11/11/2012

13 rozdział

Z perspektywy Jenny w tle
Chipsy, napoje i moje ulubione żelki poustawiałam na nowoczesnym, lecz niewielkim stoliku do kawy. Dzisiejszego późnego popołudnia przyjść do mnie ma Nick i razem pooglądamy jego ulubiony film. Kiedy pytałam się jaki odpowiadał mi, że to niespodzianka i powinnam przygotować się na wszystko. Obejrzeć mogę każdy gatunek, tylko nie horror. Nie lubię takiego rodzaju filmów i mam nadzieję, że nie będę zmuszona do oglądania go. Gdy ułożyłam już wszystko na małym stoliku usiadłam na kanapie i włączyłam telewizor. Zaczęłam przeskakiwać z jednego programu na drugi, aż w końcu zatrzymałam się na jakieś stacji muzycznej. Leciał akurat teledysk Carly Rae Jepsen „Call me maybe”, który znany jest chyba na całym świecie. Jeśli nawet ten utwór nie przypadł komuś do gustu to i tak niestety jego chwytliwa melodia i prosty tekst zostaną w głowie. Łatwo się jej nie pozbędziesz. Następnym teledyskiem była Rihanna „We found love”, które moim zdaniem jest wspaniałe. Niestety w oglądaniu przeszkodziła mi osoba, która weszła przez frontowe drzwi. Od razu domyśliłam się, że jest to Zayn, gdyż nasi rodzice poszli na obiadokolację do współpracownicy mamy i mieli wrócić pod wieczór. Wraz ze swoim chłopakiem ogłosić miała im jakąś ważną nowinę. Zapewne biorą ślub lub jest w ciąży. Obie wersje są możliwe. Odkąd mój brat nazwał mnie psychiczną i głupią rzadko ze sobą rozmawiamy. Tylko tego dnia, gdy się mocno pokłóciliśmy próbował mnie przeprosić, jednak później nawet nie zawracał sobie mną głowy.
-Cześć Jenny- powiedział kierując się w stronę swojej sypialni, gdzie najprawdopodobniej chciał spędzić popołudnie. W czasie lekcji opuścił budynek szkolny wraz z Lolą i oboje pojechali na plażę, jak wnioskowaliśmy ze zdjęcia wstawionego przez niego na twittera.
-Jak było?- zapytałam się go. Mimo, że jesteśmy ze sobą na pieńku to go, jak i mnie interesuje to co dzisiejszego dnia porabiał. Zdziwiony Zayn najprawdopodobniej nie wiedział co mam na myśli, gdyż podszedł do mnie i ze zmarszczonymi brwiami spytał:
-Ale gdzie?
-Nie udawaj głupiego. Jak było z Lolą?- dodałam patrząc na ekran telewizora gdzie pokazany był mój ulubiony teledysk. Nie chciałam nawiązywać z czarnowłosym kontaktu wzrokowego, gdyż wiedziałam, że doprowadzić to może do rozmowy na temat naszej kłótni.
-Wspaniale- odpowiedział naśladując mój sposób mówienia, przy tym uśmiechając się- Mam nadzieję, że lubisz Lolę, bo od dzisiaj jesteśmy razem- powiedział, po czym poszedł w kierunku swojego pokoju. Zdziwiona przyglądałam się telewizji w ogóle nie zwracając uwagi na to co teraz w niej leci. Zayn i Lola są razem. Kto by się spodziewał. Od początku przeczuwałam, że coś między nimi będzie, jednak z czasem zaczynałam w to wszystko wątpić. Lecz sądzę, że to wspaniałe, że są ze sobą. Lola jest wspaniała, a dziewczyna mojego brata właśnie taka musi być. Wspaniała, piękna i mądra. Martinez właśnie do takich osób należy. Mój brat, który przerwał mi moje rozmyślanie na temat jego związku z moją najlepszą przyjaciółką wrócił do salonu. Teraz jednak ubrany był w czarny sweter na długi rękaw oraz tego samego koloru dresy. Swoje stopy miał bose. Mój przyszywany brat usiadł na drugiej kanapie i zaczął przyglądać się słodyczom, które poustawiałam na małym stoliczku.
-Po co tu one?- zapytał chcąc poczęstować się moim ulubionymi żelkami w kształcie misiów.
-Niedługo ma przyjść Nick- odpowiedziałam obojętnie udając, że zapatrzona jestem w ekran telewizora, gdzie puszczane były właśnie reklamy różnych środków do prania, mycia naczyń i innych. Boże, nienawidzę reklam.
-Nick?- spytał lekko zdziwiony rezygnując ze słodyczy.- Myślałem, że Niall. Właśnie, kiedy ostatni raz się z nim widziałaś?- dodał powodując u mnie złość. Mechanicznie spojrzałam na niego i z irytacją w głosie rzekłam:
-Najpierw chcesz bym była z Nickiem i dała sobie spokój z Niallem, a później chcesz bym to właśnie z nim spędzała czas. Masz jakieś rozdwojenie jaźni?
Zayn prychnął pod nosem i zaczął przecząco kręcić głową. Nie lubię gdy ktoś się tak zachowuje. Wydaje mi się wtedy, że ze mnie drwi. Do oczu napłynęły mi łzy i natychmiastowo odwróciłam wzrok od chłopaka Loli. Mój brat najwidoczniej zauważył, że nie podoba mi się to co on robi, gdyż z powagą zaczął mówić.
-Jenny przepraszam cię za wszystko. Nie wiem dlaczego taki byłem. Coś się ze mną działo i sprawiało, że wszystko w około mnie irytowało. Wiesz, człowiek czasem ma złe dni- dodał przekonującym głosem. Milczałam nie wiedząc co mam mu odpowiedzieć. Czułam na sobie jego przeszywający wzrok, który powodował u mnie skrępowanie. Powolnym ruchem spojrzałam na Zayna i w jego oczach, które przyciągały, zauważyłam szczerość i żal. Żałował tego co zrobił. Po prostu miał swój słabszy dzień i coś spowodowało, że był wściekły. Swoje emocje wyładował na pierwszej lepszej osobie, którą okazałam się ja. Mimo, że słowa jakie wypowiedział dotknęły mnie to wybaczyłam mu. Bo rodzinie się przecież wybacza. Szeroko uśmiechnęłam się i spoglądając na słodkości poustawiane na małym stoliku do kawy spytałam:
-Czyli myślisz, że jak już się pogodziliśmy to możesz wziąć słodycze?
Mój brat zaczął się głośno śmiać w tym samym czasie potwierdzająco kiwając głową. Chciałam powiedzieć mu by przynajmniej poczekał do przyjścia mojego chłopaka, jednak w tym samym momencie zadzwonił dzwonek do drzwi. Domyśliłam się, że jest to Nick i przed podejściem do frontowego wejścia poprawiłam swoją bluzkę na krótki rękaw z kwiatowym wzorem oraz wycięciami pod pachami, przez które widać było mój różowy stanik. Do tego dobrane mam czarne, obcisłe spodnie. Kiedy podeszłam do drzwi spojrzałam w kierunku mojego brata, który nadal głośno się śmiał. Zauważył najprawdopodobniej, że mu się przyglądam, gdyż starał się opanować swój napad śmiechu. Gdy udało mu się już doprowadzić do porządku otworzyłam drzwi i zauważyłam chłopaka ubranego w biały, obcisły T-shirt, łososiowy sweter z czarnymi wykończeniami oraz obcisłe spodnie w kolorze czerni z opuszczonym krokiem i białe Nike’i za kostkę. Zdziwiłam się, gdy okazało się, że w drzwiach stoi Niall, który swoje blond włosy miał postawione, a na twarzy widniał szczery i szeroki uśmiech.

