11/18/2012

15 rozdział

Z perspektywy Zayna w tle
-Nick też idzie- odpowiedziałem na zadane przez Nialla pytanie. Oboje siedzimy na kanapie znajdującej się w salonie mojego apartamentu i oglądając telewizję czekamy na moją siostrę i Lolę, gdyż całą paczką idziemy do klubu. Kto by uwierzył, że to wszystko zajdzie aż tak daleko. Nigdy bym nie przypuścił, że zwiążę się z Lourdes, i że to właśnie ona zawróci mi poniekąd w głowie. Horan, który w nerwowy sposób poruszał nogą zrobił wściekłą minę, gdy dowiedział się, że chłopak Jenny wybiera się z nami. Mój farbowany na blond przyjaciel chyba od zawsze nie przepadał za Nickiem.
-Szykuje się fantastyczny wieczór- stwierdził sarkastycznie Horan wyjmując z kieszeni swoich czarnych rurek iPhone’a. Do tych spodni dobraną miał białą koszulkę i tego samego koloru Nike’i.
-Może dzisiejszego wieczoru spróbujesz poderwać jakąś dziewczynę, a nie. Wiesz, masz osiemnaście lat i wydaje mi się, że to wstyd gdy chłopak jest sam- powiedziałem w żartach szturchając go w ramię. Niallowi najprawdopodobniej nie spodobał się ten żart, gdyż w złośliwy sposób zaczął naśladować mój sposób mówienia i powtórzył moje słowa:
-Wiesz, masz osiemnaście lat i wydaje mi się, że to wstyd gdy chłopak jest sam. Wiesz co Zayn?- dodał, powstrzymując się od śmiechu i spoglądając w moją stronę- Spierdalaj.
Oboje wybuchliśmy gromkim śmiechem i w tym samym momencie usłyszałem stukot obcasów, które uderzały o panele. Z Niallem pośpiesznie przywróciliśmy się do porządku i nasz wzrok skierował się na moją siostrę i jej najlepszą przyjaciółkę, które po długich oczekiwaniach postanowiły się w końcu pojawić. Moja
dziewczyna do klubu postanowiła ubrać się w biały sweter wkładany przez głowę i różowy stanik, który przez niego prześwitywał. Dobrane do tego miała dżinsowe szorty i czarne koturny. Jenny miała czarną, mocno przylegającą do ciała koszulkę z rękawem 3/4 , dżinsowe szorty z wysokim stanem i podobne buty co Martinez. Trzeba przyznać, że obie wyglądały wspaniale, jakby to powiedziała moja przyszywana siostra. Mimo, że nie jesteśmy ze sobą spokrewnieni jest ona dla mnie bardzo ważna i chcę dla niej jak najlepiej. Nie chcę by ludzie z tego pierdolonego świata krzywdzili ją, gdyż od samego początku osoby, które powinny być jej rodzicami tak po prostu zostawili ją. Nigdy więcej nic takiego w życiu nie powinno mieć miejsca. Jenny już tego by chyba nie wytrzymała.
-I jak wyglądamy?- zapytała się mnie i Nialla moja siostra, która przy tym szeroko uśmiechała się. Na mojej twarzy pojawiła się radość i przyglądając się im obu od góry do dołu odpowiedziałem:
-Wyglądacie świetnie. A teraz możemy już iść?- spytałem pośpiesznie, przy tym wyłączając telewizor i wstając z kanapy.
-Yhy- odpowiedziała Jenny.- Nick już na nas czeka- dodała z entuzjazmem. Moja siostra uwielbia imprezy i świetnie się na nich bawi do momentu, aż nie upije się jednym lub dwoma drinkami. We wtorek, gdy mieliśmy małą imprezę z Justinem, Jenny z powodu zbyt dużej, jak na jej możliwości alkoholu usnęła. Kiedy chciałem ją obudzić, by móc w spokoju wrócić taksówką do domu okazało się, że jest ona niestety zbyt pijana by wstać. Najbardziej na tym wszystkim ucierpiała Lola, która przez całą noc dzieliła łóżko z rozpychającą się blondynką. Podszedłem do swojej dziewczyny, którą objąłem i spoglądając prosto w jej niebieskie oczy wyszeptałem:
-Wyglądasz ślicznie księżniczko.
Lourdes jedynie słodko się uśmiechnęła, przy tym ręką zgarniając za ucho swoje długie blond włosy. W delikatny sposób złożyłem pocałunek na jej ustach. W swoim życiu jeszcze nigdy z taką przyjemnością nie całowałem dziewczyny. Na Loli zaczyna mi zależeć i przeraża mnie myśl, że już niedługo jest koniec roku szkolnego, gdyż ona jak na razie nie zmieniła zdania co do swojego wyjazdu. Wiele osób wie, że związki na odległość zwykle nie mają sensu. Zazwyczaj któraś osoba „zakochuje” się w kimś innym lub po prostu pod wpływem alkoholu zdradza swojego partnera. Sądzę, że wygląd Loli przyciągnie wiele spojrzeń, co oznacza, że co drugi chłopak będzie nią zainteresowany. Znam swój charakter i jej, więc wiem, że szansa na przetrwanie naszego związku w takiej sytuacji byłaby nie łatwa. Mój pocałunek z Lolą przerwał Niall, który wraz z Jenny stał przy drzwiach.
-Możemy już iść, czy poczekać na was w klubie?- zapytał głośno spoglądając na nas. Szybko jednak odwrócił wzrok, gdyż moja siostra zaczęła coś do niego mówić, lecz niestety duża odległość uniemożliwiła mi dosłyszenie jej słów. Złapałem swoją dziewczynę za rękę i ruszyliśmy w stronę wyjścia. Gdy opuściliśmy apartament moja siostra i najlepszy przyjaciel ruszyli w stronę windy, głośno się przy tym śmiejąc.
-Nadal nie rozumiem dlaczego nie chcesz by oni byli razem- wyszeptała Lola, gdy ja zamykałem kluczem zamek w drzwiach. Kątem oka widziałem, że przygląda się ona blondynce oraz Niallowi, którzy w uścisku czekali na pojawienie się windy.
-Tłumaczyłem ci to już. On nie jest dla niej odpowiedni- odpowiedziałem cicho chowając kluczę do kieszeni. Lola patrzyła na mnie i z lekkim sarkazmem w głosie i wściekłością wyszeptała:
-Jak już mówiłam, lepiej by była z osobą, która wpierdala jakieś tabletki.
Przewróciłem tylko oczyma, gdyż często powtarzała mi te słowa. Prawdą jest, że Nick poniekąd uzależniony jest od swoich leków, jednak widzę w jego stosunku do Jenny, że ją kocha, i że nigdy nie mógłby jej skrzywdzić. Nigdy, ale to chyba przenigdy nie zostawiłby jej. U Nialla tego nie widzę. Kocha ją jak przyjaciółkę, może jak siostrę, jednak gdy tylko nadarzyłaby się jakaś okazja zostawiłby ją. Gdyby jednak powiedział mi, że zależy mu na niej, i że dla jej dobra poświęciłby wszystko moje zdanie na ten temat zapewne zmieniłoby się. We czwórkę wsiedliśmy do dużej windy i każdy z nas od razu spojrzał na swoje odbicie w dużej szybie. Do klubu postanowiłem ubrać się w białą koszulkę z czarnym napisem „Cool kids
don’t dance”, czarne rurki, oraz białe Air Maxy. Ręką przeczesałem swoje czarne włosy i spojrzałem na Jenny, która rozpromieniona mówiła:
-Wspaniale, że rodziców nie będzie na noc w domu. Mogę w spokoju wypić alkohol.
Prychnąłem pod nosem, co spowodowało, że wszyscy ze zdziwieniem spojrzeli na mnie.
-To, że rodziców nie ma, nie oznacza, że możesz od razu się mocno upijać- rzekłem- Przypominam ci, że we wtorek zaszalałaś zbyt mocno. Wystarczy ci na najbliższe kilka dni- dodałem. Zrezygnowana Jenny skrzyżowała ręce wzdychając i przewracając oczyma. Niall szeroko uśmiechnął się i złapał w swoje długie palce jej gładki i lekko zarumieniony policzek, przy tym z radością powiedział:
-Nie smuć się słońce, będziesz miała przecież wspaniałe towarzystwo.
Na jej twarzy pojawił się uśmiech i spoglądając na swojego najlepszego przyjaciela odpowiedziała mu:
-No tak, będzie przecież Nick. Kompletnie o tym zapomniałam.
Zapewne wypowiedziała te słowa nieświadomie, jednak ja zauważyłem, że Niall w geście zdziwienia uniósł brwi do góry i zrezygnowany puścił policzek Jenny.
-Będzie Nick- powtórzył po niej- To wspaniale- dodał sztucznie uśmiechając się. Widziałem w jego błękitnych tęczówkach złość i zażenowanie. Poczułem, że Lola obejmuje mnie w pasie i do ucha wyszeptała mi tylko kilka słów:
-Uważasz, że to naprawdę tylko przyjaźń?
Nic jej nie odpowiedziałem, gdyż winda zatrzymała się. Jej drzwi rozsunęły się i moja uwagę przykuł blond włosy chłopak ubrany w czarną koszulkę, dżinsowe, obcisłe spodnie oraz białe conversy za kostkę. Wszyscy rozpoznaliśmy Nicka, który na nasz widok uśmiechnął się. Jenny pośpiesznie wyszła z windy i przytuliła się do swojego chłopaka, który obdarował ją pocałunkiem. Z Lolą i Niallem ruszyliśmy w ślady mojej siostry i gdy przechodziliśmy obok całującej się pary Horan zwrócił się do mnie oraz mojej dziewczyny i rzekł:
-Uwaga, bo zaraz zwymiotuję.
Z Lolą zaśmialiśmy się, gdyż farbowany na blond chłopak zrobił przy tym dziwną minę. Wyszliśmy przed wieżowiec czekając przy tym na ciągle całującą się parę.
-Nawet my tak długo się nie całujemy- stwierdziła Martinez spoglądając na godzinę w swoim telefonie. Na tapecie znajdowało się nasze wspólne zdjęcie, które zrobiłem nam w poniedziałek na plaży. Gdy wreszcie nasze dwa gołąbeczki pojawiły się uszczęśliwiony Niall powiedział:
-Wreszcie. Dłużej nie można było?- zapytał farbowany blondyn, nie oczekując od nich jakiejkolwiek odpowiedzi- Chodźmy, bo mam ochotę na drinka- dodał, a ja ucieszyłem się, gdy zauważyłem taksówkę, którą mogliśmy dojechać do klubu znajdującego się niedaleko naszej szkoły. Wsiedliśmy do dużego, żółtego auta i młoda, blond włosa kobieta, która siedziała za kierownicą miło spojrzała na nas i z uśmiechem na twarzy spytała:
-Gdzie państwa zawieźć?
-Klub „Forever Young”- odpowiedziałem, a kobieta potwierdzająco kiwnęła głową, przekręcając kluczyk. Najprawdopodobniej wiedziała, gdzie znajduje się ta dyskoteka.
-Gdzie jest tak w ogóle Harry i reszta?- zapytał się nas Nick, który wraz z Jenny siedział za mną, Lolą i Niallem. Horan, który nie ukrywał swojego zirytowania odpowiedział:
-Harry jest z Louisem i Eleanor i dojadą wraz z Danielle i Liamem.
Po zachowaniu mojego najlepszego przyjaciela, domyślam się, że ten wieczór będzie bardzo długi.
*w klubie*
