kanapy. Powoli zaczęliśmy kierować się w stronę schodów prowadzących na piętro. Ani na chwilę się od siebie nie oderwaliśmy, a aby przyspieszyć wszystko, Lou wziął mnie na ręce i szybkim krokiem wbiegł po stopniach. Kiedy już znaleźliśmy się w mojej sypialni rzucił mnie na łóżko, a sam zaczął ściągać swoje spodnie. Ja również szybkim ruchem zdjęłam buty i spodnie. Już po chwili Tomlinson leżał na mnie głęboko oddychając. Oblizałam swoje wargi, a dłonie przeniosłam na jego umięśniony tors.
-Kurewsko mi się podobasz- wyszeptał wchodząc we mnie w tym samym momencie. Jęknęłam cicho, a moje ciało zalała fala gorąca. Poruszał się rytmicznie, w górę i w dół. Nie wiem czemu, ale pomyślałam o Zaynie. Szybko odgoniłam od siebie tą bezsensowną myśl i skupiłam się na mojej sypialni. Oddychaliśmy coraz głośniej i szybciej, a już po chwili oboje doszliśmy w niemal tym samym momencie. Kiedy Lou wyszedł ze mnie, położył się na mnie zmęczony i chyba poniekąd zadowolony. Przeniosłam swoje dłonie
na jego plecy przytulając go do siebie. Nie wiedząc kiedy, zasnęliśmy objęci.
*ranek*
Obudziły mnie promienie słońca wpadające do mojego pokoju. Niechętnie otworzyłam oczy, przeciągając się. Przewróciłam się na bok, a moja głowa znalazła się na czymś szeleszczącym. Okazało się, że jest to kartka, którą pośpiesznie odniosłam  do góry czytając: "Do zobaczenia w szkole. PS.: Było miło, Lou x". Uśmiechnęłam się sama nie wiedząc czemu. Po kilku chwilach zastanawiając się nad sensem tej wiadomości, wstałam leniwie kierując się do kuchni, w celu przygotowania sobie śniadania. Mogę powiedzieć, że dzień zaczęłam bardzo przyjemnie. Miejmy nadzieję, że taki zostanie.No mam nadzieję, że wam się podoba. Dziękujemy za tak dużą liczbę komentarzy, wejść i obserwujących. mam nadzieję, że oczywiście z każdym rozdziałem ta liczba będzie się zwiększać. Z Lolą mamy już plan na następne opowiadanie więc możecie być pewni, że po tym powstanie nasze czwarte już opowiadanie. Nadal możecie zadawać pytania nam, jak i bohaterom. Tylko piszcie czy zwracacie się do bohaterów czy do nas. Dziękujemy jeszcze raz i mam nadzieję, że wam się spodoba.
+Zapraszam na prywatnego bloga Loli :

160 komentarzy:

 1. Jejku świetny *.*
  Nie spodziewałam się, że Lou będzie udawał pijanego i, że zdradzi Eleanor ! :O
  Pytanie do Louisa:
  Czy zamierzasz zerwać ze swoją dziewczyną El ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to będzie wyjaśnione wszystko w następnych rozdziałach więc nie chcemy o tym tu mówić- jenny ♥

   Usuń
 2. zajebisty ! ja pierdziele, jak ja to kocham ! <3 nie mogę doczekać się dalszego ciągu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. AA ALE WSPANIALY <3 PISZ JESZCZE:3

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy7:31 PM

  Świetne !! *.*
  Pytanie do Louisa Czy zakochałeś się w Loli??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem, ale za to kurewsko mi się podoba - Lou Xx

   Usuń
 5. O MATKO. Nie wierze. Miałam nadzieję, że ona prędzej prześpi się z Zayn'em, a nie z Lou.;c No cóż , ale rozdział i tak boski. Czekam na kolejny ;xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy7:36 PM