-Nie przywitasz się?- zapytał, gdy ja wmurowana przyglądałam mu się. Nie spodziewałam się, że mój najlepszy przyjaciel może nas teraz odwiedzić. W normalnej sytuacji cieszyłabym się z jego wizyty jednak nie teraz, gdy zaraz moim gościem ma być Nick. Jak gdyby nic przytuliłam się do Nialla i od razu moje serce zaczęło bić trzy razy mocniej. Czyżbym już zawsze miała tak reagować na zwykłe gesty mojego przyjaciela? Co by się ze mną stało, gdyby powiedział, że odwzajemnia moje uczucie? Nie wiem, jednak szansa na to by to się stała jest marna. Zwłaszcza, że podoba mu się Lola, która jest z Zaynem. Kiedy skończyłam witać się z Niallem zamknęłam za nim drzwi i oboje ruszyliśmy do salonu. Mój brat spojrzał na nas przed ramię i z szerokim uśmiechem odrzekł:
-A myślałem, że to Nick.
Niall zdziwiony spojrzał na mnie i w sposób charakterystyczny dla chłopaków przywitał się z czarnowłosym po czym usiadł obok niego. Ja w tym czasie, gdy oni odprawiali swój rytuał wróciłam na miejsce, na którym jeszcze niedawno się znajdywałam.
-Nick ma wpaść?- zapytał unosząc w górę jedną brew. Potwierdzająco kiwnęłam głową przełączając ponownie programy- Będziecie razem czytać ulotki jego lekarstw?- zapytał złośliwie powodując przy tym u Zayna prychnięcie. Przybili oni też ze sobą piątki. Mój brat chciał się zaśmiać jednak widział, że mi się to nie spodoba. Niall od samego początku nie przepadał za Nickiem. Z jakiego powodu to nie wiem. Z resztą Eleanor też nie jest jego zwolenniczką.
-Ha ha ha- stwierdziłam z lekkim uśmiechem na twarzy- Bardzo śmieszne. Żart na wysokim poziomie- dodałam spoglądając na Horana. Chciałabym być na niego zła jednak nie potrafię. Nie ważne jak bym się starała to jego wspaniały wygląd i charakter uniemożliwiają mi to.
-Przepraszam Jenny. To co macie w planach?- spytał miłym głosem.
-Rzuć pilot- przerwał nam Zayn, który nie interesował się tym o czym my rozmawiamy. Zrobiłam to o co mnie poprosił i zwróciłam się w kierunku mojego najlepszego przyjaciela:
-Będziemy oglądać film. Możecie się oczywiście dołączyć- dodałam. Niall jedynie uśmiechnął się co spowodowało, że moje serce zaczęło po raz kolejny bić mocniej, a w brzuchu pojawiły się motyle. Mimo, że miałam spędzić ten wieczór sam na sam z Nickiem to cieszę się, że wraz z nami będzie Horan oraz mój brat. Farbowany na blond chłopak swoją obecnością sprawia, że jestem szczęśliwa. Jednak tym samym świadomość, że on traktuje mnie tylko jak najlepszą przyjaciółkę jest czymś okropnym. Bo najgorszej jest być nikim dla kogoś, kto jest dla ciebie wszystkim. I chciałabym móc złapać go teraz za rękę i mieć świadomość, że właśnie trzymam cały mój świat. Niestety nie mogę tego zrobić. Po pierwsze mam chłopaka, którego kocham jak najlepszego przyjaciela, po drugie Niallowi podoba się Lola i po trzecie nie odwzajemnia on moich uczuć. I to, że nie możemy być razem nie oznacza, że nie będę go kochać. Moje uczucia względem niego nigdy nie zgasną. Zaczęłam przyglądać się mojemu najlepszemu przyjacielowi i Zaynowi, którzy komentowali powtórkę jakiegoś meczu koszykówki. Oboje są dla siebie bardzo ważni i sądzę, że razem, jako przyjaciele przetrwają wiele. Moje rozmyślenia przerwał dzwonek do drzwi. Tym razem to na pewno musiał być Nick. No chyba, że ktoś jeszcze postanowił nam złożyć niespodziewaną wizytę. Wstałam z kanapy i ruszyłam w kierunku drzwi. W tym czasie Niall, który specjalnie chciał mi zrobić na złość powiedział do Zayna:
-I zaczyna się psychoterapia.
Spojrzałam na niego złym wzrokiem, a on w złośliwy sposób uśmiechnął się do mnie po czym w żartobliwy sposób wystawił język. Przed otwarciem drzwi ponownie poprawiłam bluzkę. Otworzyłam wejście i kamień spadł mi z serca gdy zobaczyłam chłopaka w zwykłej, granatowej koszulce, przewieszonym przez ramię małym, czarnym plecakiem oraz w dżinsowych spodniach. Nick od razu przyciągnął mnie do siebie, a następnie obdarował mnie krótkim lecz namiętnym pocałunkiem. Czułam, że Zayn i Niall przyglądają się nam. Ich szepty, których niestety nie mogłam zrozumieć, sprawiały, że czułam się nieswojo.
-Wyglądasz ślicznie- szepnął mi do ucha, gdy nasze usta oderwały się od siebie.- Mam nadzieję, że lubisz horrory?- zapytał zamykając drzwi. Złapał mnie za rękę i ruszyliśmy w kierunku salonu. Niestety zdziwił się, gdy zobaczył mojego brata i Horana. Przeszkadzała mu jednak bardziej obecność mojego najlepszego przyjaciela niż Zayna. Jak gdyby nic przywitał się z nimi i usiadł na kanapie.
-To co oglądamy?- zapytał z uśmiechem Niall przyglądając się Nickowi. Chłopak nie zwracając na niego szczególnej uwagi odpowiedział:
-„Paranormal Activity”. Mam nadzieję, że się zbyt mocno nie przestraszysz- dodał podając mi pudełko z płytą. Wsadziłam ją do odtwarzacza dvd i pośpiesznie usiadłam obok mojego chłopaka, który objął mnie ramieniem.
-Mam nadzieję, że to cię nie przestraszy- powiedział szepcząc mi do ucha. Spojrzałam prosto w jego brązowe oczy i rzekłam:
-Ja też mam taką nadzieję.
-Pamiętaj, ja tu jestem i nic złego ci się nie stanie- odpowiedział, a ja w tym czasie kątem oka spojrzałam na Horana, który bacznie nam się przyglądał. Zayn najwidoczniej jako świadek tego dziwnego zdarzenia bezpotrzebnie powiedział:
-O, film już się zaczął.
*pod koniec filmu*
Przyznam szczerze, że film mnie przeraził. Nie lubię horrorów, a taka fabuła powoduję u mnie nie tylko strach, ale także lęk, że ktoś cały czas mnie obserwuje. W czasie projekcji co jakiś czas krzyczałam, po czym wtulałam się w ramię Nicka chcąc nie patrzeć na to co dzieje się na ekranie. U chłopaków moje piski powodowały śmiech. Gdy skończyliśmy oglądać film, którego zakończenie mnie mocno przeraziło Niall, który przez większość filmu śmiał się powiedział:
-Myślałem, że to będzie straszniejsze. To nie był horror tylko bajka dla dzieci.
-Jednak trzeba przyznać, że było fajne- powiedział Zayn, który wyjął z kieszeni swoich spodni po raz kolejny paczkę papierosów i zapalił jednego. W czasie filmu robił to chyba trzy razy.
-Zależy dla kogo- dodałam, wtrącając się do ich rozmowy. Nick, który lubi bawić się moimi palcami uśmiechnął się i spoglądając na mnie rzekł:
-Mi tam się podobało.
Wiedziałam, że na myśli ma nasze małe przerywniki. Co jakiś czas przestawaliśmy oglądać film tylko po to by się pocałować. Zayn, który z buzi wypuścił dym papierosowy najprawdopodobniej chciał coś powiedzieć jednak w tym samym czasie zegarek Nicka zaczął dzwonić co oznaczało, że musi wziąć on swoje leki. Chłopak odsunął mnie od siebie i zaczął przeszukiwać kieszenie swojego plecaka tylko po to by znaleźć swoje lekarstwa. Błagalnym wzrokiem spojrzałam na Nialla, gdyż nie chciałam by mówił coś obraźliwego na temat mojego chłopaka. Nie lubię też, gdy ktoś się kłóci.
-Kurwa- powiedział głośno naturalny blondyn, który czymś się zdenerwował. Dotknęłam dłonią jego ramienia i cichym głosem zapytałam:
-Coś się stało?
-Tak, zapomniałem swoich leków- odpowiedział.- Muszę wracać do domu- dodał pośpiesznie wstając z kanapy. Niall, tak samo jak Zayn ze zdziwieniem przyglądał się temu co robi Ryan. Pośpiesznie podążyłam za moim chłopakiem, który szedł już w kierunku frontowego wejścia.
-Musisz naprawdę iść?- spytałam mając nadzieję, że jego natychmiastowy powrót do domu nie jest konieczny.
-Przepraszam Jenny, ale muszę- powiedział całując mnie- Kocham cię- dodał, a następnie jak gdyby nigdy nic zniknął za drzwiami, którymi trzasnął. Przyglądałam się przez dłuższy czas drzwiom zastanawiając się nad tym, co by się stało gdyby wziął je dwie godziny później. Przecież nie postradałby zmysłów i nie pozabijałby nas. Przynajmniej, taką mam nadzieję.
-I co już koniec randki?- zapytał się mnie Niall, który siedział nadal na kanapie i przyglądał mi się. Nic mu nie odpowiedziałam tylko ruszyłam do swojego pokoju. Wiedziałam, że gdy wrócę do salonu mój brat i nasz wspólny przyjaciel będą żartować z sytuacji, która przed chwilą miała miejsce, a ja nie miałam ochoty wysłuchiwać ich bezmyślnych żartów. W mojej sypialni, z resztą jak zawsze, panował lekki bałagan. Ciężko jest utrzymać porządek w swoim pokoju, zwłaszcza gdy nie ma się na to czasu. Zamknęłam za sobą drzwi i podeszłam do klatki, z której wyjęłam swoje dwa ulubione króliki. Usiadłam z nimi na łóżko i mimo, że nie mają możliwości jakiegokolwiek odpowiedzenia mi zapytałam:
-I jak wam minął dzień?
Hamburger i Aleksander Harold III oczywiście nic nie powiedzieli i zaczęli poruszać się po moim dużym legowisku. Hamburger przybliżył się do mnie i swoimi dużymi czarnymi oczkami przyglądał mi się przy tym w śmieszny sposób ruszając swoim noskiem. Zaczęłam drapać go za uszkiem i Aleksandrowi najprawdopodobniej to się nie spodobało, gdyż podszedł do nas i także chciał być głaskany. Moją zabawę przerwał mi Niall, który wszedł do mojej sypialni wraz z miską żelków w kształcie miśków, za którymi, jak się okazało w czasie filmu nie przepada Nick. Mój najlepszy przyjaciel usiadł naprzeciwko mnie i z uśmiechem zapytał:
-Jesteś na mnie zła?
Nic nie odpowiedziałam, tylko z łóżka zabrałam króliki, które schowałam do klatki. Powróciłam na swoje miejsce i spojrzałam na ręce Nialla, w których trzymał miskę z żelkami.
-Przyniosłem żelki- dodał, przekonując mnie do tego bym nie była już zła, za to co mówił na temat Nicka.- Twoje ulubione- mówił dalej. Spojrzałam na niego i szeroko uśmiechnęłam się. Horan zauważył, że złość do niego już mi przeszła.
-Wspaniale- stwierdziłam sięgając do miski, z której wyjęłam jednego, czerwonego żelka. Wsadziłam go do buzi i kontynuowałam- Masz szczęście, że nie potrafię się na ciebie długo gniewać.
-Tak wiem, ten mój urok osobisty- rzekł z udawaną powagą poprawiając w delikatny sposób swoją grzywkę. Jego zachowanie spowodowało, że zaczęłam się śmiać. Moje zachowanie spowodowało, że Horan także wybuchł śmiechem.
-Jaki urok osobisty?- zapytałam z drwiną, co nie spodobało się Niallowi. Na znajdującej się przy łóżku szafkę nocną położył miskę, a następnie zaczął mnie łaskotać. Doskonale wie, że mam gilgotki i od najmłodszych lat wykorzystuje to przeciwko mnie.
-Niall, proszę przestań!- krzyczałam, gdy w jakiś sposób próbowałam wyrwać się z jego tortur. Leżałam na plecach ruszając pośpiesznie i bez żadnego celu rękoma i nogami. Mój przyjaciel jednak nic sobie z tego nie zrobił, gdyż usiadł na mnie okrakiem i chwycił za nadgarstki uniemożliwiając mi poruszanie nimi.
-Niall skończ!- krzyczałam dalej, spoglądając błagalnym wzrokiem na farbowanego blondyna, który uśmiechał się.
-Skończę jak powiesz, że mam urok osobisty- powiedział oznajmiając mi, że tylko w ten sposób zakończę naszą małą i przyjacielską wojnę.
-Oczywiście, że masz urok osobisty.
Powiedziałam, a po tych słowach usatysfakcjonowany Niall zszedł ze mnie i położył się przy mnie na plecach. Leżeliśmy w milczeniu, co jakiś czas na siebie zerkając. Z nim mogę milczeć dniami, gdyż nie przeszkadza mi to.
-Będziesz tęsknić?- zapytał się mnie, przy tym mi się przyglądając. Zdziwiona spojrzałam na niego, gdyż nie wiedziałam o co mu chodzi. Usiadłam do siadu skrzyżnego i spytałam:
-Ale kiedy?
Niall przed odpowiedzeniem na zadane przeze mnie pytanie wziął do swojej ręki moją dłoń i zaczął bawić się moimi chudymi palcami.
-Gdy pojadę do Nowego Jorku. Będziesz o mnie pamiętać?- dodał, a ja prychnęłam pod nosem nie mogąc uwierzyć w to o co się mnie pytał.
-Nie dam ci ani chwili spokoju. Co dwie minuty będziesz informować mnie o tym co właśnie robisz- odpowiedziałam szeroko uśmiechając się do niego. Najprawdopodobniej słowa, które wypowiedziałam spodobały mu się, gdyż także na jego twarzy pojawił się szczery uśmiech.
-Oczywiście będę cię odwiedzać- powiedział, a ja sztucznie uśmiechnęłam się do niego. „Będziesz mnie odwiedzać, ale gdzie? W Londynie. Myślę, że na weekend tam nie pojedziesz”, pomyślałam ciągle się do niego uśmiechając. Jednak ten uśmiech był nieszczery, gdyż tak naprawdę czuję się z tym wszystkim źle. Chciałabym móc im wszystkim powiedzieć o tym, że wyjeżdżam jednak wiem, że teraz nie powinnam mówić im takich rzeczy. Znajdę na to lepszy moment.
-I ty też do mnie przyjedziesz- dodał.- Musisz zobaczyć Nowy Jork. To naprawdę wspaniałe miasto- stwierdził ciągle bawiąc się moimi palcami. Nie wiem dlaczego on i Nick lubią to robić.
-A kiedy masz dostać list?- spytałam spoglądając prosto w jego błękitne oczy, których czarne źrenice przypominały guziki. Jego oczy są wspaniałe.
-Niedługo powinien przyjść.
Po tych słowach znowu między nami nastała cisza. Położyłam głowę na jego klatce piersiowej nadal przyglądając się jego idealny i delikatnym rysom twarzy. Chłopak zauważył, że mu się przyglądał więc jego usta ułożyły się w uśmiech. Odwzajemniłam to i w tym samym momencie Niall zapytał:
-Dlaczego jesteś z Nickiem?
Dlaczego jestem z Nickiem? Dlatego, że chcę zrobić ci na złość, byś w końcu zrozumiał, że cię mocno kocham. Myślę, że właśnie taka odpowiedź byłaby satysfakcjonująca, jednak nie mogę mu tak powiedzieć.
-Bo zależy mi na nim- rzekłam próbując przekonać do tego Nialla jak i siebie samą. Jest on dla mnie ważny jako przyjaciel… Tylko przyjaciel.
-Ale ta sprawa z jego lekami jest bardzo ciekawa. Nie interesowało cię to nigdy?- spytał marszcząc przy tym swoje brwi.
-Interesowało, ale wiesz, jeśli musi je brać to niech bierze. Nie będę mu przecież zakazywać ich brać- odpowiedziałam, a blond włosy najprawdopodobniej chciał coś powiedzieć jednak w tym samym czasie do sypialni weszła moja mama.
-Cześć Jenny. Cześć Niall- powiedziała, stojąc w progu. Moi rodzice wiedzą o tym, że przy Zaynie i moich przyjaciołach mają nie wspominać o moim wyjeździe do Londynu.
-Cześć mamo- rzekłam, a w tym samym czasie Horan odpowiedział:
-Cześć ciociu.
To takie dziwne, że Niall nazywa moją mamę ciocią. Jednak nasze rodziny znają się od piętnastu lat i wszyscy traktujemy się jak jedną wielką rodzinę. Brązowowłosa kobieta przez chwilę przyglądała nam się, a później z szerokim uśmiechem powiedziała:
-Zostawiam was dzieciaki. Tylko bądźcie grzeczni- dodała, zamykając drzwi.
-A jak było na kolacji?!- krzyknęłam chcąc się dowiedzieć czy jej współpracownica wychodzi za mąż, czy jest w ciąży lub jedno i drugie.
-Ciąża! Bliźniaczki!- odkrzyknęła gdy wejście do mojego pokoju zostało zamknięte. Mój najlepszy przyjaciel szeroko uśmiechnął się i powiedział:
-Zawsze chciałem mieć bliźniaczki. Śliczne blondyneczki z ładnym uśmiechem- dodał zgarniając mi za ucho moje jasne włosy. Nieśmiało uśmiechnęłam się do niego i położyłam swój policzek na jego umięśnionej piersi słysząc przy tym jak mocno bije jego serce.