Drink, jeden za drugim. Czasem przecież można wypić trochę więcej. Muzyka mocno dudniła mi w uszach i tak jak moi przyjaciele powinienem znaleźć się na małym parkiecie tańcząc. Jednak nie lubię tego robić, więc w spokoju przyglądałem się im siedząc na ogromnych, zaokrąglonych czerwonych kanapach popijając przy tym zamówione wcześniej drinki. Widziałem lekko pijaną Danielle, która tańczyła obok Liama i Harry’ego, którzy wykonywali dziwne ruchy. Nie wiem czy można to było nazwać tańcem. Moja siostra, śmiała się oraz wygłupiała z Lolą, która po długiej namowie Jenny zgodziła się pójść na parkiet. Nick wraz z Louisem i Eleanor, siedział przy barze. Niall, który dzisiejszego wieczoru był mocno zdenerwowany postanowił sobie kogoś znaleźć. Siedział na naszych miejscach z jakąś wysoką, blondwłosą dziewczyną i oboje zaczęli obdarowywać się pocałunkami. Podpuszczałem dzisiaj mojego najlepszego przyjaciela by kogoś sobie znalazł, jednak nie wierzyłem, że to zrobi. Zauważyłem, że całującemu się Horanowi przygląda się Jenny. Po jej smutnej, a zarazem przerażonej minie widziałem, że z trudem próbuje powstrzymać się od łez. Widok farbowanego na blond chłopaka całującego się z jakąś dziewczyną bolał ją. Cierpiała i chcąc zakończyć tą niezręczną i dziwną sytuację głośno chrząknąłem, co spowodowało że oni przestali się obściskiwać.
-Przepraszam, przeszkadzamy ci w czymś?- zapytała dziewczyna, piskliwym głosem spoglądając na mnie. Niall nie był zbytnio zainteresowany tym co się dzieje, gdyż sięgnął po swojego drinka z którego się napił.
-Tak, właściwie to tak. Moglibyście to robić gdzieś indziej?- spytałem mocno zirytowany spoglądając na nią ze złością. Mój wzrok najprawdopodobniej ją przeraził gdyż ręką dotknęła umięśnionego ramienia Nialla.
-Słoneczko, może chodźmy do baru. Postawisz mi drinka czy coś- zaproponowała uśmiechając się do niego. Niall z niechęcią spojrzał na nią i obojętnie odpowiedział:
-Idź, zaraz do ciebie dojdę Jessica.
-Mam na imię Jullie- powiedziała słodko uśmiechając się do niego i odchodząc od stolika- Będę czekać przy barze- dodała spoglądając na blondyna zalotnie. Ze sztuczną miną przyglądałem się jej i gdy zniknęła w tłumie ze złością spojrzałem na swojego przyjaciela, który był pod dużym wpływem alkoholu.
-Co ty do chuja wyprawiasz?- zapytałem ze wściekłością w głosie. Wypiłem ze szklanki drinka i w ustach poczułem gorzki smak wódki. Kiedy przepływała ona przez moje gardło czułem ciepło, które rozgrzewało moje ciało. Niall z szerokim uśmiechem spojrzał na mnie i rzekł:
-Chciałeś przecież bym znalazł sobie dziewczynę, więc proszę. Mam Jessicę.
-Po pierwsze ma na imię Jullie, a po drugie jest zwykłą dziwką. Nawet teraz całuje się z jakimś chłopakiem- dodałem wskazując na wysoką blondynkę, która obściskiwała się z jakimś młodym dzieciakiem. Gdy dziewczyna puszcza się na prawo i lewo, moim jak i zapewne też innych chłopaków zdaniem, jest ona po prostu zwykłą kurwą. I takie właśnie zdanie miałem o tej Jullie. Mój najlepszy przyjaciel spojrzał na mnie, a następnie swój wzrok przeniósł na Jenny, która stała przy barze z Nickiem i o czymś z nim rozmawiała. Wiedziałem, że teraz w jakiś sposób mogłem do niego przemówić.
-Wiem, że nie lubisz Nicka i nie chcesz by był z Jenny, ale nie wiem po co robisz ten cyrk. Rozumiem, że jego osoba cię wkurza, bo zabiera ci najlepszą przyjaciółkę, z którą spędzałeś każdą chwilę, ale to nie powód by „związać” się z jakąś kurwą. Otrząśnij się Niall i nie psuj sobie zabawy przez kogoś takiego jak Nick. Po prostu miej go w dupie.
Horan spojrzał na mnie i podniósł się z kanapy. Przeraziłem się, gdyż myślałem, że chcę pójść do Jullie, jednak jak się okazało on usiadł z drinkiem obok mnie i w przyjacielski sposób objął mnie i powiedział:
-Jak dobrze, że jesteśmy przyjaciółmi. Kocham cię Zayn.
-Ja ciebie też- odpowiedziałem, a w tym samym momencie przy nas pojawiła się Jenny i jej chłopak. Moja siostra była pod wpływem alkoholu, jednak nie doprowadziła się jak na razie do tak strasznego stanu jak ostatnio.
- Ja i Nick wychodzimy- zakomunikowała mi i Horanowi. Oboje zdziwieni spojrzeliśmy na nich i ja, jako jej brat, który się nią opiekuje zapytałem:
-Gdzie?
-Zabieram ją do siebie na noc- odpowiedział Nick, który obejmował blond włosom. Ryan przez cały wieczór nie sięgnął ani razu po alkohol, gdyż leki które spożywał uniemożliwiały mu to. Spojrzałem na Jenny, która kątem oka przyglądała się reakcji Nialla. Chłopak uśmiechał się do niej lecz zauważyłem, że zacisnął swoje dłonie w pięści.
-Tylko wróć rano. Rodzice będą popołudniu!- krzyknąłem do Jenny, która wraz z Nickiem szła w stronę wyjścia. Gdy tylko zniknęli za drzwiami wściekły Niall powiedział:
-Nienawidzę tego pierdolonego dupka. Ciekawe co tam u niego będą robić. Pewnie w szachy pograją- dodał z drwiną w głosie. Po słowach mojego przyjaciela przeraziłem się, gdyż dopiero teraz uświadomiłem sobie co oni mogą tam robić.
-Jak jej zrobi dziecko to zabiję skurwiela- powiedziałem z powagą. Jednak po chwili wraz z Niallem wybuchliśmy śmiechem. Nawet nie wiem dlaczego. Moja mama byłaby wściekła na Jenny, że zrobiła coś takiego. Sądzę jednak, że jest na tyle rozważna by pamiętać o zabezpieczeniu i uważać. Do stolika, przy którym siedziałem wraz z uśmiechniętym Niallem podeszła Lola, która usiadła obok mnie. Spojrzałem na jej radosną twarz i delikatnie pocałowałem ją w usta. Usłyszałem jak mój najlepszy przyjaciel mówi „Boże święty”.
-Sam przed chwilą robiłeś to z jakąś dziwką, więc się nie odzywaj- powiedziałem do farbowanego na blond chłopaka, obejmując przy tym swoją dziewczynę, która wyszeptała mi do ucha:
-Może już stąd idźmy. Jestem zmęczona.
Zapewne wam nie wspominałem, ale dzisiaj na noc zostaję u mnie Lola. Oczywiście jak na grzeczne dzieci przystało pójdziemy od razu spać. Kogo ja oszukuję, zapewne tak nie będzie. Szeroko uśmiechnąłem się do niej, a następnie spojrzałem na Horana, który o czymś rozmyślał i przed wyjściem zwróciłem się w jego kierunku.
-My z Lolą wychodzimy. Poradzicie sobie?- zapytałem. Mimo, że każdy z nich ma po osiemnaście lat, to czuję się tak, jakbym musiał się nimi wszystkim opiekować. Niall tylko potwierdzająco kiwnął głową nie zwracając na nas w ogóle uwagi. Złapałem swoją dziewczynę za rękę i oboje ruszyliśmy w stronę wyjścia. Kiedy szliśmy Lola rzekła:
-Z Jenny widziałyśmy co Niall robi i ona po chwili pośpiesznie poszła do Nicka. Gdy podeszłam do baru Eleanor powiedziała mi, że on zabiera ją do domu. To prawda?- zapytała zszokowana spoglądając na mnie. Gdy wyszliśmy na zewnątrz uderzył nas powiew zimnego i chłodnego powietrza, który przyniósł mojemu rozgrzanemu ciału ukojenie. Spojrzałem na blondynkę i potwierdzająco kiwnąłem głową, udzielając odpowiedzi na zadane przez nią pytanie. Jej źrenice rozszerzyły się, gdyż zdziwiła się tą informacją.
-Nie zrobiłaby tego gdyby nie Niall. Mógł nie całować się z tą lafiryndą- powiedziała lekko zdenerwowana, gdy ja szukałem jakieś taksówki. Na szczęście jedna stała niedaleko, więc w szybkim tempie ruszyliśmy w jej kierunku.
-Nie mieszajmy w to Nialla. Jenny sama zdecydowała z kim chce iść i co z nim robić- odpowiedziałem kątem oka spoglądając na Lolę, która nadal była niezadowolona. Chciała najprawdopodobniej coś powiedzieć jednak ja zwróciłem się do starszego, siwowłosego mężczyzny, który stał przy taksówce.
-Zawiezie nas pan na Armitage Avenue?- spytałem.
-Oczywiście- odpowiedział mężczyzna, a ja wraz z Lolą wsiadłem na tylne siedzenia auta. Kierowca włączył radio i ruszył w wyznaczonym przeze mnie kierunku. Nie kontynuowaliśmy tego tematu tylko w milczeniu jechaliśmy w kierunku mojego apartamentu.
*w apartamencie*
Wraz z Lolą weszliśmy do mojej sypialni. Zamknąłem za nami drzwi, a następnie przyciągnąłem do siebie uśmiechniętą blondynkę. Odgarnąłem jej włosy z twarzy, następnie gładząc jej blady policzek. Czułem, jak serce mi mocno bije, chociaż jako chłopak powinienem unikać takich sytuacji. Nie możemy przecież okazywać słabości, nawet jeżeli ktoś nas pociąga, tak jak Lola mnie. Oblizałem wargi całując dziewczynę w szyję. Ona tylko cicho westchnęła kładąc swoje chude dłonie na moim brzuchu. Po moim ciele przeszedł dreszcz. Dzisiejszą noc chciałem spędzić miło i przyjemnie w towarzystwie mojej dziewczyny. Co dokładnie będzie się dziać jeszcze nie wiem, ale jestem pewien, że nudzić się nie będziemy. Blondynka wystawiła mi
język śmiejąc się przy tym. Ja również się zaśmiałem patrząc jak chodzi po moim pokoju, który jest w odcieniach beżu, granatu i czerwieni. Z okna mam widok na Lincoln Park. Na samym środku stoi dwuosobowe łóżko, a po obu jego stronach mahoniowe szafki z lampkami. Nad nimi wisi obraz przedstawiający kobietę. Po prawej stronie stoi wieszak z kamizelką i kapeluszem oraz lustro. Naprzeciw, obok skórzanego czarnego fotela stoi mahoniowy kredens z ubraniami. Granatowa wykładzina idealnie dopełnia to pomieszczenie.
-Ładnie tu. Powinnam tu częściej przychodzić-powiedziała gładząc ręką pościel leżącą na moim łóżku.
-Nie mam nic przeciwko- odpowiedziałem z szerokim uśmiechem. Lola podeszła do komody znajdującej się pod oknem i wzięła coś w dłonie. Kurwa. Zapomniałem schować zdjęcia z dzieciństwa, które moja mama ciągle stawia mi na półkach. Nie wiem co jest przyjemnego dla rodziców w ośmieszaniu ich własnych dzieci. Wspomnienia są ważne, blablabla. Gówno nie wspomnienia. Dobrze, że nie mam tam zdjęcia jak siedzę na sedesie, czy latam goły po domu. Lola odwróciła się w moją stronę uśmiechając się od ucha do ucha. Podszedłem do niej ciągnąc ją za rękę, chcąc by usiadła ze mną na łóżku. Blondynka cały czas śmiała się ze zdjęcia trzymanego przez nią w dłoniach.
-No co, nie byłem przecież taki brzydki. Najładniejszy w przedszkolu- zacząłem się tłumaczyć patrząc na czarno-białe zdjęcie, na którym mam cztery lata i uśmiecham się jak głupek. Blondynka nic nie mówiąc odstawiła je z powrotem, biorąc do ręki następną fotografię.
-To Liam?! Boże święty!- krzyknęła, a ja zacząłem się śmiać. Na zdjęciu Liam miał pięć lat i był przebrany za kowboja. Nie należał do chudych chłopców, a inne dzieciaki naśmiewały się z niego. Jednak tego dnia Payne wygrał konkurs na najlepszy strój i wszyscy nagle zaczęli z nim rozmawiać. Jednak Liam powiedział im wtedy: „Nie będę się z wami
przyjaźnił dla sławy, mam już swoich przyjaciół". Pamiętam to doskonale, bo Payne zawsze był mądry i rozważny. Nawet nie zauważyłem kiedy Lola trzymała już w swoich chudych i zgrabnych rękach inne zdjęcie. Na fotografii znajdował się pięcioletni Styles, który był szczęśliwy z tego, że ma na sobie biustonosz.