  Pytania :
  Lou: Czujesz cos do Loli ? , zerwiesz z El .?
  Zayn : Czy chcialbys byc z Lola?
  Lola : Ktory pocalunek podobal Ci sie bardzie z Zeynem czy Lou ?
  Jenn : Jak sie czujesz w zwiazku z Nickiem ? , masz zamiar powiedziec mu prawde ?
  Niall : Czy poczules lekka zazdrosc , jak sie dowiedziales , ze jenn jest z Nickiem ?
  Harry : Podoba Ci sie Jenn , masz jakies uczucia wobec niej ? Masz kogos na oku ?
  A co do rozdialu to ssuuper , jak zawsze , wiecie jak jaki bedzie tytul nastepnego opowiadania ? Pozdrawiam / Stylesowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lou: Lola mi się podoba, ale czy coś oprócz tego nas jeszcze łączy? to nie wiem...
   Zayn: zostawię to bez komentarza...
   Lola: hmmm... trudno jest porównywać, bo każdy robi to inaczej.
   Jenny: jestem szczęśliwa, bo zachowujemy się tak jak przyjaciele. czasem tylko mnie pocałuje, lub powie, że kocha. na razie nie mam zamiaru mówić mu o tym dlaczego tak na prawdę z nim jestem.
   Niall: poczułem się dziwnie, gdyż Jenny nigdy nie miała chłopaka, a Nick jest jej pierwszym. nie wiem czy to była zazdrość ...
   Harry: Jenny mi się podobała i nadal podoba, jednak zostaliśmy tylko przy przyjaźni. kocham ją jak przyjaciółkę, a kiedyś byłem nią po prostu zauroczony.
   nie, jeszcze nie wiemy. mamy pomysł na fabułę i bohaterów.

   Usuń
 7. Anonimowy7:37 PM

  ma pytanie do autorek :

  z kim będzie następny rozdział oraz kiedy się pojawi ?


  jesteś jeszcze chora ? -jenny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że pojawi się w piątek lub sobotę i jest on z perspektywy Jenny. i tak jestem jeszcze chora :)

   Usuń
  2. Anonimowy2:56 PM

   powrotu do zdrowia :D

   Usuń
 8. Anonimowy7:38 PM

  Nastepny rozdzial z czyjej perspektywy ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Kocham Waszego bloga. Rozdział jak zawsze świetny. Obie macie mega wielki talent <333 +Mam pytanie do Loli:
  Czy czujesz coś więcej do Lou???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łączy nas tylko przyjaźń - Lola Xx

   Usuń
 10. Anonimowy7:46 PM

  Natepny rozdzial w ten piatek lub sobote czy za tydzien ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w ten, bo jestem chora i mam czas pisać - jenny ♥

   Usuń
 11. Anonimowy7:52 PM

  Ooo , to fajnie juz sie nie moge doczekac ! . Wspominalyscie , ze te opowiadnie bedzie wyslane do wydawnictwa moge prosic o szczegoly np do jakiego , jesli mozna wiedziec ? , pozdrawiam / stylesowa <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do różnych, nazw teraz niestety nie pamiętam, gdyż mam to zapisane w jednym ze swoich dzienników, ale teraz nie mam możliwości ich znaleźć. - jenny ♥

   Usuń
 12. Anonimowy7:55 PM

  O to super , czyli macie zamiar zrobic z tego ksiazke ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my tak, ale pytanie czy wydawnictwo będzie chciało.

   Usuń
 13. Nie ma Nialla- nie mam pytań :)
  Nie ma Jenny- nie mam pytań :)
  Ale rozdział naprawdę super świetny! :D
  Moje przymiotniki... :P
  Kocham <333
  Niall's wife :)

  OdpowiedzUsuń
 14. uwielbiam sposób w jaki piszesz !

  OdpowiedzUsuń
 15. Zaskakujący rozdział...aż bark mi słów
  Kocham ten rozdział :*
  1. El jak byś zareagowała na zdradę Lou ?
  2. Lou jeżeli rozstałbyś się z El chciałbyś związać się z Lolą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. pewnie zdenerwowałabym się i z nim zerwała.
   2. myślę, że tak.

   Usuń
 16. jejku! rozdział jest... zaskakujący! w ogóle nie spodziewałam się, że coś takiego może się wydarzyć! sądziłam bardziej, że Lola prędzej zrobiła by to z Zaynem, a tu takie zaskoczenie! no więc czekam na kolejny! :)

  pytanie do Loli:
  czy po tym co się stało chciałabyś być z Louisem?
  pytanie do Lou:
  sądzisz, że dobrze zrobiłeś, chociaż zdradziłeś Eleanor?
  pytanie do Jenny:
  czy w związku z tym, że jesteś z Nickiem w związku, poczułaś coś do niego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lola: Nie, Louis jest przystojny i wspaniały, ale nic do niego nie czuję.
   Lou: nie wiem, że źle zrobiłem jednak to samo wyszło...
   Jenny: Jestem z Nickiem jeden dzień i ciężko jest mi to stwierdzić.