Pod poprzednim rozdziałem poinformowałam was, że wstawimy filmik, który reklamować będzie nasz nowy blog. Jednak w nocy, gdy wszystko sobie przemyślałam doszłam do wniosku, że nie powinnam tego robić. A dlaczego? Wiele osób od początku gdy prowadzimy nasze blogi kopiuje losy naszych bohaterów, ich przygody, problemy i charakter. Polskie directionerki tak naprawdę co sekundę zakładają bloga z opowiadaniem i wiele pomysłów powtarza się bo trudno wymyślić jest coś oryginalnego. Jednak nasz pierwszy blog, który naszym zdaniem jest słaby opowiadał o losach trzech przyjaciółek które miały swoje problemy. Jullie cięła się, Litzy była uzależniona od narkotyków co niosło za sobą konsekwencję, Lilly uciekała, bo się bała. Już w czasie pisania YPL wiele blogów kopiowało pomysł z samookaleczaniem co nie często spotykałam w opowiadaniach. Charakter Litzy czyli chamstwo, szczerość, lęk przed miłością i pomoc prawdziwym przyjaciołom także pojawiał się na blogach. Ucieczka Lilly także zainspirowała niektóre opowiadania. Gdy powstało MHL podjęłyśmy się tematu anoreksji. Alice, która była siostrą Franky chorowała na to i znowu w wielu blogach zaczęło pojawiać się temat tego, że dziewczyna dba o swoją linie, jednak w prost nie jest to powiedziane. Motyw sióstr, jednej słodkiej i zakompleksionej, drugiej tajemniczej lecz stanowczej także widzimy w wielu blogach. Długo myślałyśmy nad tym o czym może być to opowiadanie, aż w końcu wymyśliłyśmy. Bogate dzieciaki, dla których co innego jest ważniejsze. Nauka, miłość, przyjaźń i sława. Elita szkolna pojawia się w wielu blogach jednak gdy widzimy gdzie ktoś tworzy bloga gdzie dziewczyna <zdjęcie Jenny> jest przyszywaną siostrą Zayna i zakochana jest w Niallu trochę nas irytuje. Zapewne wiele z was tego nie przeczyta, lecz chcę byście wiedziały, że musicie postawić na oryginalność. Próbujcie wymyślić coś samemu, lub po prostu pozmieniajcie coś, a nie robicie to co my. Do każdego z przykładów jakie wymieniłam mogę podać po dwie, trzy nazwy blogów, które powstały po naszych opowiadaniach. Więc dodaję tutaj link do nowego bloga, który powstanie po tym i mówię od razu, że jeśli znajdę jakieś opowiadanie, gdzie występuje ten motyw osoba ta poniesie konsekwencję.