-Tak, to Harry. Od dziecka ciągnęło go do damskich ubrań- powiedziałem śmiejąc się wraz z Martinez. Na następnym zdjęciu znajdował się mały Niall.
-Czyli Niall zawsze był takim słodkim i kochanym chłopcem jak teraz- powiedziała gładząc palcem wizerunek rumianej twarzy Irlandczyka.
-Czyli uważasz, że Niall jest słodki i kochany? Więc jaki ja jestem?- spytałem obejmując Lolę od tyłu. Ona się tylko uśmiechnęła i pocałowała mnie w policzek.
-Oczywiście przystojny i seksowny.
-Masz szczęście. Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje- odpowiedziałem, po czym oboje wybuchliśmy śmiechem. Lola wzięła do ręki kolejną fotografię.
-Kurwa, muszę zapamiętać żeby wynieść stąd te straszne zdjęcia- mruknąłem spoglądając na kolejny przedmiot w rękach śmiejącej się do łez dziewczyny.
-Nie, czemu? Uwielbiam je. A to było chyba niedawno, chociaż wszyscy wyglądacie...Hmm... Jakby to powiedzieć... Śmiesznie młodo -powiedziała nie mogąc powstrzymać się od śmiechu. Na fotografii byłem ja, Niall, Liam, Louis i Harry. Zdjęcie zostało wykonane przez Jenny albo Eleanor, jakieś dwa lata temu w Paryżu na wycieczce klasowej. To wtedy Horan zapomniał swojej torby z hotelu, przez co musieliśmy przedłużyć nasz pobyt o jeden dzień narażając przez to całą klasę na dodatkowe koszty. Przynajmniej było śmiesznie. Uśmiechnąłem się biorąc do ręki przedostatnie zdjęcie, na którym była Jenny pozująca z puszką. Zaśmiałem się na wspomnienie tego dnia.
-Teraz pozuje z puszką, a po chwili wylałem ją na jej koszulkę przewracając z krzesła- powiedziałem krztusząc się śmiechem. Lola również się zaśmiała żartobliwie bijąc mnie w ramię.
-Czemu byłeś taki niedobry dla swojej siostry?
-Bo schowała gdzieś pana Alberta!- krzyknąłem łapiąc Lolę za rękę i sadzając ją na komodzie.
-Pana jakiego?- spytała kładąc swoje ręce na moje barki.
-Mojego ulubionego misia. Miałem go do dziewiątego roku życia, a potem zgubiłem gdzieś w parku- odpowiedziałem przypominając sobie płacz i histerię małego Zayna biegającego z Jenny po parku w poszukiwaniu przytulanki. I w końcu ostatnie zdjęcie. Miałem już dość tych kompromitujących zdjęć. Najchętniej wziąłbym Lolę na ręce, zaniósł do łóżka i zasnął.
-A to jest...- powiedziała przełykając ślinę.
-Louis- dokończyłem.- Rozciąga się do biegów organizowanych w naszej szkole. Był bardzo dobrym biegaczem, zawsze ścigaliśmy się który będzie pierwszy w moim apartamencie.
-Co w tym trudnego? Przecież jest winda- odpowiedziała zdziwiona.
-Tak, ale my wbiegaliśmy na te cholerne czterdzieste piętro. Znaczy właściwie Louis wbiegał, ja po kilku stopniach miałem dość, siadałem na nie i czekałem aż on wróci. No i wracając do historii, wszyscy myśleli, że Louis wygra, jednak wcześniej on, ja i Niall postanowiliśmy przejść się do parku. Wiesz, byliśmy takimi buntownikami, więc wymyśliliśmy, że przejdziemy przez płot na skróty, zamiast normalnie ścieżką. Pierwszy szedłem ja, później Niall i na końcu miał być Louis. Kiedy już stał w połowie, sznurówka jego butów zaczepiła się o drut, jednak on tego nie zauważył i chcąc przeskoczyć zaczepił się i spadł rozcinając sobie kolano i skręcając kostkę. Nie wystartował w zawodach tylko pojechał do szpitala, ale on się tym nie przejął. Wręcz przeciwnie, cieszył się, że przez tydzień będzie tylko leżał i oglądał telewizję nie musząc chodzić do szkoły- wyjaśniłem uśmiechając się do blondynki, która odwzajemniła mój uśmiech. Przyciągnęła mnie do siebie całując delikatnie w usta.
-Byliście tacy słodcy i kochani. To takie cudowne, że przyjaźnicie się ze sobą całe życie- wyszeptała mi do ucha bawiąc się moimi włosami. Ja nic nie powiedziałem tylko wziąłem ją na ręce niosąc w stronę łóżka. Podobał mi się widok uśmiechniętej Loli leżącej w moim łóżku. Z resztą jakiemu chłopakowi taki widok by się nie spodobał? Wyciągnąłem spod materaca paczkę papierosów i zapalniczkę, po czym położyłem się obok niej. Wziąłem jedną fajkę, po czym ją zapaliłem. Po chwili podałem ją blondynce. Leżeliśmy tak w milczeniu, przysłuchując się odgłosom miasta dochodzących zza szyb. Nie przeszkadzała mi cisza i jej najwyraźniej też nie. Lola  przekręciła się na bok oddając mi papierosa. Po chwili usiadła i zaczęła rozwiązywać sznurowadła swoich wysokich butów. Ja tylko niezdarnie zrzuciłem swoje ze stóp, po czym przyciemniłem światło święcące z nocnych lampek za pomocą pilota. Po chwili Lola przytuliła się do mnie kładąc swoją głowę na mojej klatce piersiowej. Uśmiechnąłem się gasząc papierosa w popielniczce znajdującej się na stoliku nocnym. Pocałowałem ją w czubek głowy gładząc przy tym delikatnie jej ramię. Ona podniosła swoją głowę spoglądając na mnie. Musnęła swoimi wargami moją szyję, po czym ponownie usiadła. Ja również to zrobiłem przyciągając ją do siebie. Nasze usta współpracowały ze sobą. Oboje szybko oddychaliśmy nie odrywając się od siebie. Po chwili zdjąłem z siebie koszulkę. Lola zrobiła to samo ze swoim swetrem rzucając go na podłogę. Podobało mi się to co widzę.
-Piękny, różowy stanik kochanie- mruknąłem jej do ucha ściągając swoje spodnie. Ona tylko się zaśmiała zdejmując dżinsowe szorty. Położyła się na łóżku, a ja zawisnąłem nad nią opierając się na dłoni. Naprawdę mi na niej zależało i nie chciałem niczego zepsuć, jednak alkohol, jaki wypiliśmy dzisiejszego wieczoru dawał się nam powoli we znaki. Blondynka zaczęła się głośno śmiać przyciągając mnie do siebie. Sięgnąłem ręką do szuflady wyjmując z niej gumkę. To byłoby głupie, gdybyśmy teraz mieli mieć dziecko. Myślę, że matka wyrzuciłaby mnie z domu szybciej niż zdążyłbym wypowiedzieć jej imię. Chociaż Jenny zapewne by się to spodobało. Od zawsze lubiła małe dzieci. Zacząłem błądzić ustami po jej karku doprowadzając ją do cichych jęków. Już po chwili wszedłem w nią wykonując powolne ruchy w przód i w tył. Oboje głośno oddychaliśmy nie odrywając od siebie naszych warg. Doszliśmy praktycznie w tym samym momencie nie mogąc powstrzymać cichego jęknięcia. Położyliśmy się obok siebie zmęczeni lecz zadowoleni. No przynajmniej ja się tak czułem. Odwróciłem głowę chcąc spojrzeć na swoją dziewczynę. Ona tylko słodko się uśmiechnęła całując mnie w policzek. Odwzajemniłem uśmiech i po chwili oboje wykończeni dzisiejszym wieczorem zasnęliśmy.
*ranek*
Po długiej nocy człowiek chciałby się w spokoju wyspać. Jednak mi uniemożliwił to mój najlepszy przyjaciel, który bez pukania wszedł do mojej sypialni.
-Zayn, czy ty wi… O kurwa- przerwał w połowie zdania zauważając najprawdopodobniej mnie i Lolę. Z trudem podniosłem ociężałą głowę i spojrzałem na mojego przyjaciela, który zasłonił oczy dłonią. Lola najprawdopodobniej nie usłyszała Nialla, gdyż nadal słodko spała leżąc na brzuchu. Z przymrużonymi oczami spojrzałem na blondyna i powiedziałem:
-Wyjdź i poczekaj w salonie.
-Przepraszam- wyszeptał po cichu nawet na nas nie spoglądając. Ciepła kołdra, która ogrzewała moje ciało utrudniała mi opuszczenie łóżka. Z wielką chęcią został bym tu, przy mojej dziewczynie, na której mi zależy, jednak wiedziałem, że Niall ma do mnie jakąś ważną sprawę. Bez potrzeby by mnie nie obudził, gdyż wie, że tego nienawidzę. Nawet nie wiem jak się kurwa dostał do mojego mieszkania. Później z nim to obgadam. Z niechęcią podniosłem się z łóżka i w delikatny sposób naciągnąłem na Lolę kołdrę. Następnie zgarnąłem z jej policzka włosy i pocałowałem ją w policzek. Z uśmiechem na twarzy wstałem z łóżka. Z komody wyjąłem czarne dresy i rozciągnięty sweter, które pośpiesznie włożyłem. Rękoma poprawiłem swoje włosy i po cichu opuściłem swoją sypialnię. W salonie z moim laptopem siedział Niall, który spojrzał na mnie i powiedział:
-Pozwoliłem sobie wziąć.
Nawet nie wiem, kiedy go zabrał z mojej sypialni. Usiadłem obok niego, przy tym ziewając.
-Co było tak ważnego, że musiałeś mnie obudzić?
-Zobacz co twoja siostra wstawiła niecałą godzinę temu na Twittera- odpowiedział pokazując mi ekran laptopa. Moją uwagę przykuł wpis Jenny, który mówił „Taki widok z rana jest czymś wspaniałym”. Na zdjęciu znajdował się Nick, który czemuś się przyglądał. Najprawdopodobniej był goły, gdyż klatkę piersiową miał odsłoniętą. Wdać też było kawałek kołdry oraz rękę mojej siostry. Przeniosłem swój wzrok na zdenerwowanego Nialla i chcąc go jakoś uspokoić powiedziałem:
-Wiesz są parą. Mogą robić co chcą.
Wściekły Horan spojrzał na mnie i najprawdopodobniej chciał coś powiedzieć, jednak w tym samym momencie frontowe drzwi otworzyły się, a ja zobaczyłem Jenny, która na swoje ubrania narzuciła męską bluzę, należącą do Nicka. Swoje blond włosy związane miała w warkocza.
-Cześć- przywitała się szeroko się uśmiechając. Od razu skierowała się w kierunku kuchni, a Niall spojrzał na mnie i szeptem zapytał:
-Idź spytaj się co wczoraj robili.
-Dlaczego ja mam iść?- zapytałem spoglądając raz na niego, raz na moją siostrę.- Sam nie możesz tego zrobić?
-Jestem jej przyjacielem i takie sprawy nie powinny mnie interesować, a ty jesteś jej bratem i powinieneś się o nią troszczyć- odpowiedział pośpiesznie, a ja zrezygnowany spojrzałem na niego. Przewróciłem oczami i z głośnym westchnięciem wstałem z kanapy. Ruszyłem do kuchni, w której znajdowała się moja siostra. Stała ona przy lodówce i piła z butelki wodę.
-I jak u Nicka? Co robiliście?- spytałem, opierając się o szafki. Moja siostra spojrzała na mnie i głośno odpowiedziała:
-Nie, nie robiliśmy tego. Nie jestem głupia- dodała, a ja zauważyłem, że na twarzy Nialla pojawia się uśmiech. Mi także kamień spadł z serca, gdyż bałem się, że może wydarzyć się coś najgorszego.
-Mądra dziewczynka- stwierdziłem w przyjacielski sposób klepiąc ją w ramię. Ona tylko w miły sposób szeroko się uśmiechnęła, co spowodowało, ze na mojej twarzy także pojawiła się radość