   Usuń
 17. Anonimowy8:39 PM

  Rozdział na prawdę zaskoczył. Nie spodziewałam się, że Lola i Lou prześpią się ze sobą. Szczerze mówiąc to zawsze byłam fanką 'związku' takiego jak Jenny i Nialla, takie beztroskie i słodkie, ale po tym rozdziale strasznie spodobała mi się postać Loli. Trochę krótki ten rozdział jak na te co zazwyczaj piszecie, ale ważne, że w ogóle dodałyście.

  Lola:
  1.Nie czujesz się dziwnie z tym co się zdarzyło?
  2.Dlaczego pomyślałaś o Zaynie? Jakieś jakby poczucie winy, małe zauroczenie, a może po prostu zwykła myśl?
  3.Czy jeśli będziesz się widzieć z Lou np.w szkole nie będziesz czuć się dziwnie przy nim? Po tym co się wydarzyło.
  Louis:
  1.Nie sądzisz, że źle postąpiłeś?
  2.Powiesz o tym co się wydarzyło El?
  3.Będziesz czuć się źle, dziwnie w obecności Loli?

  + DO AUTOREK :
  1.Jeśli wyślecie do wydawnictw opowiadanie i któreś z nich zgodzi się poinformujcie mnie, bo z chęcią kupię.
  2.Czy na razie będą rozdziały tylko z perspektywy Jenny i Loli? Kiedy będą z innej perspektywy, np.Lou ?

  ~ Dariaaa x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lola:
   1. poniekąd czuję
   2. po prostu zwykła myśl
   3. nie, gdyż... miałam już nie raz takie krótkie historie, ale nie lubię o tym opowiadać.
   Lou:
   1. Źle postąpiłem, ale ciężko się powstrzymać, gdy ktoś ci się podoba.
   2. nie, bo się boję.
   3. nie...
   Do utorek.
   1. napiszemy zapewne o tym na blogach
   2. będą z innych perspektyw, ale nie wiem dokładnie kiedy. rozdział z perspektywy Nialla pojawi się pod koniec. - jenny ♥

   Usuń
  2. Anonimowy7:35 PM

   Z perspektywy Nialla pod koniec opowiadania : O ?!

   Usuń
  3. no tak to będzie jeden z ostatnich rozdziałów - jenny ♥

   Usuń
 18. Lola i Lou w łóżku ?:o
  Nie spodziewałam się, umiecie zaskakiwać :)
  Proszę, nie każcie mi długo czekać na nn, już na ten nie mogłam wytrzymać :P
  Cieszę się, że macie kolejne pomysły ^^

  OdpowiedzUsuń
 19. Super rozdział :) Lola, dlaczego przespałaś się z Louisem, chociaż nic do niego nie czujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak się zacznie to ciężko skończyć - Lola Xx

   Usuń
 20. Anonimowy8:58 PM

  Do Harrego,
  podoba ci się Lola?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lola jest ładna, ale nie gustuje w takich dziewczynach - Harry x

   Usuń
 21. Anonimowy9:22 PM

  Super opowiadanie :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy9:23 PM

  co za obrót spraw, tego sie nie spodziewałam ;o ale i tak jestem za Lolą i Zaynem :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Yep no. Jakie fajne *.*

  Do Autorek:
  Czy jest taka możliwośc by Lols była z Lou?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest taka możliwość ale trzeba się zastanowić nad tym czy do tego dojdzie - jenny ♥

   Usuń
 24. Anonimowy6:46 AM

  Nie rozumiem. Najpierw mówi,że czuję dużą woń alkoholu od niego,a potem nagle jest trzeźwy O.o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli człowiek chwilę temu pił nawet małą dawkę alkoholu to czuć od niego mocno. Louis pił alkohol jednak nie na tyle dużo by upić się do nieprzytomności - jenny ♥

   Usuń
 25. Anonimowy1:38 PM

  KOCHAM DŁUGIE ROZDZIAŁY. ! l:D Ja tez mam nadzieje ze Lola jednak bedzie z Zaynem. :D Zresztą super rozdziała jak zawsze : ) http://would-you-capture-it.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy1:48 PM

  Do Loli

  Czy pomiędzy tobą a Zaynem mogłoby coś być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem, na razie się na to nie zanosi - Lola Xx

   Usuń
 27. Woo, jednak wolałabym, jakby Lola przespała się z Zaynem....
  Pytania:

  Lola, gdybyś miała wybierać, wybrałabyś Zayna czy może Louisa?