Proszę o to link i mam nadzieję, że spodoba wam się nasze opowiadanie. Mam też nadzieję, że rozdział przypadł wam do gustu i przypominam, że nadal możecie zadawać jakiekolwiek pytania nam jak i bohaterom. Na wszystko odpowiemy. 

154 komentarze:

 1. Mnie też interesuje to dlaczego musi brać.
  Przeznaczenie >_<

  Wspaniały rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie weszłam na Twojego bloga i muszę przyznać, że zamierzam zabrać się za czytanie ponieważ w szablonie pojawiły się dwie postacie, które uwielbiam. Aurora i Ivy z 90210. Tak wiec biorę się za czytanie i zapraszam do mnie:
  http://live-fast-dont-forget-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ohhh . Wspaniały rozdział kocham tego bloga .
  [pytania ]
  1. Kiedy kolejny rozdział .
  do zayna :
  1. Czy reszta wie już że jesteś z Lolą ?
  NIall :
  1. Czy będziesz zawiedziony gdy dowiesz się że Jenny wyjeżdża do Londynu i ci tego nie powiedziała wcześniej? ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Kolejny zapewne w piątek, bo w tym tygodniu mamy próbne testy
   Zayn: dowiedzą się pewnie w szkole
   Niall: Tak, gdyż jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i zawsze mówiliśmy sobie wszystko

   Usuń
  2. Anonimowy4:46 PM

   powodzenia na testach trzymam kciuki :d

   Usuń
 4. Ja przeczytałam waszą opinię na temat kopiowania blogów. Zgadzam się z każdym zdaniem, słowem ! Ja też widziałam wiele blogów, które mają bardzo, bardzo podobne pomysły do waszych.
  Szczerze ?
  Kiedyś sama chciałam napisać bloga o 1D, dziewczynach itp. Nawet chciałam "podkraść" kilka pomysłów z waszych blogów ! Wiem. Głupie. Po długim przemyśleniu stwierdziłam, że jeżeli miałabym napisać blog z opowiadaniem, to chce, aby był oryginalny, ciekawy, a nie skopiowany. Do tej pory cieszę się z mojej decyzji. Jeśli widzę jakieś opowiadanie, które jest wręcz takie samo jak poprzednie wasze mam ochotę napisać coś tej autorce, ale powstrzymuje się, ponieważ nie hejtuje ludzi.
  Teraz pewnie wyzywacie mnie w myślach i robicie głupie miny do monitora, ale chciałabym abyście wiedziały, iż kusiło mnie, ale powstrzymałam się :)

  Co do rozdziału to świetny !
  Myślałam, ze Niall skomentuje zachowanie Nicka, ale na szczęście nie :)

  W poprzedniej notce prosiłam was, czy byście mogły podać swoje tumblry. I czy właśnie z nich bierzecie te wszystkie gify, zdjęcia itp, czy może z jakiegoś innego ? Jeżeli z innego, to mogłybyście podać link ? Lecz jeśli nie to ok, rozumiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie robiłyśmy głupich min, gdyż przemyślałaś to sobie , a nie zaczęłaś bezmyślnie pisać. gify wszystkie bierzemy z http://weheartit.com/ lub z http://www.tumblr.com/ rzadko który gif z bloga można znaleźć u nas, gdyż wstawiamy tam wszystko, ale podać mogę jeszcze raz.
   http://frankswilliamsbitch.tumblr.com/ - lola
   http://ohhwowlovelybutfuckyou.tumblr.com/ - jenny

   Usuń
 5. Anonimowy3:14 PM

  BARDZO MI SIĘ PODOBA WASZ BLOG <3
  Mam pytanie do zayna :
  1.Naprawdę żałujesz tego jak nazwałeś Jenny ?
  2. Myślisz że twój związek z Lolą bedzie trwał długo ?
  jenny :
  1 Kiedy masz zamiar powiedzieć reszcie że wyjeżdżasz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: 1. tak żałuje tego. jest moją siostrą i nie lubię się z nią kłócić. rzadko kiedy to robimy.
   2. chciałbym by trwał długo i mam nadzieję, że wiele przerwa.
   Jenny: Myślę, że pod koniec roku szkolnego, gdyż już trzeba będzie szykować się do wyjazdu.

   Usuń
 6. ejjj... moim zdaniem macie PRZEogromną rację z kopowianiem pomysłów z opowiada, natomiast jeśli chodzi o bohaterów, to nieuniknione jest powtórzenie ich zdjęć ponieważ łądnych modelek, aktorek, bądź też piosenkarek wcale nie jest tak dużo i mimo wszystko założę się, że wy miałyście Aurorę i Ivy z 90210 z opowiadaniu... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tu nie chodzi nam głównie o kopiowanie postaci. jednak przez dłuższy czas próbowałyśmy unikać odpowiedzi kim jest Jenny, gdyż jest ona nie znana. na jednym blogu znaleźć mogę jej postać i tylko TE zdjęcia, który my jak na razie wstawiłyśmy - jenny ♥

   Usuń
 7. Anonimowy3:26 PM

  jeśli można wiedzieć to jaka jest piosenka w zapowiedzi bloga?? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lise- paris ♥

   Usuń
  2. Anonimowy3:30 PM

   dziękuje.Zakochałam się w niej♥

   Usuń
 8. Taka mała sprawa drogi autorze tego bloga:
  Spam to rzecz której nie lubię i jest mi trochę przykro, że przez ciebie się pojawił, więc mam prośbę, następnym razem skomemtuj rozdział, a potem daj link do swojej strony. Wtedy na pewno wejdę. Bo dla mnie to jeden ruch ręki, żeby twój komentarz usunąć, ale będę miła i tym razem zostawię. Mam nadzieję że następnym razem ty i wszyscy inni postąpią tak jak proszę. Bo każdy kolejny spam będę usuwać. Także życzę miłej niedzieli ;)

  Jeśli przeczytasz mojego bloga i skomentujesz jak należy, odwdzięczę się tym samym. Dziękuję za uwagę, mam nadzieję że taka sytuacja nie powtórzy się więcej. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam tego bloga! Co do kopiowania pomysłów, to całkowicie się z tym zgadzam, ponieważ osobiście natknęłam się już na wiele blogów o identycznej tematyce, jak wasze poprzednie opowiadania.
  Pytanie do Nialla:
  Czy oprócz Jenny jest jeszcze jakaś osoba, której szczerze i otwarcie mówisz o swoich uczuciach???

  +zapraszam na mojego bloga ;> http://one-love-two-another-life-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, głównie wszystkie swoje uczucia zamieniam w teksty piosenek. - Niall Xx

   Usuń
 10. Cudowny rozdzial!♥
  Jestem bardzo ciekawa, jak związek Jenny i Nicka się potoczy.
  Z czyjej perspektywy będzie następny rozdział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następny jest z Loli, a piętnasty z Zayna - jenny ♥

   Usuń
  2. Oooo:3
   A na czym będzie sie tak mniej więcej opierał ten rozdział? A z per. Zayna?

   Usuń
  3. Do Loli przyjeżdża gość o którym już kiedyś wspominałyśmy i przyjaciele dowiedzą się, że jest ona z Zaynem.
   U Zayna będzie impreza, która niekonieczni każdemu przypadnie do gustu.

   Usuń
  4. Lola będzie na tej imprezie?

   Usuń
  5. będą wszyscy, a nawet kilka osób za dużo - jenny ♥

   Usuń
 11. Mam pytanie do Nialla:
  - Czy czujesz do Jenny coś więcej od przyjaźni ? :)

  A rozdział jak zwykle super :P. No i co do kopiowania również się zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli odpowiemy na to pytanie to będziecie znały treść całego bloga a nie chcemy tego zbytnio zdradzać. Przepraszam - jenny ♥

   Usuń
  2. Tak myślałam, nawet nie łudziłam się na odpowiedź :)

   Usuń
 12. Anonimowy4:18 PM

  1.Ile planujecie rozdziałów?
  2.jak wy odnajdujecie tak cudowne osoby do bloga? na każdym blogu to inne śliczne osoby.zdradzicie mi ten sekret? xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1.Z ostatnim będzie łącznie 27 rozdziałów.
   2. Na pierwszym blogu to był przypadek. Brałyśmy tylko ładne dziewczyny. Na drugim znajdowali się nasi ulubieni aktorzy i jedna site models. Tutaj moja przjaciółka, bardzo lubi aktorkę wcielającą się w Lolę, a Jenny znalazłyśmy przypadkiem. Na naszym następnym blogu też był przypadek. Oprócz kilku aktorów większość znaleźliśmy tak o bez żadnego problemu. Nie wiem jak to robimy, po prostu nam się tak trafia.

   Usuń
  2. Anonimowy4:28 PM

   i znajdujecie z nimi gify??

   Usuń
  3. yhy, bo znajdujemy ich imiona.

   Usuń
  4. ale jak znaleźć imię mając tylko zdjęcie :)?

   Usuń
  5. na weheartit w kategoriach czasami można znaleźć.

   Usuń
 13. Anonimowy4:27 PM

  Uuuu robi sie tajemniczo:)
  Niall byl taki slodki, oby sie zeszli z Jenny♥
  Pytania:
  Zayn:Czy zwiazek z Lola traktujesz jako przelotny, kilkudniowy, czy to cos powazniejszego?
  Zayn:Jesli na prawde kochasz Lole, to czy chcesz to zakonczyc, bo wyjedziecie? Jesli sie kogos kocha..:)
  Lola:Czy powiesz mamie o swoim chlopaku?
  Lola:Bedziecie sie z Zaynem czesciej spotykali?
  Jenny:Nie martwi cie to, ze Nick uzaleznia sie od swoich lekow?
  Niall:Kto jest dla ciebie najwazniejszy?