To mamy piętnasty rozdział co oznacza KONKURS.
Jak się dużo osób domyśliło konkurs polegać będzie na napisaniu rozdziału z perspektywy któregoś bohatera. Możecie być z perspektywy: Jenny, Loli, Zayna, Nialla, Louisa, Eleanor, Nicka, Harry'ego, Liama i Danielle.
Wasz rozdział nie musi mieć nic wspólnego z tym co my tutaj piszemy. Możecie na przykład napisać, że Jenny jest z Niallem lub, że Louis mówi Zaynowi o tym, że sypiał z Lolą. Wierzymy, że wymyślicie coś bardzo ciekawego i interesującego. Opisujecie co chcecie i z jakiejkolwiek perspektywy. 
Wygraną jest umieszczenie pracy na naszym blogu i wasz blog, strona, tumblr lub twitter do końca bloga będzie umieszczany pod rozdziałami. Dodatkowo wykonam na waszego bloga filmik, który pomoże w rozpowszechnieniu go.
Pracę można wysyłać do 30 listopada 2012 (piątek) do godziny 23. Późniejszych prac nie przyjmiemy, gdyż w sobotę chcemy wybrać pracę i tego samego dnia, w osobnym poście ogłosić wyniki. Dajemy długi termin, gdyż jest rok szkolny i sama mam mało czasu na wszystko. Mamy nadzieję, że dużo osób weźmie udział. 
Swoje prace wysyłajcie na adres : youngprettylove6@gmail.com w temacie wpisując KONKURS. proszę też na początku lub na końcu swojej pracy pisać co mamy rozpowszechnić wstawiając link.
Proszę pamiętać, że nadal można zadawać pytania nam autorkom jak i bohaterom (piszcie do kogo się zwracacie)