  Czy Zayn dowie sie o tej sytuacji, czy ktos w ogóle się dowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. nie wiem...
   2. będzie o tym w późniejszych rozdziałach

   Usuń
 28. czy będą jacyś geje w tym opowiadaniu? :D
  czy Harry z kimś będzie?

  do Danielle:
  Czy jak Lola postawiła się za was do El, traktujesz El i Lolę inaczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiemy jeszcze, ale zastanawiam się nad zrobienie z kogoś geja.
   Danielle: Po tamtej sytuacji zauważyłam, że Eleanor inaczej traktuje mnie i Jenny kiedy Lola jest z nami. Jednak moje zachowanie wobec El i Loli chyba się nie zmieniło.

   Usuń
  2. Anonimowy7:32 PM

   nie rób z nikogo geja, plis :c

   pytanie: Czy będzie pisany rodział z perspektywy Harre'go ?
   W przedstawieniu postaci napisałyście że Lola będzie się najbardziej przyjaźniła z Harrym ale jak na razie wgl nie rozmawiają : (((

   Usuń
  3. nie wiemy, wiele rzeczy też się zmienia w czasie pisania, ale będą jeszcze ich sytuacje - jenny ♥

   Usuń
 29. Ale swieeetne. <3 czekam na kolejny, mam nadzieje ze Jenny i Niall bd razeem.. :)

  OdpowiedzUsuń
 30. OMG ! Ale jazda ! Lou i Lola O.o Wiedziałam, że nie skończy się na przyjaźni... Chociaż cały czas widać, iż Lola czuje coś do Zayna, więc podejrzewam, że prędzej czy później się zejdą. Umieram z ciekawości co się wudarzy dalej. Piszcie szybko Xxx

  http://give-me-love-like-never-before.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy3:30 PM

  Czy Lola bedzie z kims?

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy3:32 PM

  Cudeńko ! wiedziałam że ona coś z Lou :D Mam pytanko, czy Lola będzie z Zayn'em i czy Nick jest dla Jen tylko przyjacielem czy może jednak ona coś do niego czuje ? :)
  A i zapraszam do mnie xx

  http://no-pares-nuncaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na pytanie Zayna i Loli nie odpowiem, gdyż wtedy cała fabuła będzie znana.
   Jenny kocha go jak przyjaciela, jednak są razem - jenny ♥

   Usuń
 33. Anonimowy3:40 PM

  Bardzo kocham waszego bloga. To co robicie, jest niesamowite. Jednak tem rozdzial nie przypadl mi do gustu. Nie wiem, czy to dlatego, ze Lola z Lou, czy po prostu o niczym innym tylko o tym, no wiesz. Ja chcialam bardzo zeby Lola byla z Zayn'em, jednak nie ode mnie to zalezy....

  Pytanie
  Lola, czy czujesz cos do Lou, czy to byla tylko przygoda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że to tylko przygoda - Lola Xx

   Usuń
 34. Anonimowy3:51 PM

  Przecudowne opowiadanie♥ Świetny rozdział, naprawdę :)
  P.S. Czy wiecie już kiedy będzie następny rozdział ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sobotę, gdyż jutro jadę do gdańska i po powrocie będę zmęczona - Jenny ♥

   Usuń
  2. Anonimowy3:54 PM

   Okeeej, w takim razie czekam z niecierpliwością :)

   Usuń
 35. Anonimowy4:13 PM

  Okeeej, nie mogę się doczekać następnego rozdziału! I mam pytanie do Loli. Dlaczego w trakcie twojej "przygody" z Louisem, pomyślałaś o Zaynie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to była zwykła myśl - Lola Xx