  OdpowiedzUsuń
 14. Zayn: Traktuje to poważniej. Nie wiem jak to będzie na koniec roku szkolnego. Mam nadzieję, że Lola nie wyjedzie bo chciałbym by to przetrwało. Moglibyśmy spróbować być razem, gdy ona wyjedzie, jednak związki na odległość są trudne.
  Lola: Tak moja mama zna prawie wszystkie moje sekrety. Myślę, że tak.
  Jenny: Jestem zmartwiona tym, że on tyle ich bierze jednak nie wiem czy to jest nałóg. Po prostu musi brać takie dawki. Mam nadzieję, że kiedyś wyjaśni mi co i jak.
  Niall: Najważniejsza jest rodzina i przyjaciele, jednak na pierwszym miejscu wśród przyjaciół będzie zawsze Jenny.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak zawsze świetny rozdział *.* . Chciałabym żeby Niall był z Jenny byli by taka słodką parą <3. Następny blog również zapowiada się świetnie oczywiście będę czytaĆ .. będę czytaĆ dopóki będziecie cokolwiek pisaĆ ;)) . Naprawdę piszecie bardzo dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy5:00 PM

  Rozdział genialny, jak każdy, który dodajecie. Czemu Jenny nie jest z Niall'em, oni tak do siebie pasują i uwielbiam ich razem :) Mam nadzieję, że w końcu po jakimś czasie będą razem :)
  Pytanie do Jenny:
  Dlaczego nie dowiadujesz się od Nicka dlaczego bierze te lekarstwa? Nie martwi cię to?
  Pytanie do autorek:
  Pytanie jest dość nietypowe. Właśnie robię swojego drugiego bloga i mam pytanie odnośnie jednej dziewczyny - Effy (Kaya Scodelario). Czy miałybyście coś przeciwko gdybym użyła tej postaci do niego? Ta postać znajdowała się na waszym poprzednim blogu, dlatego pytam Was, bo nie chcę byście osądzały mnie o coś. Potrzebuję kogoś o właśnie czarnym charakterze, a ta aktorka nadaje się doskonale do tej roli. Wiem, że taką też grała na waszym blogu, ale nie martwcie się, mój miałby zupełnie inną fabułę. Nie mam zamiaru kopiować waszej twórczości. Próbowałam znaleźć kogoś innego, ale nic wyszukać nie mogę. :(
  A z tym kopiowaniem właśnie macie rację, bo po waszym blogu już nawet pierwszym natknęłam się na kolejne podobne opowiadania. A wy macie niezwykły talent, ale ode mnie to już słyszałyście.
  Jeśli chcecie to mogę się z Wami w jakiś sposób skontaktować.

  I czekam oczywiście na następny rozdział Xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jenny: Nie raz pytałam się go o to jednak nasza rozmowa kończyła się tylko tym, że bierze je na uspokojenie.
   Autorka: Nie, Kaya jest znaną aktorką i dużo blogów z niej korzysta. Tutaj o znane aktorki, modelki i piosenkarki nam nie chodziło, tylko o te mniej znane. Czyli dajmy na to naszą Jenny. Życzmy powodzenia w pisaniu i czekamy gdy powstanie twój blog :)

   Usuń
  2. Anonimowy5:13 PM

   Tak, to fakt, Wasza Jenny nie jest bardzo znana, więc doskonale Was rozumiem :)
   Ulżyło mi :D Bałam się, bo moja bohaterka jaką właśnie tworzę jest bardzo podobna do Franky z Waszego poprzedniego bloga (czyli tak samo będzie lubiła imprezy, używki a jej charakter będzie charakteryzował się tym, że będzie chamska itd.) Ale z tego co widziałam taką samą rolę odgrywa na wielu innych blogach.
   I dziękuję :) Tak wgl dziewczyny życzę powodzenia na egzaminach, bo wiem, że teraz macie próbne :) Ja przechodziłam to w tamtym roku i strasznie panikowałam, ale jak się okazało dałam radę :D Jeszcze raz powodzenia xx

   Usuń
 17. genialny!
  mam wrażenie, że jednak Jenny jest dla Nialla kimś więcej niż tylko przyjaciółką ;)
  z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 18. kurde mógłby Niall powiedzieć czy coś czuje do Jenny czekam na kolejny a co do nowego opowiadania to jestem mega ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 19. Co raz bardziej kocham to opowiadanie, chociaż nie wiem czy to jest możliwe.
  Rozdział jak zawsze fenomenalny.
  A co do kopiowania historii z waszych blogów to, to jest nie fair. Wy się staracie, a znajdzie się ktoś kto wszystko skopuje...

  Do Niall'a
  1. Byłeś zazdrosny o Jenny ? Czy uważasz, że mogłaby być dla Ciebie kimś więcej niż tylko przyjaciółką ?

  Do Jenny
  1. Gdyby Niall wyznał Ci miłość rozstałabyś się z Nickiem ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Niall: Jestem zazdrosny bo boję się, że stracę moją najlepszą przyjaciółką.
  Jenny: Byłoby mi ciężko powiedzieć Nickowi "Hej zrywam z tobą, bo Niall wyznał mi miłość. Tak naprawdę cię tylko wykorzystywałam. Pa"

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzisiaj znalazłam tego bloga i przeczytałam wszystkie rozdziały które się tu znajdują. Strasznie wciągające opowiadanie , jest wyjątkowe nie czytałam jeszcze takiego :)
  Z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział ♥
  Pytanie : Czy Niall i Jenny będą razem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcę zbytnio odpowiadać na to pytanie, gdyż zdradziłoby to całą fabułę, a tego nie chcę :)

   Usuń
 22. Pytanie do Nialla :
  Czy Jenny jest dla ciebie kimś więcej niż tylko przyjaciółką ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest najważniejszą osobą w moim życiu - Niall Xx

   Usuń
 23. Anonimowy5:35 PM

  Pytanie do autorek: W następnym blogu będa 2 historie? Czy będzie wystepowała Eleanor? Czy chłopcy (nie z 1D)będą odgrywać dużą role? i czy Lola to zna autorka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą dwie główne dziewczyny co oznacza, że będą dwie historię połączone ze sobą. Nie, Eleanor nie występuje. Chłopcy wymienieni w filmiku będą ważnymi postaciami. Niestety nie rozumiem pytania, ale jeśli chodzi o Lolę na tym blogu to jest to aktorka, tylko trzeba poszukać.

   Usuń
  2. Anonimowy10:37 PM

   Chciałam napisać aktora, wiem kto to jest bo ją uwielbiam

   Usuń
 24. Anonimowy5:46 PM

  Dziewczyny piszecie świetnie, aż miło się czyta i z niecierpliwością czek się na kolejne rozdziały. Jesteście niesamowite ale pewnie słyszycie to 2646483929375426 razy gdy napiszecie rozdział. :) Chciałam tylko napisac żeby nie było smutnego zakończenia bo chyba tego nie przeżyje, już sobie tak myśle co bedzie jak oni wszyscy pojadą gdzie indziej już mi smutnoo. :( chciała bym żeby wszystko było jak w bajce Lola z Zaynem, Liam z Dan, Louis z El, a Jenny z Niallem, a dla Harrego też kogoś znajdźcie i bd good. :)

  OdpowiedzUsuń
 25. :D Świetny! Tylko mam pytanie kiedy będzie następny rozdział i czy Niall wreszczie będzie z Jenny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W piątek i co do losów Nialla i Jenny musicie poczekać - jenny ♥

   Usuń
 26. Anonimowy6:55 PM

  czy harry na nowym blogu będzie odgrywał jedną z głównych ról, tak jak np. tu zayn i niall? mam nadzieję że zrozumiecie :)
  kiedy macie egzaminy próbne ;cc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze nie wiemy czy harry będzie ważniejszą postacią. w tym tygodniu wtorek, środa, czwartek - jenny ♥

   Usuń
  2. Anonimowy7:38 PM

   proszę zróbcie tak, bo dużo dziewczyn na pewno by go chciało, a tutaj prawie wgl nie wystepuje, na prawde duzo byscie zyskaly

   Usuń
  3. szczerze? moim zdaniem dużo już zyskałyśmy. mamy wiele czytelników i piszemy to co nam pasuje. pierwsze opowiadanie pisałyśmy, że harry jest głównym bohaterem jednak miałyśmy tam najmniej czytelników. piszemy dla siebie i z kim chcemy. jeśli ktoś czyta bloga tylko dlatego bo głównym bohaterem jest dajmy na to Harry to trochę dziwne moim zdaniem.

   Usuń
 27. niesamowity rozdział.
  kocham twojego bloga. ;D
  czekam na następny rozdział.
  zapraszam do mnie: http://1d-zakazanamilosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy7:30 PM

  Nie chce nic mówić ,ale wy też nie jesteście aż tak oryginalne. Wiele rzeczy np. samookaleczenie się itp. nie wyszło tylko od was. Jeśli chodzi o charakter chamskiej ,bojącej się miłości dziewczyny ,dwóch sióstr ,która jedna jest zakompleksiona ,anoreksja i pomysł na bohaterów wzięłyście ze Skinsów. Same raz w faktach napisałyście ,że to oglądałyście. Nie czepiam się was bo piszecie fajnie ,ale też wcale nie jesteście oryginalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jednak dziwne jest to, że osoby które czytały nasze poprzednie blogi nagle tworzyły swoje opowiadania i ich bohaterki też się cięły czy odchudzały.