No i w ramach tego, że jesteśmy w połowie bloga chcemy wam bardzo podziękować za 
ponad 50.00 wejść
z wrażenia aż spadłam z krzesła ;c

149 obserwujących
Lola i mój miś (Louis) nie mogą w to uwierzyć

1.397 komentarzy
tutaj Lola jest smutna, bo aż się popłakałam

Naprawdę bardzo wam dziękujemy za to wszystko. Nie uwierzycie jak miło jest gdy ktoś docenia twoją ciężką pracę. Uwielbiamy czytać wasze komentarze i nadal nie możemy uwierzyć w to, ze tyle osób nas czyta. Kochamy was mocno ♥ 
Tutaj pokażemy wam parę fotek Williams Bromance (tak nazywamy "związek" Jenny i Loli, nazwa nawiązuje do naszego poprzedniego bloga)

tak Lola daje mi odsypiać, po nocnej pracy (czyt. pisanie bloga)

Lola jest niezadowolona, gdyż do końca bloga zostało tylko 12 rozdziałów

a to ja i moje wspaniałe zdjęcie z mężem (mamy takich miliony) *__*

a to Lola i jej fotografia z jej seksownie palącym mężem 

a tu my z naszymi mężami i przyjaciółmi ♥

i nasze kochane zdjęcie na kochanej biologi. wredny babsztyl nas zawsze rozsadza. -.-

Kochamy ♥104 komentarze:

 1. Bardzo chciałabym wziąść udział w waszym konkursie ale niestety nie czytałam waszego opowiadania bo nie było czasu, weszłam na niego dopiero teraz, więc mam pytanie czy ten rozdział może być o czymś zupełnie innym. taki jednopart z wybranymi bohaterami z Twojego opowiadania ?

  proszę odpisz mi pod moim prologiem bo szybciej zauważe . czekam xxx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pisze wyraźnie pod rozdziałem, czytaj ze zrozumieniem :)

   Usuń
 2. Rozdział jest wspaniały. Szkoda że do końca bloga zostało 12 rozdziałów, ponieważ bardzo polubiłam to opowiadanie i nie będzie mi łatwo się z nim pożegnać.
  A co do konkursu to na pewno wezmę udział :).

  Mam pytanie do Loli (jeden z autorek bloga)
  Kto to jest na zdjęciu jako Lola ? Bo Jeny już znalazłam jako Aurorę ... ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już dużo osób wie kto jest kim więc może nie będziemy wymyślać. Postać Loli nazywa się Gillian Zinser - Lola Xx

   Usuń
 3. Anonimowy8:04 PM

  No nie tylko 12 :< ? szkoda na prawdę się przywiązałam do bohaterów ahahah :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny rozdział, z resztą jak zawsze.
  po Niallu jak na dłoni widać, że czuje coś do Jenny, nie ma innej opcji!

  Bardzo chętnie wezmę udział w Waszym konkursie.
  Powiedzcie mi tylko, czy narracja może być dowolna?
  Mam tu na myśli pisanie w trzeciej osobie. Czy takie cos byłoby przez Was dopuszczalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze to wolałybyśmy w pierwszej osobie, jednak możesz napisać w trzeciej - jenny ♥

   Usuń
  2. Okej, postaram się napisać w pierwszej osobie, ale jeśli mi nie wyjdzie napiszę w trzeciej. Mam jednak nadzieję, że przez to, że napiszę w trzeciej, moja praca nie będzie jakoś "dyskryminowana" ?c:

   Usuń
  3. nie, oczywiście że nie - jenny ♥

   Usuń
 5. Anonimowy8:05 PM

  no po prostu super . :) teraz pytania
  do nialla :
  1.czy ty aby na pewno nic nie czujesz do Jenny ? po twoim zachowaniu widać ze jest to cos więcej nic przyjaźń . mozesz mi to wyjaśnic ? :p
  Do autorek : mniej wiecej w ktorym rozdziale 1.wyjaśni się sprawa z nickiem i jego tabletkami ? ( chodzi mi o to na co one są dokładnie i co sie stanie jak ich nie weźmie)
  2.czy bedzie w ktorymś rozdziale sytuacja ze Nick nie weźmie tabletek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sprawie Nialla ciężko odpowiedzieć nam na to pytanie, gdyż wtedy wszystko będzie wiadome. Poczekajcie kilka rozdziałów, a wszystko będzie wyjaśnione.
   Autorki:
   1. jeśli dobrze obliczyłam to w 22 sprawa się powinna poniekąd wyjaśnić.
   2. nie, w każdym rozdziale je weźmie.

   Usuń
  2. Anonimowy8:11 PM

   Dziekuje bardzo :)

   Usuń
 6. cudowny, cudowny i jeszcze raz cudowny. aż nie wiem co mam napisać. zatkało mnie.;o :)
  kiedy będzie następny rozdział? i z czyjej perspektywy będzie? :) xx ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. następny będzie zapewne w piątek i będzie z perspektywy Jenny - jenny ♥

   Usuń
  2. szkoda że tak długo musimy czekać, ale rozumiem. nauka.

   Usuń
  3. niestety jesteśmy w ostatniej klasie i nie należymy do osób ze średnią 6.0. staram się pisać w tygodniu jednak głównie piszę wszystko w piątki - jenny ♥

   Usuń
 7. Rozdział świetny...zresztą jak zawsze *w* Pytanie do Nialla:
  Czy całowałeś się kiedykolwiek z kimś, oprócz Jullie???