   Usuń
 36. Jenny z Nickiem, Lola z Louisem.. Jezu co się tu wyrabia ! Nie spodziewałam, że to zajdzie aż tak daleko. Po za tym jak zwykle wieki szacunek, za to jak bardzo wciąga mnie każdy rozdział na tym blogu ;)

  + Zapraszam na szósty rozdział z perspektywy Suzie, który właśnie pojawił się na moim blogu ;)
  www.sweet-sounds-of-his-voice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. rozdział świetny ;P powrotu do zdrowia ;**
  do autorek:
  czy macie jeszcze wasze poprzednie blogi o Loli ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie mamy innych blogów o Loli, ale pisaliśmy kiedyś inne opowiadania :
   young-pretty-lovely.blogspot.com
   mean-hungry-lovers.blogspot.com

   Usuń
  2. Anonimowy9:21 PM

   aha dzięki ;D

   Usuń
 38. Moja pierwsza reakcja "Co ty Lola kurwa zrobiłaś?!" Bardzo zaskakujący zwrot akcji! Mam jednak nadzieję, że historia tej miłości będzie inna :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Mam pytanie do Loli:
  Lolu, czy nie czujesz w pewnym sensie tak jakbyś zdradziła Zayna, oszukała go, czy nie będzie Ci dziwnie w jego obecności, gdy będzie się na Ciebie patrzył albo uśmiechał? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, gdyż jesteśmy tylko znajomymi, nic nas jak na razie nie łączy - Lola Xx

   Usuń
 40. Rozdział jak zwykle świetny ;D
  Mam pytanie do Zayna:
  Czy Lola pociąga Cię w jakiś sposób?
  Mam jeszcze prośbę, jeżeli macie Facebook'a, czy mogłybyście zalajkować to zdjęcie : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=496753803682887&set=a.496752683682999.119116.335617433129859&type=1&theater to bardzo ważne dla mnie i mojego przyjaciela, a konkurencja nie śpi. Przepraszam za spam <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lola jest ładną dziewczyną, tylko tyle w tym temacie - Zayn

   Usuń
 41. Zajebisty! Czekam nn! zapraszam na moje bloga http://notidealbutmylife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy6:38 PM

  uhuu świetnie :)
  Lou i Lola- podoba mi się ♥
  jak ja lubię Waszego bloga ;**
  już się nie mogę doczekać następnego rozdziału !
  mam pytanie do autorek.
  wspólnie piszecie każdy rozdział? czy może ten z perspektywy Loli jest pisany przez Lolę, a ten z Jenny przez nią?
  do El:
  jak bardzo zależy Ci na Lou?
  do Loli
  czy myślisz, że między Tobą a Lou mogłoby być coś więcej?
  nie miałaś wyrzutów sumienia wiedząc, że Lou ma dziewczynę?  Asia ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pisze tylko ja, a Lola pisze tylko sex sceny.
   El: Barzo
   Lola: Mam wyrzuty i nie mogłabym być z Louisem, jest przystojny, ale nie ciągnie mnie do niego.

   Usuń
 43. Anonimowy7:23 PM

  Lola wolałabyś spedzić taką noc z Lou czy z Zaynem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem trudno powiedzieć - Lola Xx

   Usuń
 44. Będą rozdziały z perspektyw innych bohaterów ? :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy8:59 PM

  a czy w sobotę lub niedzielę będzie następny ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sobotę będzie następny - jenny ♥

   Usuń
 46. Anonimowy1:30 PM

  Do Lou: czy po tej "przygodzie" czujesz coś do Loli więcej nóż do El. czy chcesz z nia teraz być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to będzie wyjaśnione w rozdziałach więc nie chcemy o tym mówić - jenny ♥

   Usuń
 47. o MÓJ BOŻE KOCHAM TWOJEGO BLOGA! *.*
  CZEKAM NA NASTĘPNY ROZDZIAŁ KTÓRY MASZ DODAĆ SZYBKO.
  ZAPRASZAM DO MNIE : http://1d-zakazanamilosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + dodaje się do obserwatorów. ;d

   Usuń
 48. Anonimowy6:38 PM

  Z tego co wyczytałam z komentarzy to rozdział ma być jutro, więc będzie rano czy wieczorem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. późnym wieczorem - jenny♥

   Usuń
 49. Super!!!♥♥ Nie mogę doczekać się następnego.Lou i Lola myślałam że prędzej bd z Zaynem.Szybkiego powrotu do zdrowia:)xoxo Mam też kilka pytań:
  1)Lou którą wolisz El czy Lolę?
  2)Zayn czy podoba ci się Lola?
  3)Niall czy czujesz się zazdrosny o Jenny?Wiesz ciągle razem,te wszystkie czułe gesty a teraz ona ma chłopaka.
  4)Niall czy naprawdę podoba ci się Lola czy tylko powiedziałeś tak bo byłeś pijany?