   Usuń
 29. Każdy kolejny rozdział wydaje się być lepszy od poprzedniego. A co do filmiku a pro po nowego opowiadania to też jest niesamowity, widzę, że pomysły wam się nie kończą i mam nadzieję, że zostanie tak jak najdłużej ponieważ każde kolejne opowiadanie jest jeszcze lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Cuudowny, miałam nadzieje ze Jenny własnie powie Niallerowi dlaczego jest z Nickiem.. ale nic z tego, choc myslę że kiedyś, za niedługo wszystko się wyjasni, i Jenn oraz Horan będą razem. Mam pytanie do postaci Nialla :
  Czy kochasz Jenny jako przyjaciółkę, czy może coś więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcemy odpowiadać na to pytanie, gdyż ono wyjaśni czy Niall i Jenny będą razem - jenny ♥

   Usuń
 31. Anonimowy8:26 PM

  Świetny! Przeepraszam bardzo za spam ,ale pliss , wejdź na mojego bloga i dołącz się do obserwatorów. :D
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy8:26 PM

   link: http://housee-of-anubis.blogspot.com

   ;DD LuLuś♥

   Usuń
 32. Anonimowy8:26 PM

  hej. Chce Wam powiedziec ze na prawde kocham Waszego bloga i podziwiam Was za te pomysly :D ej a podacie link do bloga bo ja wpisalam to mi nie wyszukalo ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. blog jeszcze nie powstał, to jest mała zapowiedź.

   Usuń
 33. Świetny *.*
  Zastanawiam się dlaczego on bierze te leki. Mam nadzieję, że następny blog będzie równie ciekawy ;)

  Zapraszam też do mnie na my-independent-game.blogspot.com - wczoraj pojawił się nowy rozdział ;D

  OdpowiedzUsuń
 34. Super rozdział jak zawsze <3 :) Kiedy ona wreszcie powie im o swoim wyjeździe?
  Niall: Jakbyś zareagował jak Jenny już teraz powiedziałaby Ci o tym, że wyjeżdża do Londynu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdenerwowałbym się gdyż wylatuje aż do Londynu. Rozumiem gdyby wyjechała gdzieś niedaleko, a nie tak daleko.

   Usuń
 35. Anonimowy9:38 PM

  Strzelam zapewne nietrafnie, ale i tak się zapytam. Czy wasze nowe opowiadanie będzie rozgrywało się w szpitalu psychiatrycznym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, wreszcie ktoś się domyślił - jenny ♥

   Usuń
  2. Wow, może być ciekawie <3

   Usuń
 36. rozdział jak zwykle świetny, ale co na dodatek strasznie zaciekawił mnie zwiastun nowego opowiadania !! już chce go czytać bo czuje ze bd to jak zwykle cos niezwykłego ! jak tylko go założycie proszę abyście mnie o tym powiadomiły na wishmeyourself.blogspot.com/ buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy10:14 PM

  rozdział jak zwykle świetny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:14 PM

   + mam nadzieje że nowe opowiadanie będzie tak świetne jak to lub jeszcze lepsze :)

   Usuń
 38. Anonimowy10:43 PM

  Jej, świetny pomysł z tym szpitalem psychiatrycznym, jest większe ryzyko że ktoś będzie ściaągał, co bedziecie robić jeśli ktoś będzie ściągał wasze pomysły? I czy w następnym opowiadaniu cała akcja będzie w szpitalu oraz czy będą jacyś geje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy będą jacyś geje to jeszcze nie wiemy, a jeżeli ktoś od nas ściągnie to będzie miał po prostu duże problemy, możemy go nawet zgłosić o nadużywanie praw autorskich i jego "super oryginalny" blog zostanie usunięty - Lola xx

   Usuń
 39. Rozdział świetny, a ja z jednej strony nie mogę doczekać się końca tego opowiadania (mimo że jest wspaniałe), bo chcę się już dowiedziec co będzie z Niallem i Jenny. To chyba moja ulubiona para ze wszystkich waszych opowiadań.
  Jak doczytałam się (ale domyślałam się już po zwiastunie), że akcja będzie rozgrywała się w szpitalu psychiatrycznym, skojarzyło mi się to z AHS Asylum :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, będzie w psychiatryku, jednak akcję, bohaterów itd. wymyśliłyśmy już w wakacje i miałyśmy gotowe, a AHS uwielbiamy, tylko ono wyszło później ♥ - Lola xx

   Usuń
  2. Oj Lola ty to nie umiesz się chyba nie kontrolujesz już tego na jakim koncie jesteś. chciałam tylko dodać, że nie stworzymy czegoś tak psychicznego i strasznego jak tam. nie będzie żadnych przerażających facetów z zakrwawioną twarzą czy lekarza, który ucina komuś nogi. u nas oprócz osób z problemami inne postacie będą chodź trochę normalne - jenny ♥

   Usuń
 40. świetny rozdział :) uwielbiam Nialla po prostu <3 mam pytanie do autorek - w jaki sposób zrobić taki zwiastun jak jest w linku? w sensie, że z gifami bądź urywkami z jakiś filmów? proszę, odpowiedzcie u mnie na blogu, to dla mnie bardzo ważne. z góry dziękuję <3 Pluton
  http://i-will-be-ur-man.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Pytanie do Loli (bohaterki opowiadania): Zayn jest dla ciebie ważny ? Boisz się, że Lou powie innym o waszym 'romansie' i go stracisz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Mam jeszcze pytanie do autorek bloga: Mogłybyście podać linki do waszych wcześniejszych opowiadań ? :)

   Usuń
  2. http://mean-hungry-lovers.blogspot.com/
   http://young-pretty-lovely.blogspot.com/
   -Lola xx

   Usuń
  3. Zayn jest dla mnie ważny i sądzę, że Lou mu nie powie, a nawet jeśli to byłam wtedy sama więc mogłam robić co chcę i z kim chcę

   Usuń
 42. Anonimowy2:48 PM

  Przeczytałąm rodział już wcześniej, ale nie miałam czaus na zostawienie komentarza i obejrzenia 'reklamy' następnego bloga. Rozdział jak zwykle genialny, chociaż w sumie myślałam, ze będzie bardziej uczuciowy. Jednak wiem, że u was to nie będzie aż tak szybko.

  Co do filmiku to normalnie jestem tak ymm no jaki zdziwiona? No nie wiem co powiedzieć. Już jestem ciekawa o czym to będzie dokładniej blog, bo zapewne będzie coś o używkach, alkoholu, bo to można zauważyć w filmiku. Naprawdę bardzo interesująca historia i taka inna.

  Czekam na nn i mam jedno pytanie:
  Czy w tym następnym opowiadaniu 1D będą jako zespół czy tak jak tutaj normalni nastolatkowie ?

  ~ Dariaaa xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie będą zespołem, normalni, jeżeli można tak powiedzieć o osobach w szpitalu psychiatrycznym nastolatkowie -Lola xx

   Usuń
 43. Anonimowy3:02 PM

  a mogłybyście wymienić blogi, które są waszą "podróbką"? chociaż kilka.
  zgadzam się z wami w sprawie kopiowania bo sama trafiłam na dwa z podobną tematyką jak ten ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie chcemy tutaj nikogo obrażać ani o nic oskarżać, więc nie będziemy podawać linków do tych blogów, jednak na co drugim znajdujemy perfidnie skopiowane imiona, typu Lola Williams czy Frankie Collins, i dziwnym trafem często są to siostry, jedna zbuntowana, a druga cicha i spokojna i szalenie zakochana w swoim przyjacielu, spotkałyśmy się nawet ze zdjęciami Jenny, które wstawiałyśmy i miała ona na imię Alice, czyli nasza poprzednia bohaterka i była zakochana w Niallu, a to tylko kilka przykładów, jednak widać, że nie każdy jest na tyle inteligenty, że nawet sam imion wymyślić nie może, no cóż, głupota jest wszędzie- Lola xx

   Usuń
  2. Anonimowy8:24 PM

   To, że ktoś ma takie same imiona, czy te same zdjęcia to nie znaczy, że kopiują -.- Tak samo, że jedna z tych dziewczyn kocha się w Naillu, to normalne, że któraś będzie kochać się w którymś z chłopaków. I co z tego, że jest podobna tematyka? Spotkałam się już z kilkoma blogami (nie pamiętam teraz nazw, ale jak znajdę to wam podam) które już skończyły opowiadania i tematyka jest podobna. Dziewczyny ogarnijcie się. Jeżeli to nie jest skopiowane słowo w słowo, to nie znaczy, że to jest naruszenie praw autorskich. Powinniście się cieszyć, że ktoś bierze z was przykład..

   Usuń
 44. Anonimowy3:38 PM

  jak ma naprawde na imię ta dziewczyna "Jenny" ?