  +zapraszam na mojego bloga one-love-two-another-life-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, całowałem się kiedyś z innymi dziewczynami, jednak nigdy nie było to nic poważnego - Niall Xx

   Usuń
 8. Anonimowy8:18 PM

  śliczne jesteście macie cudowne włosy <3
  Ten rozdział jest boski i najlepszy moim zdaniem Tylko dlaczego tak mało będzie miał rozdziałów ?? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy bardzo :)
   mało rozdziałów, tylko dlatego, że nie ma sensu robić z tego mody na sukces. w końcu kiedyś muszą wyjaśnić się losy miłości Jenny do Nialla i trójkącika miłosnego Zayna, Loli i Louisa - jenny ♥

   Usuń
 9. Z kogo perspektywy następny rozdział?
  Będziecie częściej robić z perspektywy kogoś innego niż Loli i Jenny?
  Rozdział jak zwykle świetny ; )
  Kiedy następny? ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. następny jest z perspektywy Jenny.
   Nie, pojawi się tylko jeden rozdział z perspektywy innego bohatera i będzie nim Niall.
   następny zapewne w piątek - jenny ♥

   Usuń
 10. Anonimowy8:37 PM

  Nie no, mój ulubiony rozdział ♥
  Pytania:
  1.Jenny wiedziala/dowiedziala sie, ze Lola spala u Zayna?
  2.Niall, czemu sie tak zdenerwowales, gdy zobaczyles to zdjecie, przeciez to tylko "przyjaciolka"...?
  3.Niall, calujac sie z ta dziewczyna, chciales wzbudzic zazdrosc Jens?
  4.Zayn, czy zalezy Ci na prawde na Loli?
  5.Zayn, jesli Lola zmienilaby zdanie o wyjezdzie z miasta, to zamieszkalibyscie razem?
  6.Autorki, o czym nastepny rozdzial?
  7.Lola, czy podobala ci sie noc spedzona z Zaynem?
  8.Lola, co gdybyscie "wpadli", usunelabys ciaze czy co?

  x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Jenny się dowiedziała i o tym pewnie wspomnimy w następnym rozdziale.
   2. Nie lubię Nicka i sądzę, że ona nie powinna spędzać z nim tyle czasu - Niall
   3. Chciałem odreagować to wszystko
   4. Zależy mi na niej bardzo.
   5. Możliwe, że w dalekiej przyszłości tak.
   6. Niall z samego rano budzi Jenny i ma dla niej dobrą wiadomość. Cała paczka przyjaciół spotyka się u Horana by wszyscy dowiedzieli się kto do jakiej szkoły idzie. Jenny porozmawia też od serca z Harry'm.
   7. Tak, podobało mi się- Lola.
   8. Chyba bym nie usunęła - Lola.

   Usuń
 11. Rozdział świetny, zresztą jak zawsze ;).
  Mam pytanko do Loli:
  Zapomniałaś o swojej dawnej przyjaciółce? Kontaktujesz się z nią w jakiś sposób ? ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rzadko ze sobą rozmawiamy, jednak o tym będzie też wspomniane w rozdziałach - Lola Xx

   Usuń
 12. Anonimowy8:44 PM

  Rozdział jak zawsze cudny <3

  Pytanie do Zayna:
  1.Czy nie uważasz że zachowanie Nialla, gdy Jenny ozajmiła że idzie do Nicka, lub gdy wróciła rano nie było dziwne?

  Pytanie do Autorek:
  1.Mniej więcej w, którym roździale wyjaśni się ta sprawa Jenny z Niallem?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zayn: 1. Nie. Niall nigdy nie lubił Nicka i zawsze on go irytował.
  Autorki: będzie o tym dużo w rozdziałach od 20 do 23. I to właśnie w 23 będzie o tym najwięcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy8:51 PM

   Dziękuję :)

   Usuń
 14. Anonimowy8:50 PM

  Rozdział genialny <3

  Pytanie do Autorek:
  1.Jak naprawdę nazywa się Jenny? Jeżeli oczywiście mogę zapytać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już i tak widzimy Jenny na wielu blogach... Jenny w życiu prywatnym nazywa się Aurora Mohn - jenny ♥

   Usuń
  2. Anonimowy8:57 PM

   Dziękuje. Rozumiem to że przez pewien czas próbowałyście nie zdradzać tego jak się nazywa i nie prosiłam o te informacje po to by wykorzystać jej zdjęcia na bloga, którego nie mam tylko po to by pooglądać jej zdjęcia i wgl. To wszystko :)

   Usuń
 15. Anonimowy8:51 PM

  Uuuu, jak sadze po poprzedniej odpowiedzi, Harry bedzie cos czul do Jenny, czy jak?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmm... trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. po prostu ta rozmowa będzie dla nich przyjemna - jenny ♥

   Usuń
 16. Anonimowy8:55 PM

  Pytania :
  Autorki :
  Czy ta szczera rozmowa Jenny z Harrym bedzie dotyczeyc Nialla ?
  Kiedy pojawi sie rozdzial z perspektywy Nialla ?
  Rozdzial jak zawsze switny : * . Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1.poniekąd będzie dotyczyła Nialla, jednak będzie opierać się na ich relacjach. będzie też dużo wspomnień.
   2. odłożyłam teraz kartkę na której mam to napisane i nie chce mi się po nią wstać, ale wydaje mi się, że to jest 21 rozdział.

   Usuń
 17. Super rozdział ! czekam na kolejny :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy9:24 PM

  Dacie linka do poprzedniego bloga ? ; ))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://mean-hungry-lovers.blogspot.com/
   http://young-pretty-lovely.blogspot.com/

   Usuń
 19. Anonimowy9:40 PM

  Jak nazywała się osoba, która wcielała się w postać Jullie w YPL ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Dlaczego napiszecie tylko tyle rozdzialow?? ;( bardzo mi sie ten blog podoba. Jest jednym z 3 moich ulubionych. Moze uda wam sie wymyslic wiecej ?? ;). Rozdziala jak zawsze genialny i swietna akcja. Mam nadzieje ze niedlugo Jenny i Niall beda razem. Czekam na nexta <3

  OdpowiedzUsuń
 21. nie chcemy wymyślać tutaj nie potrzebnych rozdziałów. nie chcemy tworzyć z tego mody na sukces - jenny ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem ;D ale obiecajcie ze nie porzucicie pisanie! Nie mozecie! Jestescie w tym za dobre !! <3

   Usuń
  2. nie kończymy naszej przygody z pisaniem. po tym blogu powstanie szybko następny.

   Usuń
 22. Hey, hi, hello! Nie dawno zaczęłam pisać i tak rozsyłam spamik w nadziei, że ktoś bardziej utalentowany (czyli właściwie każdy) postanowi jednak zajrzeć i szczerze ocenić tą moją jedną bohaterkę z króciutkim porlogiem. No ej, w końcu sama sobie nie powiem "Jesteś do bani!". xxx

  www.upalllife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Super rozdział! Kiedy pojawi się następny rozdział ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Mam takie pytania .
  * Do autorek *
  - Czy między Harrym i którąś z głównych bohaterek coś będzie ?
  - Czy Harry będzie w kolejnym opowiadaniu z którąś z głównych postaci ?
  - Czy w opowiadaniu , kiedy bohaterowie rozejdą się do innych szkół , skończy sie ich znajomość ?
  - Jak na prawdę nazywa sie Jenny ?
  * Do bohaterów *
  Niall :
  - Czujesz coś do Jenny ?
  - Całowałeś kiedyś Jenny ?
  - Kochasz obecnie , kogoś ? Ale nie jak np. Jenny jak przyjaciółke . Tylko taką miłością prowadzącą do związków !
  Zayn :
  - Jesteś w stanie , pojechać za Lolą do innego miasta ? Czy nawet jeżeli ona wyjedzie ty tu zostaniesz ?
  - Z kim przeżyłeś swój pierwszy raz ?
  - Chciał byś założyć z Lolą rodzine ? Tzn. mieć dzieci , wspólny dom ..
  Liam :
  - Jak Ci sie układa z Danielle ?
  - Byłeś kiedyś zakochany w El , Jen lub Loli ?
  - Kiedy wyjedziecie z Dan do innych szkół , rozstaniecie sie ?
  Eleanor :
  - Kochasz Lou , tak na prawde ? Czy tylko dla ' elity ' ?
  - Dlaczego chciałaś być przewodniczącą skoro , mam i tak może kupić Ci miejsce w szkole ?
  - Jakie są twoje ' stosunki ' co do Loli ?
  Jenny :
  - Dlaczego Nick bierze tyle leków ?
  - Dlaczego , go nie zostawisz ? Przecież kochasz Niall'a !
  Jak myślisz , jakie będą twoje kontakty z Niallem kiedy pójdziecie do innych szkół ?
  Harry :
  - Czujesz , coś do Jenny , Loli lub El ?
  - Chciał byś być z którąś z nich ?
  Kochałeś kiedyś , Jenny prawda ? Nie jest Ci źle z myślą że ona jest z Nickiem ?
  Lou :
  - Kochasz Lole ?
  - Dlaczego nie zostawisz El ? Przecież jej nie kochasz skoro , uprawiałeś z Lolą seks już 2 razy !
  - Co byś zrobił żeby być z Lolą ?
  - Czy związek Zayn'a wpłynął jakoś na waszą przyjaźń ?
  Danielle :
  - Co sądzisz o Loli ?
  Nick :
  - Nie widzisz że Jenny Cie wykorzystuje ?
  - Nie widzisz że kocha Niall'a a nie Ciebie ?