  OdpowiedzUsuń
 50. 1. to będzie wyjaśnione w następnych rozdziałach
  2. Lola jest ładną dziewczyną, tylko tyle w tym temacie
  3. ważne, że ona jest szczęśliwa. moje uczucia nie są tu ważne
  4. to będzie wyjaśnione w następnych rozdziałach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Niall, denerwuje mnie odpowiedź typu "moje uczucie nie są tu ważne". Więc powiedz, co czujesz, gdy widzisz Jenny. Nie muwię, żebyś powiedział, że zazdrość, lub nic. Jakie masz odczucia fizyczne.

   Usuń
  2. gdy widzę Jenny czuję radość i wiem, że ten dzień będzie wspaniały. Traktuje ją jak nikogo innego i jest dla mnie najważniejszą osobą. Mógłbym dla niej poświęcić wszystko gdyby tylko mnie o to poprosiła. Lubię z nią przebywać, bo zawsze wtedy mój humor poprawia się. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Kocham ją jak przyjaciółkę i cieszę się, że jesteśmy ze sobą tak blisko - Nialler Xx

   Usuń
 51. Świetny rozdział :D

  Zapraszam też do mnie my-independent-game.blogspot.com- pojawił się nowy rozdział ;]

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy7:45 PM

  mam pytanie: jak zrobiłyście, że kiedy klika się na zdjęcie, ono się powiększa? proszeee powiedźcie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze to nie wiem. samo się tak zrobiło, nic nie ustawialiśmy - jenny ♥

   Usuń
  2. Anonimowy7:50 PM

   juuuż wiem jak ;) to w szablonie tak jest ;) dzięki za odpowiedź ;)
   ps. świetny blog i opowiadanie <3 czekam na rozdział ♥

   Usuń
 53. zapraszam na nowe opowiadanie http://we-found-lovex.blogspot.com/ właśnie pojawił się prolog : ) zostaw komentarz co o nim myślisz a wrócę do Twojego bloga i odpłacę się tym samym. mimo spamu, obiecuję <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Ciekawe *.*
  Zapraszam do mnie
  http://fuckinglifebaby.blogspot.be/
  Dodaj do obserwowanych jeśli Ci się spodoba , pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 55. boziu to jest zaiste kocham cię!!

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy11:19 AM

  ZAJEBISTY ! CZEKAM NA NASTĘPNY :3

  Pytanie do Zayna :

  Bybłyś wkurzony gdybyś dowiedział się o Louisie i Loli ?

  Do Louisa :

  Następną noc wolałbyś spędzić z El czy z Lolą ? :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Zayn: pewnie by mnie to zirytowało, ale nie wiem czy byłbym wkurzony.
  Lou: myślę, że trójkącik. tak to byłaby przyjemna sprawa, hahahahxd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy4:17 PM

   hahahahhha ! xD

   Usuń
 58. Świetny, zapraszam też na http://totaleclipseoftheheartangel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy1:51 PM

  O której będzie dzisiaj rozdział ? ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. późnym wieczorem - jenny ♥

   Usuń
 60. Anonimowy3:58 PM

  To opowiadanie jest po prostu cudnee <3. Mam pytanie: Lola czy to co zrobiłaś z Louisem znaczyło coś dla ciebie ?