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy4:10 PM

  widać, że nie szanujecie krytyki bo komentarze, które dodałam wczoraj zostały usunięte. Lecz nadal was nie ogarniam i co najważniejsze nie pojmuję nadal waszego toku rozumowania. Najbardziej mnie zdziwiła ta sytuacja na twitterze, że zamiast jej odpisać na to tępe pytanie czy może wykorzystać postać Jenny w swoim opowiadaniu wy ją unfollow -.-'. Zachowałyście się na prawdę nie fair.
  z poważaniem ~ anonimek :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po pierwsze nigdy nie obserwujemy osób które zaczynają nas obserwować na twitterze, gdyż nie chcemy mieć bez potrzebnego spamu. po drugie nie każdemu odpisujemy, gdyż nie zawsze widzimy gdy ktoś do nas pisze , bo nie siedzimy na tt 24 godziny na dobę. po trzecie usunęłam twój komentarz, gdyż nie zrozumiałaś treści tego co napisałam pod rozdziałem. nie chodzi nam o to, że każdy ściągnął od nas cięcie się, anoreksję narkotyki itp. tylko o to, że biorą dajmy na to zdjęcie Jullie i opisują identyczny charakter i problem. YPL było słabe i my wiemy to doskonale, gdyż był to nasz pierwszy blog i nie umiałyśmy też dobrze pisać. pisałaś też, że ściągamy z filmów. powiem ci, że nasze pierwsze opowiadanie było słabe i dużo było ściągnięte ze skins jednak już drugie i trzecie nie nawiązywało do żadnego serialu, filmu ani nic. to, że wy jako czytelniczki widzicie w tym podobieństwo to już nie nasza wina. Lola wyżej wyjaśniła też o co mamy pretensję więc możesz sobie to w spokoju przeczytać i zrozumieć dokładnie o co nam chodziło.

   Usuń
  2. Anonimowy4:25 PM

   nie wmawiaj mi teraz, że Franks jej nie obserwowała bo wchodziłam na oba profile i widziałam, że obserwowały siebie nawzajem -.-'. A kiedy napisała do niej tweeta, o tym wykorzystaniu postaci Jenny to Frankie na drugi dzień ją unfollownęła X.x.
   z poważaniem ~ anonimek :))

   Usuń
  3. powiem szczerze, że nie wiem nic o tym bo nie interesuję się tym. nawet jeśli tak zrobiła to robi ona to tylko na chwilę by tym osobą było miło. po dniu lub kilku godzinach przestaje je obserwować. może zachowała się źle, ale będę jej bronić bo to moja najlepsza przyjaciółka i uważam, że postąpiła tak jak chcę. dużo osób pisze do nas na emaila czy może "pożyczyć" którąś z postaci lub piszą nawet pod rozdziałami i wtedy im odpowiadamy, myślę, że to głównie tu lub na emailu się udzielamy, gdyż na tt piszemy tylko po angielsku a jak wiemy nie każdy mówi w tym języku dobrze.

   Usuń
  4. Anonimowy4:33 PM

   a jaka jest wasza najczęstrza odpowiedź na pytanie "czy mogę od was "pożyczyć" postać..." np. Jenny? xD. Bo założę się, że pewnie "Nie" albo coś w tym stylu -.-

   Usuń
  5. jeśli osoba zapyta się tutaj to poprosimy by napisała na gg lub email i tam podamy jej jak ma na imię. jednak jeśli poprosi o nas blog, który nie raz korzystał już z naszych pomysłów to wtedy tego imienia nie podamy.

   Usuń
  6. Anonimowy4:37 PM

   Dobrze rozumiem już wszystko. Ogarnęłam w końcu wasze wypowiedzi na temat tego wszystkiego. Przekonałyście mnie do siebie :). Bloga czytam z zamiłowaniem i czekam na rozwinięcie akcji Jenny i Nialla :)). Pozdrawiam
   pojebany ~ anonimek

   Usuń
  7. to dobrze, że chciałaś to wyjaśnić jednak czasem trzeba na spokojnie wszystko wyjaśnić, a nie od razu na nas naskakiwać. rano gdy przeczytałam komentarz cały czas o tym myślałam i było mi źle z tego powodu. mówi się, że interesuje nas szczera opinia, jednak gdy ktoś mówi, że twoje opowiadanie nad którym się starasz jest takie i taki i wymienia złe cechy nie jest to miłe. ja jako osoba, która w szybki sposób potrafi stać się smutna zaczęłam się przejmować jednak wszystko sobie wyjaśniłyśmy i mam nadzieję, że będzie dobrze.

   Usuń
  8. Anonimowy4:45 PM

   Tak wiem postąpiłam, źle przepraszam was bardzo. Po prostu czasami nie wiem jak zacząć i potem z tego wychodzą jakieś kołtuny aż wkońcu wygląda to jak hejt ale wcale nie miałam zamiaru tak zrobić. Kiedyś sama miałam bloga o One Direction i to był któryś z kolei. W moim ostatnim blogu jakim pisałam zaczęto mnie oskarżać o kopiarstwo z waszego bloga MHL lecz ja tam nawet nie miałam bohaterów podobnych do waszych. Dopiero wtedy zainteresowałam się tym blogiem z którego rzekomo "kopiowałam" przeczytałam go i nie widziałam żadnych spójności. Jedyne co było to to, że były tam siostry ale obie były szalone i otwarte...
   ~ anonimek, który teraz nie ma konta

   Usuń
 46. świetny rozdział jestem waszą wierną fanką juz nie mogę się doczekać następnego <33
  pytanie do Zayna :

  Czy nadal sądzisz że Jenny powinna być z Nickiem a nie z Niallem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcę by jak na razie była z Nialle. Dobrze jej z Nickiem więc niech z nim będzie - Zayn

   Usuń
  2. aha dzięki ;**

   Usuń
 47. Rozdział na prawdę cudowny, tylko trochę nie rozumiem zachowania Nicka, bo tak nagle wyszedł? Osobiście na miejscy Jenny byłam bym trochę na niego zła :/

  Zapraszam również do siebie na już XIV rozdział na moim blogu, mam nadzieję, że skomentujesz a jak Ci się spodoba to zaobserwujesz ((:

  OdpowiedzUsuń
 48. Ja jestem wielka fanka tego opowiadania:)
  Jak juz zreszta pisalam:33
  Mam pytanie:
  Jak to zrobilyscie, ze macie tyle komentarzy i w ogole? Bo, wlasnie siedze na moim blogowym koncie, zostawilac u nas dwa komentarze, lecz nie musisz, bo ja juz od dawna go czytam:) Toleruje spam, wiec sie nie martw:)
  Mam nadzieje, ze nasz blog nie zalicza sie do tych skopiowanych. Mnie osobiscie wydaje sie, ze to rozne opowiadania, u nas bedzie troche tragedii, romansu i zarazem komedii:D

  ~Rose

  OdpowiedzUsuń
 49. Muszę to niestety przyznać albo stety, bo szczerze na początku myślałam, że to właśnie Lola i Zayn będą moją ulubioną parę, a jest całkiem odwrotnie gdyż są nią Jenny i Niall, może to dlatego, że ich historia jest niesamowicie pokręcona. Nie wiem co jeszcze napisać, więc przejdę do pytań ;)
  Do Nialla:
  1. Dlaczego biło Ci mocniej serce gdy Jenny przyłożyła policzek do twojej klatki piersiowej. Przecież to TYLKO przyjaciółka, spotykacie się praktycznie codziennie, nie powinieneś się tak czuć.
  2. Gdybyś się dowiedział, że Jenny po skończeniu szkoły wyjeżdża do Londynu, czy nie zdecydowałbyś się pójść jednak na uczelnię w Londynie zamiast w Nowym Jorku, by być blisko niej?
  3. Dlaczego co jakiś czas pytasz Jenny o to samo "Dlaczego jest z Nickiem."? Dlaczego ponawiasz to pytanie, skoro Jenny zawsze odpowiada podobnie. (Pytam o to, bo zdaje mi się, że już ją kiedyś o to pytał, jeśli nie to przepraszam.)
  4. Mówisz, że swoje uczucia opisujesz w piosenka, powiedz czy chociaż jedna z piosenek napisanych przez Ciebie jest o Jenny?
  Do Harrego, tak rzadko się pojawiam, że zadam mu pytanie:
  1.Harry nie szukasz dziewczyny, przecież w szkole są na pewno jakieś ładnie, nie podoba Ci się tam jakaś? ;) Grasz w drużynie, o ile się nie mylę jesteś kapitanem, przecież dziewczyny na to lecą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niall:
   1. Myślę, że gdy ładna dziewczyna leży blisko ciebie, zawzięcie przygląda ci się i słodko się uśmiecha, to każdemu biło by mocniej serce.
   2. Myślę, że nie. Jenny jest dla mnie bardzo ważna i wierzę w to, że wszystko przetrwamy. Studiowanie na Juilliardzie jest dla mnie bardzo ważne i sądzę, że nie powinienem rezygnować ze swoich marzeń i tak samo jak moja przyjaciółka powinienem je realizować.
   3. Bo mam małą nadzieję, że coś się zmieniło.
   Harry:
   1. Nie szukam dziewczyny, gdyż najprawdopodobniej wyprowadzę się z Chicago do Nowego Jorku i tam właśnie chciałbym poznać miłość mojego życia. Oczywiście, że Mount Carmel High School jest wiele ładnych dziewczyn, jednak żadna nie zawróciła mi mocno w głowie.

   Usuń
  2. Nie odpowiedziałaś mi na 4 pytanie, to było celowe czy zapomniałaś? ;) Co do odpowiedzi na pytanie 3, Niall po co ci ta wiedza, po co masz nadzieję, że Jenny może jednak myśli inaczej, po co ci to wiedzieć skoro to tylko i wyłącznie przyjaciółka?
   + Mam dodatkowe pytanie, następny rozdział jest z perspektywy Loli, ale czy wydarzy się w nim coś pomiędzy Jenny i Niallem? ;)
   Aaa.. i jeszcze przypomniało mi się pytanie co miałam wcześniej zadać.
   Niall dlaczego właśnie Jenny jest w twoim życiu na 1 miejscu, dlaczego jest najważniejsza, nie rodzina tylko ona, przecież to tylko przyjaciółka, przyjaciele zwykle są po rodzinie lub ewentualnie naszej miłości.