  No to by było na tyle xd . Ale sie rozpisałam :) .
  Czekam na odpowiedź . Świetny blog ! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autorki:
   -W tym blogu nie.
   -Nie, ale Harry będzie bardzo dobrym przyjacielem jednej z postaci.
   -Nie, ich przyjaźń będzie trwać.
   -Aurora Mohn
   Niall:
   -Kocham ją jak przyjaciółkę i jest dla mnie bardzo ważna.
   -Nie raz zdarzyło mi się pocałować Jenny w usta jednak to było tylko przyjacielskie cmoknięcie.
   -Nie odpowiemy na to pytanie, gdyż ono zdradzi całą fabułę.
   Zayn:
   -Nie wiem sam. Chciałbym ukończyć edukację i zapewne bym długo o tym rozmyślał.
   -To było w wieku 16 lat z moją obecną wtedy dziewczyną.(to nie była Eleanor)
   -Myślę, że gdyby nasz związek długo przetrwał to mógłbym zacząć zastanawiać się nad tym.
   Liam:
   -Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Kocham ją bardzo mocno.
   -Nie. Lola, Eleanor i Jenny są bardzo ładnymi dziewczynami, jednak moje serce należy do Danielle.
   -Nie. Jesteśmy ze sobą bardzo długo i wierzę w to, że nasz związek przetrwa. Będziemy też siebie odwiedzać, gdy tylko nadarzy się jakaś okazja.
   Eleanor:
   -Zależy mi na Louise.
   -Dla samej świadomości. Gdy nowi znajomi zadawali by mi pytanie mniej więcej "A ty jakie miałaś osiągnięcia w szkole" co miałabym im odpowiedzieć? Że nic? Wolałam chociaż zasłużyć się jako przewodnicząca.
   -Lola jest osobą, którą "lubię" lecz tak naprawdę niszczy wszystko na co pracowałam od wielu lat.
   Jenny:
   -Mówi mi, że na uspokojenie, jednak tak naprawdę sama nie wiem dlaczego.
   -Boję się z nim zerwać. Nie chcę go ranić i nie chcę stracić przyjaciela.
   -mam nadzieję, że utrzymamy ze sobą kontakt. Bardzo zależy mi na nim i mam nadzieję, że nadal będziemy najlepszymi przyjaciółmi.
   Harry:
   -Kiedyś byłem zadurzony w Jenny, jednak to mi przeszło. Do Eleanor i Loli nic nie czuję.
   -Kiedyś chciałem być z Jenny, jednak to mi przeszło i z żadną z nich nie chcę być.
   -Byłem w niej zadurzony, lecz zrozumiałem, że nie mam u niej szans więc sobie odpuściłem. Nie jest mi źle z tym, że jest z Nickiem.
   Louis:
   -Sam nie wiem co teraz czuję.
   -Boje się poniekąd zostawić Eleanor, bo gdyby spytała dlaczego musiałbym powiedzieć, że dlatego że ruchałem się z Lolą, a to pogrążyłoby mnie i ją.
   -Myślę, że dla niej mógłbym zakończyć swój związek z Eleanor, jednak teraz jest ona z Zaynem i to wszystko komplikuje.
   -Nie. Dziewczyna nie powinna stawać między mną a Zaynem.
   Danielle:
   -Lubię Lolę. Uświadomiła mnie w paru rzeczach.
   Nick:
   -Nie zauważam tego.
   -Nie zauważyłem tego.

   Usuń
 25. Anonimowy1:52 PM

  Czy opowiadanie skończy się na tym jak oni wyjadą? Czy jeszcze kilka rozdziałów będzie opisanych w tym czasie?

  Kiedy mniej więc (za ile rozdziałów) będzie wyjaśnienie o Niallu? Już chyba każdy wie, co to będzie i każdy wie, że to nie jest tylko przyjaźń i chociaż to wiem, to nie mogę się doczekać kiedy to przeczytam.

  ~ Dariaaa x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatni rozdział będzie opisany w czasie trwania nowego roku szkolnego.
   Wszystko z Niallem będzie wyjaśnione w 23 rozdziale jednak proszę się nie sugerować zachowaniem Horana, gdyż może was coś w pewnym momencie zdziwić - jenny ♥

   Usuń
 26. hahaha no wariatki! rozdział cudnyyy nono, w koncu lola z zaynem to zrobili nanana ciesze sie jak glupia! a jenny mogla powiedziec ze spala z nickiem zeby niall sie w koncu laskawie opamietał bo ja nie wiem o co temu czlowiekowi chodzi serio, nie moge sie denerwowac :d czekam na kolejny! buziaki :* / wishmeyourself.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. hahahaa no i w końcu Zayn i Lola to zrobili. nie wiem czemu ale wole rozdzaiły pisane z perspektywy dziewczyn ale ten też jest spoko i coś wyczuwam, że Niall jest zazdrosny...
  zapraszam do mnie : http://1d-zakazanamilosc.blogspot.com/
  założyłam nowego bloga, opowiadanie o 1D , wejdź a może cię zaciekawi : http://rememberhowmuchitmeanttoyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy3:22 PM

  I niby co w tym rozdziale jest takiego na co wszyscy czekali? -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy4:33 PM

   hmm.. no nie wiem, moze to, ze zayn i lola poszli do lozka, geniuszu :P

   Usuń
  2. śmieszą mnie takie komentarze. wiele osób pisała pod wcześniejszymi rozdziałami, że chcieli by zobaczyć sex scenę Loli i Zayna, w końcu nadarzyła się taka sytuacja gdzie mogliśmy to opisać - jenny ♥

   Usuń
  3. Anonimowy8:29 PM

   Dla mnie ten rozdział jest cudowny i bardzo ciekawy i faaaaaaaaajny nawet za fajny :-D

   Usuń
 29. Bardzo mi się podoba :)) uwielbiam jak piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 30. SPAM!

  Niepewność. To uczucie, które od dobrego tygodnia towarzyszyło mi nieustannie. Z jakiego powodu. Z powody Adama, bo z jakiego innego. Przez cały ten tydzień, od kiedy się pocałowaliśmy...

  ciąg dalszy na closedindreams.blogspot.com
  Już 25. rozdział. Opowiadanie dobiega końca, jeszcze tylko kilka rozdziałów. Zapraszam także do przeczytania rozdziały 24. o którym nie udąło mi się poinformować :D

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy4:32 PM

  lola: kto lepiej caluje zayn czy lou?
  kto jest lepszy w lozku zayn czy lou?
  co zrobilabys zeby odzyskac zayna jakby dowiedzial sie ze przespalas sie z lou?
  zayn: czy podobala ci sie noc spedzona z lola?
  czemu nie porozmawiasz z naillem o jego uczuciach do twojej siostry?
  i taka mala uwaga, zeby od slodyczy wam sie w glowach nie poprzewracalo :P
  nie uwazacie, ze ta noc loli z zaynem jest taka sztuczna? jakby nie bylo zadnego pozadania
  jenny: przezylas swoj pierwszy raz?
  czy zaczynasz czuc cos do nicka?
  `kamila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lola: ciężko jest mi to porównać gdyż oboje są dobrzy w tym i w tym. z Louisem i Zaynem było mi dobrze.
   Myślę, że próbowałabym mu na spokojnie wyjaśnić to, że byłam wtedy sama i nie wiedziałam jeszcze że coś czuję do niego.
   Zayn: tak było miło.
   Nie chcę zaczynać z Niallem tego tematu. Dla mnie on i Jenny są tylko przyjaciółmi.
   (Scenami sexu nie zajmuję się ja tylko Lola i moim zdaniem lubię jej sceny. Moim zdaniem jest fajnie i sądzę, że na innych blogach można spotkać o wiele gorsze sceny sexu. Lola stara się nie pisać tego drastycznie, gdyż na poprzednim blogu miałyśmy nie miłe komentarze pod rozdziałami takiego typu)
   Jenny: Nie, jeszcze nigdy z nikim nie spałam. Kocham Nicka jak przyjaciela, jednak nigdy nie będę go darzyć tak mocnym uczuciem jak Nialla.

   Usuń
  2. Anonimowy6:35 PM

   nie chodzilo mi o to, ze zle to piszecie, tylko o to, ze t noc byla troche sztywna. bardziej z przymusu niz z uczucia. :P
   nie wiem czemu, ale czytajac twoj komentarz mialam wrazenie, ze chcesz mnie zabic :D
   `kamila

   Usuń
  3. nie nie mama takiego zamiaru, tylko po prostu mamy inne zdania i wyraziłam swoje. nie każdemu przecież musi się przecież podobać to co piszemy - jenny ♥

   Usuń
 32. Cześć! Wasz blog został nominowany do gry "Libster Award". Po więcej informacji zapraszam pod ten link:

  http://timeforustobecomeone.blogspot.com/2012/11/libster-award.html

  Zapraszam do zapoznania się z całą grą oraz do przeczytania i skomentowania moich odpowiedzi do pytań, które zostały mi zadane :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozdział jak zawsze genialny ! Tym razem nie mam pytań, bo już kilka osób mnie z nimi wyprzedziło..