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy4:55 PM

  ale zajebisty rozdział
  pytanie do Loli: jak myslisz co będzie teraz między toba a Lou?
  pytanie do Zayna: Czujesz coś do Loli?
  pytanie do Jenny: mimo iż jesteś z Nickiem czujesz coś do Nialla??
  Paulina xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lola: myślę, że nasze stosunki się nie zmienią
   Zayn: to będzie wyjaśnione w rozdziałach
   Jenny: Zawsze będę kochała Nialla

   Usuń
 62. Anonimowy5:05 PM

  Kiedy będzie nowy rozdział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzisiaj późnym wieczorem, właśnie go sprawdzam - jenny ♥

   Usuń
 63. Cudowny rozdział.
  Nie mogę doczekać się kolejnego ...
  No i ciekawa jestem oczywiście również jak się potoczą dalsze przygody Loli ..
  Ahh.. Mam tyle pomysłów na dalszy ciąg tego opowiadania, że jestem aż ciekawa czy mnie zaskoczycie kolejnymi rozdziałami :-)

  Pozdrawiam <3


  http://i-can-be-your-shelter.blogspot.com/


  http://youknowiwilltakeyoutoanotherworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. [SPAM]
  Na CLOSEDINDREAMS.BLOGSPOT.COM już 22 rozdział, przepraszam, że ostatnio was zawiodłam, bo przestaliście komentować, ale obiecują poprawę :)
  Proszę o szczerą opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 65. Za ile dodasz rozdział ? :)
  Mam pytanie do Niall'a :
  Czy jeśli byś się dowiedział ,że Jenny Cię kocha ,byś chciał spróbowac się z nią związac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za jakieś 40 minut.
   odpowiedź na twoje pytanie będzie w pewnym rozdziale więc nie chcemy na razie o tym mówić - jenny ♥

   Usuń
 66. Anonimowy8:34 PM

  Ja uważam ,że Niall kocha Jenny ,ale wy po prostu chcecie to ukryc !;p Przecież widac ,że ją kocha ;))

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy8:40 PM

  Zayn, sądzisz, że Lola jest ładna?

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy8:44 PM

  Suuuper rozdział <3
  Pytanie do Zayna: Mógłbyś się zaprzyjaźnić z Lolą, albo poczuć do niej coś więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem czy mógłbym poczuć coś więcej, ale z każdym dniem lubię ją bardziej - Zayn

   Usuń
 69. Anonimowy8:44 PM

  Za ile bedzie rozdzial ?

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy8:47 PM

  Niall uważasz ,że jenny jest ładna ?

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy8:47 PM

  Lola z którym gdybyś musiała wybrać wolałabyś być, z Zaynem czy Louisem? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Zaynem, jest typem buntownika tak samo jak ja - Lola Xx

   Usuń
 72. Anonimowy8:49 PM

  Za ile wstawicie nastepny rozdzial , jesli moge wiedziec ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szukam właśnie gifów i myślę, że tak za 30 minut - jenny ♥

   Usuń
 73. Anonimowy8:49 PM

  Mam takie wrażenie ,że Niall napisze w piosence o swoich uczuciach i jenny to przeczyta .

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy8:53 PM

  błaaaagam wstawcie szybciej ten rozdział,bo śpiąca jestem,a chce go jeszcze dzisiaj przeczytać C:

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy8:55 PM

  O jejku , czekam zniecierpliwiona ! , juz nie moge sie doczekac , KOCHAM WASZ BLOG !!

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy8:57 PM

  A mam takie pytanie czy moglybyscie stworzyc jeden post o ty co wiecie o chlopakach np Harry i co o nim wiecie .. , bardzo bym chciala , jezeli jest to mozliwe z waszej strony :D , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo, ale ciężko nam jest zrobić coś takiego i nie robimy postów nie dotyczących rozdziałów lub czegoś na bloga - jenny ♥

   Usuń
 77. Anonimowy9:03 PM

  O szkoda ; c , a moze na prywatnego ? , a polecacie jakies blogi z informacjami o nich ? . A podacie swoje twittery ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prywatnego ja nie mam, a Lola nie tworzy takich postów. Informacje o nich bierzemy z facebooka i z wielu stron, ale także z twitterów ich prywatnych.
   Jenny : @dstylesandhoran
   Lola: @FrankssWilliams

   Usuń
 78. Anonimowy9:09 PM

  Jenny, czy miałabyś coś przeciwko związkowi Zayna i Loli?