   Usuń
  3. Przepraszam zagapiłam się i nie zauważyłam.
   4. tak, w niektórych piosenkach coś jest związane z Jenny
   Chciałbym wiedzieć, że coś się zmieniło dlatego, że Jenny jest moją najlepszą przyjaciółką i wydaje mi się, że Nick nie jest dla niej odpowiedni.
   Jenny jest na pierwszym miejscu, dlatego, że to z nią chyba najbardziej się w życiu zżyłem. Kocham wszystkich moich przyjaciół jednak to Jenny zawsze była przy mnie. - Niall
   Jenny i Niall też będą występować w tym rozdziale jednak nie wiem czy między nimi będzie coś się dziać. - jenny ♥

   Usuń
 50. Jak ma na imię modelka/aktorka która ''gra'' Lolę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli chcesz znać imię i nazwisko to proszę napisz do nas prywatną wiadomość youngprettylove6@gmail.com

   Usuń
 51. Anonimowy11:49 PM

  Czy w nowym blogu jedna histroria będzie choć troszkę podobna do historii Cassie ze skinsów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie. do filmiku użyłyśmy momentów z cassie tylko dlatego, że u niej były pokazane pewne momenty. żadna z postaci nie będzie miała takiej historii - jenny ♥

   Usuń
 52. Rozdział jak zwykle świetny! Wasze blogi UZALEŻNIAJĄ. Nie mogę się doczekać następnego.
  Zapraszam też oczywiście na mojego nowego bloga o 1D: sad-little-promises.blogspot.com/
  Wybaczcie za spam, ale fajnie by było, jakbyście choć raz do niego zajrzały.
  Jeszcze raz, rozdział świetny. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy4:11 PM

  Świetny blog naprawdę mi się podoba i czekam na nn :* W wolnej chwili wejdź na mój blog :
  http://thisonlymyownworld.blogspot.com/
  lub
  http://keytoheartbeat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy5:57 PM

  jak ustawić takie małe zdjęcie jak macie przy nazwie bloga ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w ustawieniach to się nazywa fafikona chyba jak dobrze pamiętam - jenny ♥

   Usuń
  2. Anonimowy5:59 PM

   no właśnie zmieniam i pokazuje mi się już to zdjęcie co chce ale dalej jest logo blogspotu przy nazwie

   Usuń
  3. to się zmienia po jakimś czasie, musisz to zostawić.

   Usuń
  4. Anonimowy6:02 PM

   dziękuję ;)

   Usuń
 55. Anonimowy7:50 PM

  Kiedy następny rozdział ? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nap pewno w piątek - jenny ♥

   Usuń
 56. Anonimowy8:13 PM

  Przeepraszam bardzo za spam ,ale pliss , wejdź na mojego bloga i dołącz się do obserwatorów. :D
  Pozdrawiam :D

  link: http://housee-of-anubis.blogspot.com

  P.S. Świetny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 57. Hej dziewczyny.
  Właśnie chciałam zacząć pisać bloga i ogólnie znam postać Jenny, Franky i Alice z waszych blogów. Myślałam o tym aby którąś z nich wykorzystać u mnie lecz tego nie zrobię gdyż to wy byłyście pierwsze. Nie lubię jak ktoś mnie kopiuje więc dlaczego ja mam kopiować kogoś ?
  Chciałam się was zapytać czy znacie może jakieś ładne aktorki bądź modelki ?
  +Blog jest rewelacyjny. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką oryginalnością i kreatywnością no i do tego talentem ! Wielki plus :)
  Myślałyście o przesłaniu tego do wydawnictwa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hannah Murray, Freya Mavor, Jessica Sula, Dianna Agron, Evanna Lynch, Clémence Poésy, to aktorki które na tą chwilę mogę podać, gdyż więcej nie kojarzymy na ten moment. jest jeszcze Emma Robert rzadko widzę ją na różnych blogach więc może się przydać - jenny ♥

   Usuń
  2. Dziękuję <3

   Usuń
 58. "usiadł na mnie okrakiem i chwycił za nadgarstki" Co ja sb wtedy wyobraziłam :D

  OdpowiedzUsuń
 59. Zazwyczaj wchodziłam tu tylko tutaj przypadkowo, by powiadamiać o nowym rozdziale na moim blogu, ale pewnego weekendu postanowiłam wgłębić się w waszego bloga i jestem zachwycona. Matko, niech Jenny i Niall będą razem, bo nie wytrzymaaaam edogiiwoed! Przy okazji przeczytałam o zgapianiu pomysłów. Nijak pamiętam bym trafiła na waszego pierwszego bloga, ale mogło to być prawdopodobne. Mam nadzieję, że jeśli któraś z was natknęła się na podobny wątek u mnie, to przepraszam, ale zapewniam, że nie zgapiam pomysłów od innych. Nigdy bym nie zrobiła nikomu takiego świństwa. Chciałam po prostu to napisać, bo mocno się przeraziłam po wiadomości od was na ten temat, ale mam nadzieję, że mi wierzycie, bo wszystko co wymyślam do mojego bloga - jest po prostu w mojej głowie, mało inspiruje się pomysłami z innych opowiadań, bo teraz rzadko je czytam. Blog niesamowity i czekam na kolejny rozdział. Odwalacie niesamowitą robotę, dziewczyny! :)

  ~ * ~

  Zapraszam na nowy rozdział u mnie na blogu! Z góry przepraszam za spam.

  http://timeforustobecomeone.blogspot.com/2012/11/13-i-was-so-wrong-for-so-long.html

  Mam nadzieję, że zostawisz coś po sobie, w formie komentarza. <3

  OdpowiedzUsuń
 60. Hej. Z góry przepraszam za spam. Na http://u-are-my-hallelujah.blogspot.com pojawił się 4 rozdział. Jeśli śledzisz historię Hope i jej przyjaciół - myślę, że ten rozdział cię zainteresuje ;) ~ Patricia

  OdpowiedzUsuń
 61. mam prośbę podacie mi linki do waszych poprzednich opowiadać.?? będę wdzięczna.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://young-pretty-lovely.blogspot.com/
   http://mean-hungry-lovers.blogspot.com/

   Usuń
 62. Anonimowy9:39 PM

  Hejka ;> Zapraszam na nowego bloga http://only-last-kiss.blogspot.com/ .Z góry dzięki i przepraszam za spam ...

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam serdecznie na mojego nowego bloga, gdzie pojawili się już bohaterowie: http://sensitive-loving-nasty.blogspot.com/ :) I z góry przepraszam za spam, ale same doskonale wiecie jak to jest na początku :)
  + Chcę Niall'a i Jenny! <3
  Trzymajcie się xx

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy1:58 PM

  rozdział pojawi się w piatek popołudniu czy późnym wieczorem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. późnym wieczorem - jenny ♥

   Usuń
 65. Anonimowy3:26 PM

  do autorek : czemu lola usunęła bloga ? ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo nie miała czasu na pisanie ;c

   Usuń
  2. Anonimowy5:54 PM

   smutno mi bo lubiłam go czytać ;(

   Usuń
  3. chciałabym założyć własnego i prosić ją o pomoc, że czasem też się udzieli ona, ale to porozmawiam z nią później - jenny ♥

   Usuń
  4. Anonimowy10:05 PM

   będę czekać :D

   Usuń
 66. Anonimowy4:32 PM

  SPAM
  zapraszam na historie, która komuś kiedyś przytrafiła się naprawdę, historię o miłości, uzależnieniu od adrenaliny i przede wszystkim pasji do motoryzacji.
  http://ijustwannatakecareofyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy5:00 PM

  O której możemy spodziewać się nowego rozdziału ? <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzisiaj idzie mi szybciej pisanie więc myślę, że o 20 - 21 powinien być - jenny ♥

   Usuń
 68. Anonimowy5:27 PM

  Jak na prawdę macie na imię? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jenny- Dominika Ryterska
   Lola- Natalia Rygasiewicz

   Usuń
  2. Anonimowy5:41 PM

   Ale macie ładne imiona :D Jenny - Domi, jak słodko :P A znajomi zwracają się do Was używając prawdziwych imion czy tymi z któregoś z blogów? :)

   Usuń
  3. tak, znajomi zwracając się do nas używając imion z różnych blogów. Na Lolę często mówią Franks, Franky lub F, u mnie używa się już jednak więcej imion. Najczęściej jednak mówią Alice lub tak jak Blanka Żullie.

   Usuń
  4. Anonimowy6:24 PM

   A co wasi znajomi mówią o waszych blogach? :)

   Usuń
  5. mało osób wie o tym, że piszemy blogi, gdyż hejtowali by to. imiona się po prostu przyjęły, gdyż tak zwracamy się do siebie - jenny ♥

   Usuń
 69. Anonimowy7:28 PM

  Za ile możemy spodziewać się rozdziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie go dodajemy, zaraz będziemy dodawać gify i zdjęcia do tekstu, napiszemy jakąś notkę i z głowy - jenny ♥

   Usuń
 70. Anonimowy6:41 AM

  Ηurrah! Finallу I got a web sіte from where ӏ knoω
  hοω to genuinely takе uѕeful factѕ
  гegаrding my study anԁ knoωledge.


  Fеel free to vіsіt my web-site: szukam-dziewczyny.net

  OdpowiedzUsuń