   Usuń
 34. Świetny jak zawsze *_______* Na pewno będę czytać kolejnego bloga <3. No to teraz przechodzimy do pytań :D
  Do Lou :
  Co zamierzasz zrobić w sprawie Loli ?
  Czy powiesz wszystko Zanowi ?
  Czy zamierzasz dalej być z El ?
  Do Autorek :
  Co mniej więcej będzie w kolejnym rozdziale ? Oczywiście wiem że nie mogę wiedzieć wszystkiego chociaż część ;D . <3 Czekam na kolejny. Kocham was <3.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lou:
   Na razie zostawię wszystko ta jak jest.
   Nie powiem Zaynowi, gdyż to mogłoby zniszczyć związek jego i Loli, oraz mój i Eleanor.
   Na ten moment tak.
   Autorki:
   Niall z samego rano budzi Jenny i ma dla niej dobrą wiadomość. Cała paczka przyjaciół spotyka się u Horana by wszyscy dowiedzieli się kto do jakiej szkoły idzie. Jenny porozmawia też od serca z Harry'm.

   Usuń
 35. Siema! Twój blog został nominowany do gry "Libster Award". Po więcej informacji zapraszam pod ten link:
  http://notidealbutmylife.blogspot.com/2012/11/libster-award.html
  Zapraszam do zapoznania się z całą grą oraz do przeczytania i skomentowania :D

  OdpowiedzUsuń
 36. Świetny. <3
  Do Niall'a :
  Czy chciałbyś aby Jenny była dla ciebie kimś więcej niż tylko przyjaciółką ?

  no-lies-just-loove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie chcemy odpowiadać na to pytanie, gdyż cała fabuła będzie wtedy znana - jenny ♥

   Usuń
 37. Rozdział jak zawsze świetny :) No i te zdjęcia z dzieciństwa *_* Słodkie :D
  Mam do Was takie pytanie: skąd bierzecie zdjęcia bohaterek, np. Jenny? Bo chcę założyć nowego bloga i takie zdjęcia (czy coś tam) byłyby bardzo użyteczne :)
  http://wakacyjny-oboz-z-1d.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://weheartit.com/ , http://www.tumblr.com/ czasami jakieś strony ale to rzadko - jenny ♥

   Usuń
 38. Ważne ! Ważne !
  wejdź na mój profil i spójrz na notkę o tytule NOMINACJA
  mam nadzieję, że ci się spodoba xD
  tylko na pewno to zrób <3

  OdpowiedzUsuń
 39. Genialny blog, bardzo podoba mi się ta historia ;)
  Jest taka oryginalna dlatego Nominowałam was do konkursu Libster Award, więcej informacji u mnie: http:// http://kochajaca-bezustannie-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Cześć! Na moim blogu pojawił się nowy rozdział, na który serdecznie zapraszam :)

  http://timeforustobecomeone.blogspot.com/2012/11/15-lost-in-background-of-blue.html

  Z góry przepraszam za spam i mam nadzieję, że zostawisz coś po sobie w formie komentarza x

  OdpowiedzUsuń
 41. Nominuję Cię/ Was do Liebster Awards! :D
  Więcej info. tutaj:
  http://onedirectioniknoweverythingaboutyou.blogspot.com/
  Niall's wife :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Hey, nominuję was do nagrody Libster Award. Wejdź do mnie i dowiedź się o co comon oraz odpowiedz na moje pytania. Natalie Malik.<3 Więcej info na:
  http://1d-is-my-love.blogspot.com/2012/11/libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 43. Ale fajne zdjęcia ;)

  Pytanie do Nialla:
  Dlaczego nie próbujesz udowodnić Zaynowi, że ci zależy na Jenny, że na nią zasługujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Zayn nie, że bardzo zależy mi na Jenny i sądzę, że nie powinienem mu tego udowadniać - Niall Xx

   Usuń
 44. Twój blog został nominowany przez http://justlikeateenagedream.blogspot.com/ w Libster Awards. Pytania znajdziesz na http://justlikeateenagedream.blogspot.com/2012/11/liebster-awards.html. XXX

  OdpowiedzUsuń
 45. Niall jest zazdrosny ;P Świetny jak zawsze ;D

  my-independent-game.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 47. Chciałam Cię poinformować, że zostałaś nominowana do "Libster Award". Wejdź i przeczytaj notkę, w której jest wszystko opisane ;)

  OdpowiedzUsuń
 48. haha ;D grubo drogie panie :D http://filmowato.blogspot.com/ zapraszam zobacz moje graffiti :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 50. Zostałaś nominowana do Liebster Awards :) Więcej na: http://wakacyjny-oboz-z-1d.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 51. Zostałyście nominowane do Lieber Award ! Więcej na : http://and-you-and-i.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Nominowałam do zabawy wśród blogerek, zapraszam do ostatniego postu gdzie znajdziesz więcej informacji :) http://adriiianna.blogspot.com/2012/11/rozdzia-czwarty.html

  OdpowiedzUsuń
 53. my-independent-game.blogspot.com chciałabym żebyście przeczytały chociaz jeden rozdział i go oceniły :)

  Co będzie działo się w następnym rozdziale ? c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niall z samego rano budzi Jenny i ma dla niej dobrą wiadomość. Cała paczka przyjaciół spotyka się u Horana by wszyscy dowiedzieli się kto do jakiej szkoły idzie. Jenny porozmawia też od serca z Harry'm. - jenny ♥

   Usuń
 54. elo elo to znów ja :) zapraszam do siebie searching--for--myself.blogspot.com/ . Rozdział jak zwykle świetny dziewczyny, jestem ciekawa czy Niall jest zazdrosny tylko o przyjaźń czy czuje do Jenny coś więcej ;) czekam na nn.
  ps. zgłosiłam się do waszego konkursu mam nadzieje że to co napisałam się spodoba

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy4:49 PM

  Kiedy rozdział? I będzie długi? Prrrroszę niech będzie, bo smutno mi się robi kiedy są krótkie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jutro późnym wieczorem i wydaje mi się, że będzie długi - jenny ♥

   Usuń
 56. Łołołołoło <3 Ten blog jest świetny, a zdjęcia lepsze niż te normalnie chłopaków :P Jesteście świetne. Pomysły oryginalne i cudowne <3

  _______________
  Zapraszam do mnie: http://bbeautiful-little-things.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. nominowałam twój blog do Libster Award.
  Więcej szczegółów : http://allilove10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Na moim blogu pojawił się nowy rozdział, który mam nadzieję, że Ci się spodoba!

  http://timeforustobecomeone.blogspot.com/2012/11/16-i-can-almost-guarantee-you-itll-get.html

  Na szczerą opinię czekam w formie komentarza :) Z góry przepraszam za spam xx

  OdpowiedzUsuń
 59. Nominowałam Was to Libster Award :) http://sensitive-loving-nasty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy4:17 PM

  Kocham tego bloga :D

  Niall:
  -Jak długo zamierzasz ukrywać przed Jenny że ją kochasz?
  -Lubisz Nicka?
  Louis:
  -Kochasz Lolę?
  -Wolisz Lolę czy Eleanor?
  Zayn:
  -Myślisz że ułoży ci się z Lolą?
  -Byłeś kiedyś z El, a jeśli tak to uprawiałeś z nią seks?
  Eleanor:
  -Zależy ci na Louisie?
  -Co byś zrobiła gdyby Louis powiedział ci że był w łóżku z Lolą?
  Autorki:
  -Kiedy następny rozdział i z kogo perspektywy będzie?
  -Który Rozdział będzie Ostatni?

  ~Tomlinsonowa ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niall:
   -Nie jest wiadome czy kocha Jenny
   -Nie, nie lubię Nicka.
   Louis:
   -Nie, to nie jest chyba miłość. Prędzej zauroczenie.
   -Na obu mi bardzo zależy.
   Zayn:
   -Mam taką nadzieję.
   -Zapewne zdenerwowałbym się i zakończył nasz związek.
   Autorki:
   -Dzisiaj późnym wieczorem.
   -Rozdział ostatni będzie najprawdopodobniej 27.

   Usuń
 61. O której mniej więcej pojawi się rozdział? :) Już nie mogę się doczekać :D
  Tak w ogóle to jesteście bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy bardzo :) myślę, że około 22-23, gdyż jeszcze go piszę, a trzeba będzie sprawdzić, i znowu sprawdzić i dodać i w ogóle - jenny ♥

   Usuń
 62. Anonimowy4:57 PM

  Kilka pytanek ;P :
  Zayn:
  Chciałbyś zrobić to z Lolą?
  Co zrobiłbyś Lou, gdyby pocałował Lolę, a ona by tego nie chciała?
  Jenny:
  Co byś powiedziała gdyby Niall wyznał Ci miłość?
  Dlaczego nie spytasz się Nicka, czy coś z nim nie tak, że faszeruję się lekami, nie wiadomo- czy szkodliwymi?

  OdpowiedzUsuń