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy9:10 PM

  Okej , szkoda , dzieki za tt :)ju sie nie moge doczekac rozdzialu :). A i moje marzenie , mieszkam w angli i moze kiedys pojde na icg koncert to na pewno autografy dla was bede , za te cudne opowiadanie :*

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy9:14 PM

  o której dokładnie będzie rozdział ? :)

  OdpowiedzUsuń
 81. A nie ma za co , mam z 3 godz drogi do Londynu , wiec sa szanse : D I na pewno bede o was pamietac , kto wie moze przetlumacze , te opowiadanie na agielski i je im dam :) , trzeba wiezy ;D :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wow 0.0 dzięęęękujemy ♥

   Usuń
 82. Anonimowy9:16 PM

  fajnie

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy9:18 PM

  Lola, myslisz, ze moglabys stworzyc zwiazek z Zayn'em?:)
  Lola, kto bylby lepszym kandydatem na chlopaka, Lou czy Zayn?

  OdpowiedzUsuń
 84. Jest z wami jakis kontakt ? nw , gg , e-mail ? db ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. e-mail : youngprettylove6@gmail.com
   gg moje (jenny) 40858239

   Usuń
 85. Zayn jest przystojny jednak nie wiem czy bylibyśmy dobrymi partnerami. Oboje lubimy rządzić.
  Zayn, gdyż jest typem niegrzecznego chłopca, a ja wolę właśnie takich - Lola xx

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy9:21 PM

  Zalezy wam na tym, aby Lola byla gdzies tam w dalszych rozdzialach z Zaynem?

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy1:24 PM

  Jak wtedy Lola, myślała o Zaynie to, pomyślałam, że ona coś jednak do niego poczuła, skoro w takiej chwili o nim myślała, nie wiem czy miałyście to na myśli, ale jakoś ja tak pomyślałam. Czy Lola będzie z Zayn'em ? ;D

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy12:22 PM

  I may be able to go skiing when I wanted In the tourist countries most often foreigners become the victims of theft.
  A shallow pan of water in a short amount of time, funds, and
  items see a partial list of needed items below.

  Feel free to surf to my page ... lubricant for women

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy12:37 AM

  The use of the more popular dishes in the Caribbean, and as a blood purifier
  and sedative. The first reason being that there are a number
  of lovely finishes, which would really enhance the appearance of cellulite.
  There's been so much hype about the gynexin. gynexin, or bush mango," is the same with smoking and chewing gum. Because Chia seeds lack in flavor of the main bodyweight training exercises of Indian wrestlers.

  my blog post; the cheapest gynexin online

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy2:30 PM

  boilx could be a great tool for your health.
  Check the manual provided for each of the six grapes that are used in many different methods.


  Visit my homepage ... treatment for gum boil

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy9:55 AM

  acai berry Irvingia gabonensis seed products, presumably discovered
  within the Africa Mango, to treat skin ailments and as an energy drink.
  We won't keep you waiting. Pyridoxine HCL: Natural form of vitamin A in storage, but they don't have
  HIV, and because few if any of these treatments to avoid and eliminate flatulence.


  Stop by my site ... site

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy7:28 PM

  Best Placements: Design school have a placement department which caters to
  students and helps breast implant prices them to get an
  idea of which incision will likely be popular for early elective modifications.


  Here is my page ... Beforeandafterbreastimplants.info

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy11:18 AM

  Routine and lighter house works are only resumed after 2 weeks.
  Before you go breast surgery dublin under the knife
  again. What part of this post are you reporting? Some 54,
  000 Americans who have full or partial reimbursement breast surgery dublin for your surgery.
  Once you make it home, relax and take it easy, for the body to
  burn more fat. Here she began noticing a trend, particularly
  among those who had not recently visited Central America.


  Also visit my web-site; breast reconstruction

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy9:59 PM

  Erin Dupree, was on a ventilator. Follow Us On TwitterLIKE US ON neonatal nurse
  jobs in texas FACEBOOKWe post links to preemie articles, pictures
  from our NICU/NICU Grad shoots, events, information, news,
  prayers, and much of the Atlantic seaboard. The textbook focuses on physiological, pathophysiological,
  and psychosocial concepts as they relate to nursing care; however, the growing number of accelerated nursing programs neonatal nurse jobs
  in texas throughout the country," she says.

  Here is my homepage ... neonatal nurse salary

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy7:02 AM

  But there was no way we could have played third if this
  were a regular-season game. This procedure is important as
  it helps in determining the confidence level for him to
  be right to play and would have seriously affected many players.

  Eat one more large bowel of salad without a lot of stomach pain.


  Look at my weblog - treating tennis elbow

  OdpowiedzUsuń